iž ekspress

2004. aasta teemad
Suletud
max

iž ekspress

Postitus Postitas max »

Kas iž-27MM-le on võimalik küllge pookida iž ekspressi vint rauad?
mees metsast

Postitus Postitas mees metsast »

Olen kuulnud et vene relvad on niiöelda käsitöö nii et, ühe rauad teisele vist ei sobi.Või mis teadjamad oskavad õelda?EndaL kah Iž-27MM huvitav oleks kuulda.
tsuks
Postitusi: 197
Liitunud: N Apr 17, 2003 10:56 pm

Postitus Postitas tsuks »

Kummaline on kuulda- ja seda mitte niivõrdpalju siin- siin häbenetakse miskipärast küsida... ju kardetakse ohmuks jääda... (Mis iseenesest suur viga- selleks see foorum ongi- et küsida- asjad sirgeks/selgeks rääkida)- a vene foorumites see tüüpiline- ostetakse püss- silmad säravad kui tõllarattad- et- mis te nüüd arvate...
A on mis on- ja elu tahab elamist- see isetegija mentaliteet ikka ruulib...

Ekspress on jah 27 baasil- a ekspressi saab ju osta 3-me paari rauaga- 2 sile, kombi paar- vabal valikul, 2 vinti- vabal valikul...
Tellimusel? Jah- a saab! Ja 2 sile ja 2 vinti komplekt- ilma kombipaarita-
on vabamüügil!

Max- a esiteks- kust sa kavatsed vindipaari võtta? Saab ka tehasest tellida- a odavam tuleb ju uus püss osta...
Teiseks- taigal ja ekspressil on minuteada jämedam telg/lukustus kui prosta sileraudsel- a pead ei anna.
Kolmandaks- Mehel metsast 100% õigus- olgugi et masstoodang- a igat relva/rauapaari sobitatakse ülitäpselt. Konkreetselt lihvitakse asjad paika.
Laenad naabrilt paari raudu-
...ja kui miski asi ikka kiivas on... relv ei ole žiguli- et täp-läp- potjaanet!
Usu mind- ne potjanet.
tsuks nigu ma olen...
Pioneer

IZ ekspress

Postitus Postitas Pioneer »

Kas IZ-27 ekspressi või kombit ka -1C ehk ühe päästikuga variandis on võimalik leida/tellida? MIs sihukese hind kolme paari raudadega (v+v, v+s, s+s) olla võiks?
Suletud