Pildikogu

Kui satud netis surfates huvitavatele lehekülgedele ,siis siia võiks neid teemade kaupa kirja panna.
kalamees :)
Postitusi: 191
Liitunud: K Juun 21, 2006 11:26 am

Postitus Postitas kalamees :) »

Vabandan alandlikult ja palun kergemat karistust. :? Kuna see pilt saadeti mulle maili teel ja ei teadnud selle pildi tegelikku autorit siis ei osanud arvata et selle pildi albumisse panek kellelegi meelehärmi valmistab. Parandan oma vea ja võtan selle sealt kohe maha. PS! Aga ikkagi on see jummala lahe pilt :lol:
julged teha, julge ka vastutada...
Kasutaja avatar
Voog
Postitusi: 20
Liitunud: N Sept 07, 2006 11:28 am

Re: Pildikogu

Postitus Postitas Voog »

Näitaksin ka endatehtud pilte, kvaliteet pole küll nii hea kui kõvadel tegijatel aga midagi vaadata on ikka. http://taurivoog.com/main.php
Pilte olen teinud üle poole aasta. ennem seda olen tegelenud filmimisega. Nüüdseks on käes ka jahitunnistus ja ootan kuni vanus lubab juba püssi kanda.Eks siis paistab millega rohkem aega viidan kas pildistamisega või püss peos ringi liikudes.
Kasutaja avatar
sooviku
Postitusi: 2291
Liitunud: R Nov 19, 2004 7:22 pm

Re: Pildikogu

Postitus Postitas sooviku »

Imelik,mulle millegipärast tundub,et osasid pilte olen ma juba kusagil näinud.
Naine võib olla,koer peab olema!
Kasutaja avatar
Eraser
Postitusi: 400
Liitunud: E Veebr 05, 2007 4:34 pm

Re: Pildikogu

Postitus Postitas Eraser »

sooviku kirjutas:Imelik,mulle millegipärast tundub,et osasid pilte olen ma juba kusagil näinud.


Jahimehes oli too soku ja kitse pilt :)... vist
Kasutaja avatar
Voog
Postitusi: 20
Liitunud: N Sept 07, 2006 11:28 am

Re: Pildikogu

Postitus Postitas Voog »

pilte oled näinud võibolla mõnel võistluse, ajakirjades mu pilte pole veel küll olnud.
Kasutaja avatar
Eraser
Postitusi: 400
Liitunud: E Veebr 05, 2007 4:34 pm

Re: Pildikogu

Postitus Postitas Eraser »

Voog kirjutas:pilte oled näinud võibolla mõnel võistluse, ajakirjades mu pilte pole veel küll olnud.



Jusiis väga sarnane!
Pauli
Postitusi: 1291
Liitunud: E Nov 29, 2004 4:03 pm

Re: Pildikogu

Postitus Postitas Pauli »

Mina olen ka osasid pilte varem näinud. Näiteks seal: http://www.looduspilt.ee/index.php?page=pilt&id=15420
Kui need pildid ikka ausalt su enda tehtud on (viimasel ajal igasugu skandaale olnud), siis ära pärast püssi ostmist kaamera päästikut ära unusta. Sust võib looduspiltnikuna asja saada, kui külm ära ei võta.
Ei, see ei ole Rio de Janeiro, see on hoopis midagi hullemat.
Kasutaja avatar
Olgerd
Postitusi: 787
Liitunud: P Apr 09, 2006 5:16 pm

Re: Pildikogu

Postitus Postitas Olgerd »

Just väga head pildid, siin polegi oluline see, et sul osadel piltidel halvem kvaliteet ja valgust vähe või mida iganes, vaid see, et sa oled suutnud ilvest nii kaua pildistada ja mida iganes, emotsioon on kindlasti kõva.
Kasutaja avatar
Voog
Postitusi: 20
Liitunud: N Sept 07, 2006 11:28 am

Re: Pildikogu

Postitus Postitas Voog »

Kohe saab aru kes pilti vaatab ja kuidas sellesse suhtub.Jahimehe pilk on ikka hoopis midagi muud, aga mul on varsti kavas osta uus objektiiv ja siis edukamalt esinda ka loodusfotograafide seas.Fotoaparaati ma ei unusta kindlasti, seda aparaati soovitas mulle üks jahimees Valeri kes on väga kõva fotograaf(http://foto.dvaa.ee/) ta muigas ja ütles et varsti sa enam püssiga metsa ei lähe,aga ise arvan et mõlemaga saab ka edukalt metsas liikuda ja siis valida vastavast olukorrast mida ette võtta :wink:
jorr
Postitusi: 3240
Liitunud: T Mär 01, 2005 9:52 pm

Re: Pildikogu

Postitus Postitas jorr »

Seda jah,et metsas saab tegutseda mõlemaga,nii püssi kui fotokaga,kuid ise olen juba kaks fotokat metsa jätnud(oma lohakus muidugi).Õnneks on need nn."seebikad" olnud ja taskus kandes ka metsa jäänud.Arvan,et püssiga liikudes on seda kolu kaasas küllaga(püss,padrunid,nuga, mobla,binokkel, jms),ka tuleb püssiga tihti pimedas tegutseda ja korralik fotokas on siin rohkem tüliks kaelas ja kahte asja tavaliselt korraga hästi ei tee.Nii-et,üks ikka põhitegevus kõigi vahenditega.Jahivärgi kohta ei oska midagi ütelda aga (nagu Mossegi ütles,et kui ikka ise need pildid tegid)siis fotojaht sulle sobiks küll.
noorus on ilus aeg
Kasutaja avatar
Voog
Postitusi: 20
Liitunud: N Sept 07, 2006 11:28 am

Re: Pildikogu

Postitus Postitas Voog »

sõbrad õige pea lisan ka mõned hundi pildid (y) . elus esimest korda nägin hunti ja midagi paremat esimeseks korraks ei oskagi tahta. :lol: Pildid on tõesti kõik minu enda tehtud,kui ainult nats varustust suudaks parandada.
Kasutaja avatar
Anti
Postitusi: 501
Liitunud: E Dets 05, 2005 2:13 pm

Re: Pildikogu

Postitus Postitas Anti »

Hundi pilt on sul ikka väga lahe :wink:
http://beta.album.ee/antilaht
Vasta