Mälestus pardijahist Piklas

Üldfoorumis võib rääkida teemadel , mis teistes foorumites ei kajastu.
kuro
Postitusi: 132
Liitunud: L Dets 30, 2006 8:31 pm

Postitus Postitas kuro »

Ülejahtimise vältimiseks lube ei müüda.Vaba rand ,kus jaht on lubatud,on lühike.
kuro
pcspets
Postitusi: 62
Liitunud: N Apr 13, 2006 2:57 pm

Postitus Postitas pcspets »

Mul ei ole litsalt sõnu...

Ei tea mis väljavaated siis üldse veel on?
Kasutaja avatar
Beretta
Postitusi: 1452
Liitunud: T Nov 25, 2003 4:47 pm

Postitus Postitas Beretta »

Läksin täna keskpäeval paha aimamata Pärnus Suur-Kuke tänavale. Nagu iga aasta nädal enne pardijahti. Ja jäin pika ninaga. Et olen mandri jahiseltsi liige siis erandit ei tehtud. Ole sa Tahkuranna valla elanik registri järgi või mitte.
Pärnu meestest võib ju aru saada. Tegelikult Luitemaaga võeti nende ja ka RMK meeste parimad pardijahikohad käest. Häädemeeste majakast piiri poole jääb suht tihedasti asustatud ja vähesema rooga, kohati lausa lage rand.
Uulu all on natuke inimasustusest eemal ja rooga randa. Aga häid laskekohti seal vähe ja kui meri madal juhtub olema, siis võid ennast ainult kivide taha peita.
Pardijahihuvilistele jääb võimalus RMK maadel Varblas. Ise käinud ei ole, kaardipealt vaadates võiks päris kena olla.
Mis puutub üleküttimisse siis võiks anda rannikul lube näit oktoobrist, kui rändpart ja hani kohal. Olen hea mitu aastat samas Piklas oktoobris/novembris uhkes üksilduses jahti teinud, kui terve päeva ei kuule ühtegi muud pauku peale enda oma teise jahimehe nägemisest rääkimata.
Pärnu mehed,ae! Äkki mõtlete selle rändpardijahi üle. **** selle Luitemaaga, sinna Teie käsi ei ulata, aga ülejäänud rannik?
Kasutaja avatar
Beretta
Postitusi: 1452
Liitunud: T Nov 25, 2003 4:47 pm

Postitus Postitas Beretta »

Olin kolmapäevast pühapäevani Võistes. Kogu selle aja jooksul kuulsin vast kaht pauku :!: Tahkuraana poolt. Mis pagana üleküttimisest saab rääkida. :?:
Vasta