Kumba eelistada, IZH27-EM-1C või IZH-27-M.

Siin oleks tore vahetada mõtteid jahirelvadest , nende headest ja ka halbadest külgedest .
Milline relv millise jahi jaoks jne.
kuro
Postitusi: 132
Liitunud: L Dets 30, 2006 8:31 pm

Kumba eelistada, IZH27-EM-1C või IZH-27-M.

Postitus Postitas kuro »

Rohkem väikese uluki jahimees, aga käin ikka suuruluki jahis ka. Kuidas mõjub sage tshoki vahetus? Kuidas selle ühe päästikuga harjumine on? Mõlemad püssid Waldus kohe müügis. Pildid ka juures. Siiani on jahitud vana IZH-58-ga, aga aeg hakkab ümber saama. Kõik soovitused , nii head kui halvad, on abiks. Tänud ette ! :?
kuro
puukoi

Postitus Postitas puukoi »

Ühe päästikuga on ju võrratult mugavam lasta, eriti dupleed. Kestaheitjad pealekauba.
Iseasi on nende töökindlus. Ühe päästikuga vene püssid on suht lühikest aega turul olnud. Kui veel vaadata seda töötlemise robustsust täna, siis õndsal nõuka-ajal vene relvad küll nii nadid ei olnud. :shock:
Ma sinu asemel paneks teise raha juurde ja ostaks FinnClassicu. Saad vähemalt relva. :)
wsm
Postitusi: 353
Liitunud: P Jaan 15, 2006 9:07 pm

Kumba eelistada, IZH27-EM-1C või IZH-27-M.

Postitus Postitas wsm »

Puukoil enamvähem õige jutt.
Lisaks veel ,et ega nende pikkade markeeringu numbrite taga küll head relva pole.Paljudel streigivad raudade ümberlülitamise süsteeem.Relv ei ole tasakaalus(sellest hakkab põske siniseks lööma),kaba raudade suhtes viltu jne. Eks ta üks paras paadiaer ole.
Soovitus: Vaadake ikka teiste firmade toodangut ka ja võrrelge,sellega väldite tulevikus mõttetuid probleeme.
peeter

Postitus Postitas peeter »

Vene sileraudsete kvaliteet on kôvast allakâinud . Viimased ,mis veel enam-vâhem normaalselt on tehtud on pârit ajast kus neile pandi "kvaliteedimârke" . Siinkohal soovitaks vaadata sellise firma toodete suunas nagu Lanber . http://www.lanber.net/ingles/index.htm
Eesti vâhetuntud , aga vâga hea hinna-kvaliteedi suhtega toode . Vôi siis otsida môni muu , kas vôi kasutatud teada-tuntud tootja relv .
Kasutaja avatar
pri:t
Postitusi: 388
Liitunud: E Dets 01, 2003 5:55 pm

Re: Kumba eelistada, IZH27-EM-1C või IZH-27-M.

Postitus Postitas pri:t »

wsm kirjutas:Relv ei ole tasakaalus(sellest hakkab põske siniseks lööma),kaba raudade suhtes viltu jne. Eks ta üks paras paadiaer ole.


Halleluuja!!!! :P :)
Mine metsa!! ;)
mustlesk
Postitusi: 635
Liitunud: N Dets 02, 2004 1:48 pm

Re: Kumba eelistada, IZH27-EM-1C või IZH-27-M.

Postitus Postitas mustlesk »

.Relv ei ole tasakaalus(sellest hakkab põskesiniseks lööma),kaba raudade suhtes viltu jne.

Kas sa ise ka aru saad millest sa räägid :?:
VR
Postitusi: 233
Liitunud: K Juul 20, 2005 9:05 pm

Kumba eelistada, IZH27-EM-1C või IZH-27-M

Postitus Postitas VR »

ei ole tasakaalus... kaba raudade suhtes viltu... üks paras paadiaer ole

Ma natuke julgeks ka suurte sõnameistrite sekka sõna seada, et mu teada ka berettal kaba raudade suhtes viltu on ja veel hulga enam kui izhil. Selle raha eest, mis izh maksab on sel kvaliteeti just parasjagu. Ja ma ei saa aru kus Te neid izhe siis parandamas käite. Ei ole küll kusagil riitade kaupa katkiseid izhe näinud, müünud aga küll ... :wink: - terveid :lol:

Siinkohal soovitaks vaadata sellise firma toodete suunas nagu Lanber

No eks neid saitidelt vaadata ikka võib, aga tooge siis izhi hinnaga Eestisse ja pärast kõik varuosad ka muidugi.
Kui Teile pistetakse poes pihku miski "esimest korda Eestis" püss ja ainult 1000-2000 krooni kallim kui Eestis ammune, siis mõtleb igamees oma peaga (tegelikult soovitajast naaberteadjamehega) edasi... Nojah teisalt Eesti autonduses ei aidanud Ladat äraproovitud head-vead. Aga tõenäoliselt oskavad venelased maailmas relvi teha ikka paremini kui autosid.
Samas on ka kasutatud lääne pukkpüsside hinnad üle 10 000.- krooni, nii et kui neljakohaline number eelarves ees on, siis ei ole laiata miskit, nagu Stockmannis sajasega. :wink:

Tervitades,
Villem Reinaas
rajaleidja
Postitusi: 2633
Liitunud: R Okt 03, 2003 9:50 pm

Postitus Postitas rajaleidja »

Kuro, Kas sa Tikka poolautomaati ei ole vaadanud? See ka Waldus olemas ja hind sama, mis venelasel? Ja näeb igatahes tunduvalt edevam välja ka. Kvaliteedi kohta ei oska ainult isiklikult midagi öelda.
kuro
Postitusi: 132
Liitunud: L Dets 30, 2006 8:31 pm

Postitus Postitas kuro »

. Tänud kõigile, kes on vastanud. Asjaga suhteliselt kiire, plaanis asi paari nädala jooksul ette võtta. Kui leidub veel soovitus, olge usinad kirjutama.
kuro
puukoi

Postitus Postitas puukoi »

No sellise asjaga kiirustamine, nagu relvaost, on kurjast. Ma arvan, see on ikkagi ost kogu eluks. Ja kiirega nüüd mingit ronti ostma hakata pole mõtet.
Kuulasin väheke maad nende ühe päästikuga vene püsside kohta - nagu arvata võis, kurdetakse, et ei lülita korralikult ümber, mõnikord pääsevad mõlemad rauad korraga lahti jne.
Miks on vaja osta endale 7 eest meelehärmi, kui 14 eest saad korraliku relva!? :roll:
Kui see ikkagi ei sobi, siis parem osta hästihoitud vanem Toz-34 või IZ-12.
Kivi kotti! :)
rajaleidja
Postitusi: 2633
Liitunud: R Okt 03, 2003 9:50 pm

Postitus Postitas rajaleidja »

puukoi kirjutas: Miks on vaja osta endale 7 eest meelehärmi, kui 14 eest saad korraliku relva!? :roll:

Milleks osta 300 tuhhi eest opel, kui 600 eest saaks juba lexuse
7 ja 14 kilo vahe ikka päris suur. :lol:
Aga kui uued venelased sita kvaliteediga ja eelarvev rohkemat ei kannata, siis ehk tasuks mõelda küll kasutatud relva peale. Eesti Jahimeheski pakutakse neid aegajalt.
kakuke
Postitusi: 5754
Liitunud: E Sept 01, 2003 3:32 pm

Postitus Postitas kakuke »

Täpselt nii nagu puukoi kirjutas, osta parem vanem ja kasutatud, kui juba kiirustad. Kaotad vähemalt jupi maad vähem raha. Mul on olnud neist IZH-27-M ja minu sileraudsetest kindlasti kõige kehvem. Nii jooksult kui ka teostuskvaliteedilt. Olen omanud/oman Toz-34 2tk ja ka ka Iz-12 kasutatuna.
Ainuke koht, kus minu vanaisa jutu järgi kiirustatakse on kirpu püüdes ja siis pidi ka seda tehtama märgade sõrmedega. ;)
Kahtluse korral jäta sõrm sirgeks !!!
baddmann
Postitusi: 2830
Liitunud: E Nov 15, 2004 11:27 am

Postitus Postitas baddmann »

Mul on Iž 27M-MC-1C ehk siis ühe päästikuga ilma kestaheitjata ja ilma suudmekompensaatorita ent vahetatavate tšokkidega versioon. Lasen üpris palju, nii tiirus kui pardijahis, aga probleemi ümberlülitamisega ja "valangutega" ei ole kohanud. Samuti on olemas ka sama tehase teine ühepäästikuline kaheraudne relv, millega küll oluliselt vähem lastud, aga samuti neid probleeme pole esinenud.

BM
puukoi

Postitus Postitas puukoi »

Noh, sõkalde sees on ikka teri ka! Ja mis aasta väljalase see relv on?
Igatahes möödunud suvel tekkis üle hulga aja ka endal soov sileraudset omada.
Sai siis vaadatud ühe päästikuga Toz-34. Kätte istus hästi, aga mis sa teed, ei olnud ühtegi nende hulgas, millel sihtlatt sirgelt peal oleks olnud.
No mida siis kõigest muust arvata!? :shock:
Igatahes on ta siiani ostmata ja nüüd Finnclassic sihikul! :D
baddmann
Postitusi: 2830
Liitunud: E Nov 15, 2004 11:27 am

Postitus Postitas baddmann »

puukoi kirjutas:...Ja mis aasta väljalase see relv on?...


27 on (vist) 2003 ja 43 on 2006

BM
Vasta