vene-euroopa laika

Jaht koertega ja kuidas oma lemmik tööle saada .
Kasutaja avatar
tuisk
Postitusi: 142
Liitunud: R Okt 20, 2006 9:22 pm

vene-euroopa laika

Postitus Postitas tuisk »

Plaan soetada endale vene-euroopa laika kutsikas (kas see kevad või järgmine). Nüüd siis küsimus, et kes on foorumlaste meelest usaldusväärne ja hea kasvataja. Äärmiselt sobilik oleks Lõuna Eestis paiknev kasvataja, siis saaks kutsikaid rohkem jälgimas uurimas käia. samuti teha tutvust kutsikate ema-isaga.
Teeks nii, et räägiks ainult vene-eurooplasest, sest see koer kõige südamelähedasem :)
Kaks eestlast, kolm arvamust
Kasutaja avatar
Anti
Postitusi: 501
Liitunud: E Dets 05, 2005 2:13 pm

Postitus Postitas Anti »

Mina soovitan sulle "vilivalla" kennelit..tõin sealt endale lääne-siberlase,aga tal on ka vene-euroopa laikasid...kahjuks ei asu see kennel Lõuna-Eestis...

Kodulehekülg siin!!!!
Kasutaja avatar
tuisk
Postitusi: 142
Liitunud: R Okt 20, 2006 9:22 pm

Postitus Postitas tuisk »

seda asja peab uurima. lääne siberlane on sul küll ilus sealt saadud.
Kaks eestlast, kolm arvamust
Kasutaja avatar
Anti
Postitusi: 501
Liitunud: E Dets 05, 2005 2:13 pm

Postitus Postitas Anti »

sa võta temalt kohe koer ära,nüüd just tal sündis peaskond...umbes jaanuaris hakkab loovutama...
HONG
Postitusi: 40
Liitunud: R Veebr 11, 2005 3:01 pm

Postitus Postitas HONG »

Mina soovitaksin Männioja kennelit.Siiamaani kõik teadaolevad kutsikad tööle hakanud ja vanemate kohta ei oska ühtegi halba sõna öelda.
Kasutaja avatar
tuisk
Postitusi: 142
Liitunud: R Okt 20, 2006 9:22 pm

Postitus Postitas tuisk »

hong - kus see kennel asub vmt. rohkem infot oleks teretulnud :D
Kaks eestlast, kolm arvamust
baddmann
Postitusi: 2830
Liitunud: E Nov 15, 2004 11:27 am

Postitus Postitas baddmann »

Männioja kenneli leiad, kui kontakteerud siinse foorumi kasutajaga Tony.

BM
Kasutaja avatar
Metslane
Postitusi: 576
Liitunud: P Sept 25, 2005 1:42 pm

Re: vene-euroopa laika

Postitus Postitas Metslane »

Kas kedagi on omale laika kutsika Kaja Raudoja käest toonud? Kas ja kuidas töötab?
Aim small, miss small!
Rein
Postitusi: 34
Liitunud: P Juul 02, 2006 1:30 pm

Re: vene-euroopa laika

Postitus Postitas Rein »

Metslane,olen Rein.See mamma kelle kutsikate kohta sa minult küsisid on Kaja käest toodud.Tööle hakkas hästi,välimik korras,näitusel tuli tõu parimaks.Siiani pole kuulnud,et tema järglastest keegi tööle pole hakanud.Lõuna-Eestis on tema järglasi mitmeid.
Jack
Postitusi: 114
Liitunud: T Juul 05, 2005 9:55 am

Re: vene-euroopa laika

Postitus Postitas Jack »

Mina usun, et see kutsikate nö tööle hakkamine ei ole 100% seotud põlvnemisega. Pärilikkus annab muidugi teatud eelised, aga kui sa ikka kutsikat metsa ei vii, siis temast ka asja ei saa.
Kutsikaga tuleb tegeleda ja veelkord tegeleda ja hakkavad ka kehva pärilikkusega koerad tööle.
...kohe metsa...
jorr
Postitusi: 3240
Liitunud: T Mär 01, 2005 9:52 pm

Re: vene-euroopa laika

Postitus Postitas jorr »

Laikad üldiselt sõbralikud ja rahulikud koerad ja töötavad metsas mitmekesi paremini kui üksi.Aga jah,kutsikat võttes ei saa aint vanemate tööle ja medalitele loota.Pole mina veel näinud ühes pesakonnas kõiki kutsikaid ühesuguse iseloomuga aga iseloomust sõltub just koeraga tegelemise vajadus ja töö metsas.Mõni hakkab juba kutsikana ajama aga teisega tuleb vaeva näha,kuigi asja temast ikka saab kui tegelemist kutsikaga ise ei karda.Muidugi peab arvestama seda,et koerakutsikas(jahikoera) on võted tööloomaks mitte lastele mängukanniks ja tihti nii ka läheb,et vanemad jahil medalikoerad aga meie murka rohkem perekoer ja laste lemmik.
noorus on ilus aeg
Kasutaja avatar
Tõnu
Postitusi: 132
Liitunud: E Veebr 02, 2004 2:32 pm

Re: vene-euroopa laika

Postitus Postitas Tõnu »

Kaja praegused vene-eurooplased on vist peamiselt minu isaste verd, ehkki ta vist tõi hiljuti midagi endale juurde ka. Julgen soovitada küll, tragid ja visad loomad :)
erks$
Postitusi: 7
Liitunud: P Dets 14, 2008 8:59 pm

Re: vene-euroopa laika

Postitus Postitas erks$ »

Endal Kaja käest toodud vene-eurooplane ca 8 kuud vana haugub siga,murrab kährikuid ise olen väga rahul.
krissu
Postitusi: 43
Liitunud: E Okt 20, 2008 6:35 pm

Re: vene-euroopa laika

Postitus Postitas krissu »

erks$ kirjutas: ca 8 kuud vana haugub siga,murrab kährikuid ise olen väga rahul.

:M kuna see kvalifikatsiooni kirja pandi, et koer peab murdma, nii et omanik rahul oleks?
Kasutaja avatar
Eraser
Postitusi: 400
Liitunud: E Veebr 05, 2007 4:34 pm

Re: vene-euroopa laika

Postitus Postitas Eraser »

krissu kirjutas:
erks$ kirjutas: ca 8 kuud vana haugub siga,murrab kährikuid ise olen väga rahul.

:M kuna see kvalifikatsiooni kirja pandi, et koer peab murdma, nii et omanik rahul oleks?


Täpselt , mina küll rahul pole kui mu koer murdma hakkab. Minu arust tema tööks haukuda ja looma paigal hoida mitte tappa!
Vasta