Jahimehed on erandlikult kõik alkohoolikud.

Siin võib pajatada jahinalju ja jahiteemalisi anekdoote.
Kasutaja avatar
Estlander
Postitusi: 338
Liitunud: K Nov 17, 2004 12:25 pm

Jahimehed on erandlikult kõik alkohoolikud.

Postitus Postitas Estlander »

Ma olen alati teadust usaldanud.
Soome teadlaste poolt välja töötatud ning mitmetel teadusseminaridel
loorbereid lõiganud alkoholismi test nüüd kättesaadav ka internetis!
Test ei võta palju aega, kuid annab täpse vastuse selle kohta, kas sa
oled alkohoolik?

;)

http://www.ee.oulu.fi/~ktl/olenko_alkoholisti.html
Viimati muutis Estlander, R Nov 17, 2006 4:57 pm, muudetud 2 korda kokku.
Hundist toakoera ei saa.
indian
Postitusi: 410
Liitunud: E Okt 31, 2005 5:11 pm

Postitus Postitas indian »

Vastan enne testi vaatamistki.
Ei ole KÕIK alkohoolikud. On isegi erandeid, kes üldse alkoholi ei tarvita, mina näiteks. Lihtsalt sel põhjusel, et see teeb mu lolliks kui kärbseseent söönud põhjapõdra ja ma muutun nii enesele kui ka teistele ohtlikuks. Ka on seltskonnas teisigi, keda ma pole aastate jooksul kordagi alkoholi tarvitavat või siis joobnud olekus kakerdavana näinud. Olen lugenud ajalehekommentaaridest mingitest ``kogu aeg juua täis olevatest paksudest verejanulistest punaste silmadega mõrtsukatest kes end jahimeheks nimetavad``. Reaalajas paraku pole mul sellist komplekti kordagi õnnestunud kohata. Mõned elemendid sellest komplektist on küll trehvatud, kuid mitte kordagi jahi ajal, relv käes. Küll on olnud juhtumeid umbkainete tegelastega, kes tukiga hullunult enda ümber vehivad.
Iga asi tuleb omal ajal või siis natuke hiljem.
kaliiber
Postitusi: 327
Liitunud: N Apr 14, 2005 10:45 am

Postitus Postitas kaliiber »

Mul ütles et ei ole :wink:
Kasutaja avatar
honkomees
Postitusi: 2969
Liitunud: P Mär 14, 2004 4:13 pm

Postitus Postitas honkomees »

õnneks :lol: keelt ei oska - äkki muidu saan midagi paha enda kohta teada
Jaht on kunst, mis nõuab ohvreid!
Kasutaja avatar
tuisk
Postitusi: 142
Liitunud: R Okt 20, 2006 9:22 pm

Postitus Postitas tuisk »

napilt ütles, et olen :twisted:
Kaks eestlast, kolm arvamust
jorr
Postitusi: 3240
Liitunud: T Mär 01, 2005 9:52 pm

kas jahimees on ....

Postitus Postitas jorr »

Jah,see selline urgitsev küsimus,et raske selgelt vastata.Kes üldse on alkohoolik?Võtan pidul ikka pitsi kui autoga pole,samuti maksasöömise juures ja kui ikka tõbi tundub tulevat siis pits taruvaiguleotist aitab.Õllest eriti lugu ei pea aga vahel ikka.
Võiks ju küsida samuti kas kõik jahimehed on lihakütid?Küllap on ka mõni taimetoitlane kes liha ei söö aga Ozzki vist ütles,et meie kliimas taimetoiduline kaua ei ela.
Ja ärge unustage, millise riigikorra alt me tuleme.Vene ajal oli viin mõne toimingu juures lausa kohustuslik.Ja sellise küsimuse üle võib palju vaielda, ning karsklasest jahimees muidugi ka olemas,ning nägin vene ajal kui igati suur AUTRITEET oli jahil ning ei seisnud muidu püsti kui hoidis autost kinni ja püss ka seljas.Ei tea ise küll ühtki vanemat jahimeest kes elu jooksul pole tilkagi kibetikku võtnud.
Ise arvan,et kõik jahimehed pole alkohoolikud ja ka vastupidi.Samas võiks küsida kas niimoodi iga eluvaldkonna kohta nagu on vanasõna,et täis kui Puka pritsimees,et kas nüüd kõik pritsimehed on?
noorus on ilus aeg
aivar00
Postitusi: 3263
Liitunud: K Juun 16, 2004 2:09 pm

Postitus Postitas aivar00 »

Mina vist nii paadunud alkohoolik juba, et nii tööl kui ka kodus arvutis linki proovides avada tuleb ainult ekraani vasakusse ülemisse nurka sõna "olet" :oops: Mingistest küsimustest pole haisugi... Aga eks tehnika areng toimub viimasel ajal väga kiiresti kuigi pelgan, et "andurid" on nahkas kuna ei ole paar nädalat isegi saunas (b) joonud kuna hetkel tööd nii palju.
Aga sellele kas mees on joodik või mitte annab kõige täpsema hinnangu kodus oma kallis kaasa ja kui hinnangut täpsustada vaja, siis joo kaupluse ukse juures külamutikeste pensipäeval pudel õlut ära- koheselt saad teada-oled-ei ole :M
ikka lõbusalt
kaidojaht
Postitusi: 141
Liitunud: R Okt 29, 2004 8:46 pm

Postitus Postitas kaidojaht »

Mis imelik küsimus. Mees peab jooma muidu mees kuivab ära. Lihtne. :D
jahe
Postitusi: 743
Liitunud: K Mär 24, 2004 10:03 am

Postitus Postitas jahe »

mul eelmine aasta oli kaks kainet päeva,ükskord oli kõrge palavik,teinekord oli oma lohakus :wink:
243win
Kasutaja avatar
rõba
Postitusi: 51
Liitunud: R Aug 05, 2005 12:15 am

Postitus Postitas rõba »

ei mina seda testi värkisi usu!

------------------
eit ütle mul' ikke - sa oled üks igavene siga küll!
iga kord ei näkka!
mürka
Postitusi: 188
Liitunud: T Okt 31, 2006 10:04 am

Postitus Postitas mürka »

Targad ütlevad nii: kui mees joob siis mehel janu. kui naine joob naine joodik.
küll siga pori leiab
Kasutaja avatar
Kolevoll
Postitusi: 249
Liitunud: E Apr 05, 2004 2:16 pm

Postitus Postitas Kolevoll »

Jaa, selle testi põhjal otsustades on kõik joodikud.
jorr
Postitusi: 3240
Liitunud: T Mär 01, 2005 9:52 pm

kas kõik jahimehed on....

Postitus Postitas jorr »

Mürka, häsi öeldud,täiega nõus.Ja see test rohkem nagu soomlastel endi järgi tehtud.Aga meil kained jahimehed ülekaalus.
noorus on ilus aeg
UNN
Postitusi: 84
Liitunud: L Apr 15, 2006 5:08 pm

Postitus Postitas UNN »

Päris Saaremaa alguses elab mees nimega Igavene Tuli.Tal selline kurb lugu,et elus kaks korda pidanud vett jooma.Esimine kord siis,kui teine ilmasõda,siis sakslased pannud kõik küla mehed kuuri kinni ja peale vee ei antud midagi.Teine kord olnud puhtalt oma viga,ajanud unise peaga toobid segi.Seepeale kiitis,et tervis pole ka enam see mis enne.
kakuke
Postitusi: 5754
Liitunud: E Sept 01, 2003 3:32 pm

Postitus Postitas kakuke »

Mul siin jätkuvalt
Olet.
:M
Kahtluse korral jäta sõrm sirgeks !!!
Vasta