Ostu- ja müügifoorumist

Üldfoorumis võib rääkida teemadel , mis teistes foorumites ei kajastu.
Vasta
kedambarai
Postitusi: 2
Liitunud: E Dets 11, 2006 10:17 pm

Ostu- ja müügifoorumist

Postitus Postitas kedambarai »

olen täiesti uus tegelane siin foorumis. Lugesin ostufoorumit ja leidsin, et enamus ostusoovidele on 0 vastust. Kas tõesti kellelgi pole asju müüa või võetakse selles foorumis tihemini ühendust privaatsõnumiga?

kui ma näiteks soovin osta mingit nahka, kuhu ma peaksin pöörduma? kas ma siit (või ostu-müügi)foorumist saan vastuse või jääb see küsimus vastuseta rippuma?

k.
Kasutaja avatar
Tiide
Postitusi: 39
Liitunud: E Mai 08, 2006 8:02 pm

Postitus Postitas Tiide »

Enamus saadavad ikka privaatsõnumi ,kui tahad ostja või müüaga ühendust saada.
Julged teha, julge tunnistada!
Kasutaja avatar
Troll
Postitusi: 158
Liitunud: E Mai 05, 2003 3:41 pm

Postitus Postitas Troll »

Ehk oleks kasu, kui sa veidi tähelepanelikum oleksid! Nii Ostu kui ka Müügi foorumis on ju lehepealiku poolt kirjutatud juhend esimeses postituses:

Mart kirjutas:NB!
Kuulutada saavad ainult registreerinud kasutajad ja kuna tegemist ei ole teemaarendusliku foorumiga ,vaid puhtalt ostu/müügi kuulutustega,siis siin kuulutustele otse vastata ei saa.Vastamiseks kasuta privasõnumi võimalust.
kedambarai
Postitusi: 2
Liitunud: E Dets 11, 2006 10:17 pm

Postitus Postitas kedambarai »

Tänan, sain vastuse :)

olen lihtsalt harjunud mõne teise foorumiga, kus saab tehigu üle diskuteerida :oops:
kakuke
Postitusi: 5754
Liitunud: E Sept 01, 2003 3:32 pm

Postitus Postitas kakuke »

Alguses oligi lahti, aga siis müüs vist Vkx mingit püssi, mille all läks tõsine mula lahti, millel lõpuks konktreetse müügiga polnud mingitki pistmist.
Kahtluse korral jäta sõrm sirgeks !!!
arv
Postitusi: 88
Liitunud: K Mai 05, 2004 9:18 am

küsimus

Postitus Postitas arv »

Tekkis selline küsimus, et miks ei kustutata ära juba vanu müügikuulutusi. Või pole kaubast lahti saadud.
Kasutaja avatar
Mart
Lehe päälik
Postitusi: 2339
Liitunud: L Dets 07, 2002 8:59 pm

Postitus Postitas Mart »

Vot sellega on nii, et kuulutamise juhendis kirjas, et iga mees võtab oma kuulutuse ise maha, kui asi müüdud.
Ei taha ise ka neid maha võtma hakata, viimati saab mõnele liiga tehtud, aga see pani mõtlema, et juhendisse kirja panema, et kolm kuud on üleval ja siis kustutame (või mingi teine ajavahemik).
Kasutaja avatar
-Imre-
Postitusi: 197
Liitunud: T Mai 31, 2005 9:33 pm

Postitus Postitas -Imre- »

Mart kirjutas:Vot sellega on nii, et kuulutamise juhendis kirjas, et iga mees võtab oma kuulutuse ise maha, kui asi müüdud.
Ei taha ise ka neid maha võtma hakata, viimati saab mõnele liiga tehtud, aga see pani mõtlema, et juhendisse kirja panema, et kolm kuud on üleval ja siis kustutame (või mingi teine ajavahemik).


Kolm kuud küll ju pikk aeg ,et oma müügiga/ostuga ühelepoole saada ja pole ju raske oma kuulutust ka uuesti panna.
Tõenäoliselt on nii ,et inimene saab oma tehinguga ühele poole aga unustab postituse kustutada. :roll:

Kusjuures ise üks patune :oops:
jorr
Postitusi: 3240
Liitunud: T Mär 01, 2005 9:52 pm

ostu-müügikuulutus

Postitus Postitas jorr »

Tea, kas ongi nii pikka aega vaja nagu kolm kuud?Kuulutuse panek ju nii lihtne,ehk aitab ka kuust ajast ja kui ikka ostjat-müüjat pole siis maha.Vajadusel saab ikka uuesti ka panna.
noorus on ilus aeg
puukoi

Postitus Postitas puukoi »

Jah, kuu on ka minu meelest küllalt pikk aeg.
Ja kui ei näkanud, alati võib ju uuesti üles panna.
Praegu on vist kõigi nende kuulutused üleval, kes ei ole viitsinud või unustanud selle maha võtta.
Nii satuvad ka veel müümata asjad ja ostusoov perioodiliselt nimekirja etteotsa, mis peaks asja kiiremini lahenduseni viima.
Joosep Käba
Postitusi: 1354
Liitunud: E Okt 18, 2004 9:57 am

Postitus Postitas Joosep Käba »

Kuu aega on pikk aeg küll. jõuad 20 päeva umbes tööl käiagi. Samas ei pruugi relv(võtame keskmiselt korralik jahivintrelv otikaga 25-35 kilo) leida küll kuu ajaga ostjat. Pikeme aja jooksul võimalus suurem. Või teisalt jah paned aga uuesti kui tarvis.
Vasta