Kärbes kirbule

Kuidas õppida tulistama,õige tehnika, teooria ja praktika.
Vasta
Kasutaja avatar
Mart
Lehe päälik
Postitusi: 2339
Liitunud: L Dets 07, 2002 8:59 pm

Postitus Postitas Mart »

Vaatasin veel märklehti ja kokku lasti 6 kärbest 300m pealt.
Kes soovib endale märklehte saada, siis need on mul arvutis olemas, ütle ainult vahetus ja laskesektori number ja saan e-maili peale saata.
Kasutaja avatar
Olgerd
Postitusi: 787
Liitunud: P Apr 09, 2006 5:16 pm

Postitus Postitas Olgerd »

Kes siis kõige täpsem mees oli?
Kasutaja avatar
Mart
Lehe päälik
Postitusi: 2339
Liitunud: L Dets 07, 2002 8:59 pm

Postitus Postitas Mart »

Pildid said ka Albumi ülesse.

http://www.marandi.fie.ee/album/index.p ... 6e62136701

Kakuke jõuab esmaspäeval vast tulemused ka mulle saata, lisan siis need kalendrisse ka juurde.
kraavik
Postitusi: 378
Liitunud: E Okt 03, 2005 4:06 pm

Postitus Postitas kraavik »

Mis minagi oskan kosta - umbe lahe üritus oli! Rahvas, ilm, koht, kõik olid viimasepeal ja oleks vägagi tahtnud kauemaks jääda, aga järeltulev põlv nõudis tuima järjekindlusega kalaleminekut :D Mis nö "riistvarasse" puutub, siis leidsin selle, mida otsisin. Seega suured tänud asjaosalistele ja eritänu muidugi Kakukesele.
kakuke
Postitusi: 5754
Liitunud: E Sept 01, 2003 3:32 pm

Postitus Postitas kakuke »

Mis siis ikka, asi tehtud ja laias laastus jään ise ka rahule. Kuna varem miskit sellist korraldanud polnud siis tundsin enda poolt nii mõneski kohas vajaka jäämist. Järgmine kord saab paremini teha. Nagu öeldud, siis ilmaga vedas kõvasti ja minu üllatuseks tuli päris palju rahvast kohale. Suured tänud kõigile kes kohale tulid. Veel tahaks ma eraldi tänada Mosset ja seda ilust poissi (kes käisid need nägid) Feeni, kes jõu ja nõuga korraldamise poole pealt abiks olid. Eritänud oma naisele, kes koju seda suurt supipada küürima jäi. :D
Laskmise poole pealt. Kuskilt jäi 100m laskejoonelt kõrvu, et pole nagu edasi areneda. Ma ise tundsin küll, et endal jäi õhku veel küllalt. Eks Mart, kui paneb tulemused ülesse on näha, kellel kuidas läks, aga neisse numbritesse pole mõtet pikalt süüvida, sest võitsid kõik, kes kohale tulid ja kaotasid need kes koju jäid. Sedasi võtaks ise ürituse kokku.
Kahtluse korral jäta sõrm sirgeks !!!
Kasutaja avatar
Patterdale
Postitusi: 195
Liitunud: L Nov 06, 2004 12:32 pm

Postitus Postitas Patterdale »

Kiidusõnad ka meie pundi poolt.Mis laskmisse puutub siis läks omal 300m
laskmine metsa, kuna sihik oli vaatamata proovimisele liiga ülesse keeratud ja üritasin siis lasta mingite olemasolevate orjentiiride järgi see
oli küll rohkem umbes laskmine,oleks pidanud laskma oma laskmist oleks saanud mingi pildi kruppist mis sest et vales kohas,aga pole hullu.
Laskmisest veel nii palju ,et Vadim lasi üldse paberi järgi, ta oli üritanud
kontoris välja nuptada kuuli trajektoori ja ega väga mööda ei pannud.
Dog and man are truely partners in the hunt.
Kasutaja avatar
Mart
Lehe päälik
Postitusi: 2339
Liitunud: L Dets 07, 2002 8:59 pm

Postitus Postitas Mart »

Kasutaja avatar
Feen
Postitusi: 3079
Liitunud: T Veebr 03, 2004 4:58 pm

Postitus Postitas Feen »

Üritus oli tore jah, ma arvan, et enne põdrajahti peaks asa kordama. Ja äkki siis kord-kaks aastas toimuva üritusena traditsiooniks teha. Hakkasin siin mõlgutama et kas ma seda 300 m is olengi enne proovinud, vist nii kaugele polegi enne jõudnud. Selles tiirus ikka 100 m teemaks senini olnud. Eks peab hakkama rohkem proovima. Vähemalt on lohutus see, et kõik 10 lasku + 3 proovilasku oleks olnud piisavad soku ära kutsumiseks (kui eesmärk oleks olnud kopsu tabada).

Ja tegelikult, mis seal salata, olemine ning õhkkond olid pigem sellised harjutuspäeva moodi, ei mingit pingelist rebimist, et kindlasti võid kätte saada. Samas, eks kõik ikka üritasid seda kärbest tabada :) kahjuks jäi 10 tabatud kärbest nägemata (isegi 100 m distantsilt oli vähe kroonise mündi alasse tabamisringe, ja märgi keskele vist ei saadudki sellist tihedust).
Üks lask - liha. Kaks lasku - võib-olla. Kolm lasku...
Tooming
Postitusi: 150
Liitunud: P Dets 02, 2007 3:13 pm

Re: Kärbes kirbule

Postitus Postitas Tooming »

100m olen küll võimeline kärbest tabama õige moonaga :roll:
300 m aga teine teema. Mis märklehte kasutasite 300 m laskmiseks ? Prooviks ise ka mis tulemuse saaks 300 m :M
kakuke
Postitusi: 5754
Liitunud: E Sept 01, 2003 3:32 pm

Re: Kärbes kirbule

Postitus Postitas kakuke »

Trüki see A4 peale välja ja tuld! :)
10 suurus peab tulema 1 toll.
http://www.marandi.fie.ee/jahipaun/pild ... nter-3.gif
Kahtluse korral jäta sõrm sirgeks !!!
Kasutaja avatar
Eerik
Postitusi: 128
Liitunud: T Jaan 20, 2009 7:11 pm

Re: Kärbes kirbule

Postitus Postitas Eerik »

Kas kärbeste laskmine on talveunest virgumas ?
kakuke
Postitusi: 5754
Liitunud: E Sept 01, 2003 3:32 pm

Re: Kärbes kirbule

Postitus Postitas kakuke »

Kui mõtleks mai kuule?
Kahtluse korral jäta sõrm sirgeks !!!
Teesoo laskurklubi
Postitusi: 72
Liitunud: K Juun 21, 2006 12:39 pm

Re: Kärbes kirbule

Postitus Postitas Teesoo laskurklubi »

Mõelge parem juuni kuule. Tahaks hirmsasti kärbest lasta aga pole mais Eestis :P
Kasutaja avatar
honkomees
Postitusi: 2969
Liitunud: P Mär 14, 2004 4:13 pm

Re: Kärbes kirbule

Postitus Postitas honkomees »

Teesoo laskurklubi kirjutas:Mõelge parem juuni kuule. Tahaks hirmsasti kärbest lasta aga pole mais Eestis :P

ja-jah, mais on kiire kevad(aia)tööde aeg, juunis ilmselt lihtsam mõni nädalavahetus vabaks võtta
Jaht on kunst, mis nõuab ohvreid!
reinuvader
Postitusi: 105
Liitunud: T Dets 04, 2007 11:23 am

Re: Kärbes kirbule

Postitus Postitas reinuvader »

Lugesin ka siis lõpuks selle teema algusest lõpuni läbi :)
Kus siis nende meeste märklaudu näha saab kes kodus lasid?
Olen ka huvitatud osalemisest, käisin isegi salaja juba proovimas :lol:
Vaatasin piltidelt neid WSM -mi laskmislaudu, kas kusagil on selle laua horjeteeruvaid mõõtmeid? Peaks omale ka miskit sellist toekamat kokku peksma.
Vasta