6.5x55 Tapab väga hästi!!!!!!!!!

2004. aasta teemad
Suletud
Pathfinder007
Postitusi: 78
Liitunud: T Veebr 24, 2004 3:26 pm

6.5x55 Tapab väga hästi!!!!!!!!!

Postitus Postitas Pathfinder007 »

Kasutan seda kaliiibrit juba pikka aega.Esimestel aastatel maadlesin sama probleemiga,et loomad jäid metsa raipeks.Ise arvan,et viga oli viletsatsas kuuli valikus kasutasin mitmesuguseid kuule(Diamond line,mis oli tiirus väga hea tihedusega aga looma ei tapnud Oryx defformeerus väikese looma sees vähe ja lendas loomast läbi)le (200-250 meetrit )väga täpselt lasta ja seda tuleb maksimaalselt ära kasutada.Lisax sellele tuleb valida ka hästi defformeeruv(expansiivne) kuul. MInu arvates oli väga hea 9g Vulkan kuna seda enam ei tooodeta siis läksin üle 10,1 Alaskale.Olen sellega lasnud sigu põtru ja väikekiskjaid.Mõne rebasea ,mis on lastud diagonaalis läbi olen külll pidanud minema viskama,aga minema pole pääsenud keegi.Olen selle kaliibriga väga rahul.
kütt
Postitusi: 294
Liitunud: L Nov 29, 2003 10:14 am

Postitus Postitas kütt »

Eks ikka enamus loomi jääb siis metsa kui ei viitsita või ei osata pärast kehva lasku vaeva näha ja jälgede järgi minna. Peab olema keegi kel on koer ja kellest siis palju kasu on. Ja loomulikult aega, mida kulub siis parasjagu. Minust küll raipeid maha jäänud pole. Ja vanematest käijatest ka ei tea kedagi, kel selliseid probleeme oleks ette tulnud.
Suletud