Optikaga probleem

2004. aasta teemad
Suletud
ainert
Postitusi: 1
Liitunud: N Veebr 26, 2004 10:55 am

Optikaga probleem

Postitus Postitas ainert »

Probleem selline, et muutes optika suurendust, hüppab rist paigast ära. Vahetult keeramise momendil paremale käib väike klõks ja rist nihkub alla, vasakule keerates klõks ja nihkub ülesse tagasi, nagu oleks midagi lahti kuskil. Risti komponendid ise paigal kuid loksub nagu see osa, millest suurendust muudan või seal sees miski ning seega silma suhtes risti kese nihkub. On kellelgi veel sellist probleemi olnud või oskab soovitada mõnda remondi meest Tallinnas? Optikaks SACO GoldKing 4-12x56.
Andres - saarlane
Postitusi: 174
Liitunud: E Dets 15, 2003 11:19 am

Postitus Postitas Andres - saarlane »

Mul täpselt samalaadne probleem. Üks koht kus Tallinnas saab optikaid parandada on Küti Äri Mustamäe kauplus. Lasin seal ühe korda teha. Päris korralik töö.
Egas elevant pole siga!
Maanus
Postitusi: 65
Liitunud: N Mär 11, 2004 11:16 am

Postitus Postitas Maanus »

Ei sest tule enam asja.Olen selle läbi elanud Buschneliga.
Tegin küll remondi ära,kuid tee mis tahad,enam kindlust tagasi ei saanud.
Iga kord kui kehvem tulemus-ikka optika süüdi.
Plastliuguritega läätsedel ongi see viga,et kui neid ei liiguta,s.t. hoiad kogu aeg sama suurenduse peal,on kõik Ok.
Kui muudad suurendust on asi jälle p.....s.
Kasutaja avatar
serx
Postitusi: 203
Liitunud: N Jaan 08, 2004 1:36 pm

Postitus Postitas serx »

pole kyll kokku puutunud aga ma arvan kah ,et põõsasse viska see asi ........ei sest head nahka enam saaa
vollike
Postitusi: 62
Liitunud: P Dets 07, 2003 7:36 pm

Postitus Postitas vollike »

kui juba üks kord on optika rist lahti tulnud on mul praktika näidanud et selle optikaga pole midagi teha kuna need on odavad optikad ja ei olegi ette nähtud pika ajaliseks kasutamiseks nagu buhcnell on kolm aastat ja tuleks uus osta kui on gaasi rõhu all siis on normaalne oman hetkel sellist aga muid optikaid olen vahetanud päris palju välja.
vaata selja taha et keegi ei luusiks seal ....
Nivaomanik
Postitusi: 206
Liitunud: R Nov 21, 2003 4:42 pm

Postitus Postitas Nivaomanik »

Ei oleks vollikese väitega nõus, et Bushnelli optika oleks lühiajaliseks kasutamiseks. Endal on 3 aastat ja ei ole mingeid probleeme, on veel majas ka teine Bushnell mis on pidevas metsaskäimises 5-ndat aastat ja ikka veel näitab ja seisab paigas. Julgen igale mehele, kes ei kanna rahakotti puuga seljas soovitada Bushnelli. Kui optikat kasutada ikka sihtotstarbeliselt siis peab ka vastu.
Suletud