Eestisse Jahile

Üldfoorumis võib rääkida teemadel , mis teistes foorumites ei kajastu.
Vasta
vanaisa
Postitusi: 2
Liitunud: T Mai 03, 2005 7:14 pm

Eestisse Jahile

Postitus Postitas vanaisa »

Ma peaksin tervitama Trolli!!!

Sinu soovitamise jargi ma hakkasin uurima ja avastasin et olin juba foorumi liige.

Teie koik naete et iga kiri kus tapid puudavad on minu, vanaisa, poolt.

Olen kainud Eestis peale 1990. aastat vahemalt viis korda. Olen Eesti kodanik vastava passiga, sundinud Tallinnas kaua aega tagasi. Mu isa on Rapla alt paritud, Uus Kulast, ja olen ise seal mitu korda kainud.

Mina olen huvitatud jargmine kord Eestisse tulles metssiga laskma. Tahan teade kus kunas ja millega. Minu peamise jahirelvad on 308 ja 3006, peale selle ka uks 7x57 Mauser. Ma laen ise nii et kuulide ja laengua ei ole mingit probeemi.

Siin hirve ja musta karu laskmiseks tavaliselt kasutakse 150-180grain softnose kuule, kas Sierra voi Hornady ei tee palju vahet.

Hoik vastused on teretulnud.

Head Uut Aastat.

Vaino.
kaidojaht
Postitusi: 141
Liitunud: R Okt 29, 2004 8:46 pm

Postitus Postitas kaidojaht »

Alati nõus aitama. Minul ja sõbral on mitu kõrgistet mille pealt siga lasta, võib ka ajujahti tulla, aga siis on aeg tähtis. Kui erilisi mugavusi ei harrasta siis saab minu pool ööbida, peale jahti suitsusaun ja õlu on olemas. Siga saab lasta aastaringselt, aga parem ikka lumega. Kui on huvi siis saatke privaatsõnum, mingi võimaluse leiame ikka.
vallo
Postitusi: 463
Liitunud: P Aug 22, 2004 12:59 am

Postitus Postitas vallo »

Kaidojaht, kui kutsud Vanaisa jahile, tee talle enne eesti jahitunnistus, see võtab väheke aega. Lihtsalt soovitus, mul ma taani sõpradega läks viimane kord üle noatera , paar tundi enne jahti minekut sain paberid kätte.
Vasta