Oma püss

Küsimused relvameistritele lootuses kompententsetele vastustele.
Vasta
sergo
Postitusi: 435
Liitunud: N Dets 15, 2005 1:21 am

Postitus Postitas sergo »

peeter kirjutas:Kas tohib huvi tunda mis puud kasutasid ? Kui see on nii ôelda esimene kaba ûldse mida teinud oled , siis vaieldamatult au ja kiitus sulle . Eks saad seal ajaviiteks veel siit ja sealt maha lôikuda . Kuidas relva raskuskeskmega lood on , kas jâi ilusti tasakaalu ! Vâga vâhesed tehase kabad on hâsti tehtud . Eksisteerib suur nôudlus sarnase teenuse jârele . Ega keegi pole kursis , kas kuskil ka môni kopeerpink on ûleval . See peaks vist umbes selline olema : http://www.terrco.com/index.php?page_name=kstar


kopeerpink on hr. Ivo Sotteril täiest olemas, kasutab praegast küll rohkem muu ja tasuvama otstarbe, loe "raha määrab kõik" täitmiseks. Ja õigesti toimetab.

Te siin kangesti raha kokku lugemas, mis arvate, palju maksab üks korralik kopeerfrees, lisaks erikujulised lõikleterad?

Et siis pakkumised oleks oodatud, seda siis tasuvusarvutuse põhiselt.

Pildilt nähtud kaba on minu hinnangul max. hinnet väärt. Ja kui püssi
peremees asjaga rahul on siis supermax.
wildcatter
Postitusi: 9
Liitunud: P Apr 08, 2007 12:28 pm

Postitus Postitas wildcatter »

Jätka samas vaimus Sarvik. Aga soovitan euroopa pähklit kase asemel. Ise kasutan ka pähklit.
Kasutaja avatar
Sarvik
Postitusi: 576
Liitunud: E Jaan 08, 2007 3:09 pm

Postitus Postitas Sarvik »

sergo kirjutas:Pildilt nähtud kaba on minu hinnangul max. hinnet väärt. Ja kui püssi
peremees asjaga rahul on siis supermax.


tänud.... :oops:

....selle kabaga lasin viljandimaa jahimeeste kokkutulekul jooksva metsea harjutuses välja individuaalse kolmanda koha.....niiet olen rahul...aga on veel arenguruumi...irw
kärbes kirbule!
Kasutaja avatar
Eraser
Postitusi: 400
Liitunud: E Veebr 05, 2007 4:34 pm

Postitus Postitas Eraser »

Sarvik kirjutas:
sergo kirjutas:Pildilt nähtud kaba on minu hinnangul max. hinnet väärt. Ja kui püssi
peremees asjaga rahul on siis supermax.


tänud.... :oops:

....selle kabaga lasin viljandimaa jahimeeste kokkutulekul jooksva metsea harjutuses välja individuaalse kolmanda koha.....niiet olen rahul...aga on veel arenguruumi...irw



Sina see siis ikkagi olidki! Ma just mõtlesin seal, et kahtlaselt tuttavat moodi püss ! :D
Kasutaja avatar
Sarvik
Postitusi: 576
Liitunud: E Jaan 08, 2007 3:09 pm

Postitus Postitas Sarvik »

veel üks püss.... sauer 200....tehtud konkurendile....loodan et konkurents tiirus tiheneb :lol:
Pilt
Viimati muutis Sarvik, T Juul 08, 2008 8:31 pm, muudetud 4 korda kokku.
kärbes kirbule!
Kasutaja avatar
Arles
Postitusi: 602
Liitunud: K Dets 22, 2004 11:13 am

viltu

Postitus Postitas Arles »

oot-oot - kuis on siin seotud kaba tagumine osa ja laad? Mis asi hoiab kaba osa raua suhtes paigas? Ehk siis teadmata antud relva iseärasusi, paluksin kommentaari.

Ja liikuva märgi laskmiseks antud isendi kaba tagumine ots ei sobi.
Parimat!

Arles
arlestaal.blogspot.com
Kasutaja avatar
Mart
Lehe päälik
Postitusi: 2339
Liitunud: L Dets 07, 2002 8:59 pm

Postitus Postitas Mart »

Mul küsimus selle ergonoomika kohta, kas sellise kabaga võistlustel tohib lasta. Mulle tehti selgeks, et pöidlaauku ei tohi olla ja samuti neid sõrmede süvendeid. :?:
Kasutaja avatar
Arles
Postitusi: 602
Liitunud: K Dets 22, 2004 11:13 am

määrused

Postitus Postitas Arles »

kehtivad määrused aukudele ja pöidlasoonele piiranguid ei sea. Keelatud on reguleeritavate osade muutmine võistluse käigus.
Parimat!

Arles
arlestaal.blogspot.com
Kasutaja avatar
Sarvik
Postitusi: 576
Liitunud: E Jaan 08, 2007 3:09 pm

Postitus Postitas Sarvik »

to arles:
* sauer 200 mudeli konstruktsioonis on nii esimene kui tagumine klots eraldi kinnitustega ja neid ei seo ega peagi siduma omavahel midagi.
* püssi omanik soovis "rätsepaülikonda" just vss laskmiseks....muideks liikuvate laskmiseks on tehtud sellele kabale teine kabaots.
kärbes kirbule!
mango
Postitusi: 149
Liitunud: E Dets 27, 2004 1:45 am

Re: Oma püss

Postitus Postitas mango »

Hei, lugupeetud lehepäälik Mart, kas sa pole mõelnud selle peale, et osta või tellida mainekatelt relvameistritelt mõnes välisriigis just selline tulenui, nagu ihaldanud oled. Neid tegijaid on igasuguseid, väga kallitest kuni üsna keskmisteni, ja meie mõistes korralikku valiteeti pakuvad nad kõik, poepüssidele igatahes küll alla ei jää. Nii et on ka neid, mis ka harilikule inimesele peaksid sobima, kel isiklikku kullakaevandust pole. Praegu on maalm lahti, ja telli mida tahad, kui raha on. Sedaviisi, nagu su algne idee oli, et paned juppidest siinkohapeal kokku, läheb värk vist Eesti kehvapoolsete seadustega vastuollu või vähemalt väga keeruliseks, sest lukk, lukukoda, raud jms on relva olulised osad ja vajavad ostu/käitlemise luba, registreerimist jne. Ka peab kohalikul relvameistril litsents olema jne. Mustalt paneb nii mõnigi vend sulle kokku, mida tahad, kuid kuidas sa selle registreeritud saad? Kui küsitakse, et kust said, siis seleta, et ... ja jama kui palju. Minu meelest on palju lihtsam pöörduda tuntud tegjate poole välisriikides (kuhu iganes tahad), lasta pakkumised teha ja siis valida. Neil on litsentsid oma riigis olemas ja nad produtseerivad garantiiga värki, mis on kõigiti legaalne, lollid küsimused jäävad ära. Lähimad meile on soomlased, ja nt. needki, kelle linke siin eelpool postitatud oli, on väga tasemel tegijad, Jalonen on rahvusvahelise mainega mees. Mul endalgi on just kaks sellist projekti pooleli, ja pika uurimise-kaalumise järel läksin just seda rada. Kindel kvaliteet, garantiid ja rahulolu, saad täpselt seda, mida tahtsid. Unistamine on tore tegevus, eriti veel siis, kui soovitu teoks saab.
Kasutaja avatar
Sarvik
Postitusi: 576
Liitunud: E Jaan 08, 2007 3:09 pm

Re:

Postitus Postitas Sarvik »

Sarvik kirjutas:veel üks püss.... sauer 200....tehtud konkurendile....loodan et konkurents tiirus tiheneb :lol:


silm sihib...laad laseb...(mulgi vanasõna) :) :) :)
...selle püssiga lasti 2008 viljandimaa esivõistlustel teesool vss-is välja 193 silma!!!.... kuuldavasti mehe parim ametlik tulemus....kui sellel on kasvõi kaduvväike osa ka hästiistuval püssilael....siis on rõõm ka minupoolne..:)
Viimati muutis Sarvik, T Juul 08, 2008 8:36 pm, muudetud 2 korda kokku.
kärbes kirbule!
Kasutaja avatar
Arles
Postitusi: 602
Liitunud: K Dets 22, 2004 11:13 am

Re: Oma püss

Postitus Postitas Arles »

Pgn, polegi Veikko relvale pilku peale heitnud. öelnud kohe, kellele tehtud .. aga konkurendilee... prr :) , eks järgmine kord näen.

Oot, oot siiski:
VSSis lasi 193 silma tõesti ainult Veikko Tihvan, kuid tema isiklik rekord on vähemasti 197 (sama võistlus) või midagi samas klassis - 196 vist Harju KV (tulemusi ei soovi korraldajad millegipärast avaldada).

???
Parimat!

Arles
arlestaal.blogspot.com
Kasutaja avatar
Sarvik
Postitusi: 576
Liitunud: E Jaan 08, 2007 3:09 pm

Re: Oma püss

Postitus Postitas Sarvik »

To arles: veikko tihvan on ka vinge mees ...aga pole mul seda au talle laadi teha olnud...

aga siin veel üks laad....ka väga vingele laskurile....vasakukäeline metsavariant browning 30-06 automaadile
Pilt
Pilt
kärbes kirbule!
Kasutaja avatar
Sarvik
Postitusi: 576
Liitunud: E Jaan 08, 2007 3:09 pm

Re: Oma püss

Postitus Postitas Sarvik »

ja enda püssi kolm varianti....originaal, tiir ja metsa

Pilt
kärbes kirbule!
andrus
Postitusi: 2800
Liitunud: R Veebr 27, 2004 8:45 pm

Re: Oma püss

Postitus Postitas andrus »

Selline küsimus,et oskab keegi öelda kust saaks relva värvi?Huvitab mind just selline mis pidavat purgist väljuma camona.Võibolla olen mina loll aga nii olen ma arusaanud.


Annaks ühele roobile uue välimuse.
jahismurf
Vasta