Kärbes kirbule

Kuidas õppida tulistama,õige tehnika, teooria ja praktika.
Vasta
Kasutaja avatar
Patterdale
Postitusi: 195
Liitunud: L Nov 06, 2004 12:32 pm

Postitus Postitas Patterdale »

Õhtust
Ma siis lisaks,et meie tiim on jälle mitu asja ühendanud,me siirdume peale laskmist Piusale kalale ja jääme sinna ööseks.
Laskmise kohapealt sai käidud täna proovimas 300m,pole see nii lihtne midagi, vahepeal olin sihiku keeramisega nii sassis et tekkis tahtmine
püss metsa visata ja kohe spinna korda seada.
Lõpuks sain ikka asjale pihta,padruneid jäi ainult laupäeva jaoks 23tk.
Dog and man are truely partners in the hunt.
Kasutaja avatar
Eik
Postitusi: 1237
Liitunud: L Jaan 25, 2003 12:18 am

Postitus Postitas Eik »

Patterdale kirjutas:padruneid jäi ainult laupäeva jaoks 23tk.


Meil Mardiga sama lugu. :D
kakuke
Postitusi: 5754
Liitunud: E Sept 01, 2003 3:32 pm

Postitus Postitas kakuke »

Üritus pole veel toimumagi hakanud, aga juba tunnen, et peamine toimib. Inimesed lasevad. :D
Kahtluse korral jäta sõrm sirgeks !!!
Andres - saarlane
Postitusi: 174
Liitunud: E Dets 15, 2003 11:19 am

Postitus Postitas Andres - saarlane »

Märkleht on ju üleval. Loodan, et see on ikka on see õige? Sain aru , et laskmine toimub toelt aga kas siis püssi võib kinni ka keerata.
Egas elevant pole siga!
kakuke
Postitusi: 5754
Liitunud: E Sept 01, 2003 3:32 pm

Postitus Postitas kakuke »

Vaata see teebki asja minu meelest huvitavaks/mitmekülgseks, et laskmisel on vabad käed. Keera või püss kinni. :D Tähtis on seega ka protsess kuidas max tulem saavutada. Pealtvaatajatel silmi kinni ei seota ja seega ka võimalus miskit sellest kõrvade vahele omale talletada.
Soe soovitus kõigile tulijatele. Ei tea kuidas mujal ilm, aga Tartus praegu sajab ja kui päeva peale päikest ei näita, siis muutud tiir tatiseks. Seega kummikud/saapad on väga soovituslikud kaasa võtta. Tegemist on puhtalt lahtise tiiruga. Täna käin ise kohapeal ära, siis jagan infot, et kas vajalik ka lateksriietus selga ajada. ;)
Kahtluse korral jäta sõrm sirgeks !!!
Kasutaja avatar
Mart
Lehe päälik
Postitusi: 2339
Liitunud: L Dets 07, 2002 8:59 pm

Postitus Postitas Mart »

Siis ikkagi laua olemasolu kuluks marjaks ära. Esiteks endal mõnusam ja teiseks palju aega pikali tulistamisest möödas ja kondid kanged.:D Enamus vist ei käi VSS-i laskmas ja kes pole harjunud horisontaalpinna pealt tulistama, sellel on tegemist.
Ahto Kattai
Postitusi: 2418
Liitunud: R Mär 12, 2004 8:41 pm

Postitus Postitas Ahto Kattai »

Ma siin kompunnisin ka ühe sellise asjanduse valmis ,mille pealt saab istudes lasta ,võtan ühes!
Kakuke pane oma tel nummer ka ülesse ,v olen maha maganud!?
Kasutaja avatar
honkomees
Postitusi: 2969
Liitunud: P Mär 14, 2004 4:13 pm

Postitus Postitas honkomees »

kult kirjutas:... Kakuke pane oma tel nummer ka ülesse ,v olen maha maganud!?
loe kõik teema leheküljed läbi :lol: :lol: :lol:
Jaht on kunst, mis nõuab ohvreid!
Ahto Kattai
Postitusi: 2418
Liitunud: R Mär 12, 2004 8:41 pm

Postitus Postitas Ahto Kattai »

:oops: :oops: :oops:
rajaleidja
Postitusi: 2633
Liitunud: R Okt 03, 2003 9:50 pm

Postitus Postitas rajaleidja »

zakslane kirjutas:
Patterdale kirjutas:padruneid jäi ainult laupäeva jaoks 23tk.


Meil Mardiga sama lugu. :D

Teil siis isegi hästi. Lugesin just oma paugud üle ja: 21 pauku :oops: ja kolm sakot, mis jooksevad normaga võrreldes ikka väga metsa.
Mis siis ikka, kui hommikul veel poodi :lol:
kakuke
Postitusi: 5754
Liitunud: E Sept 01, 2003 3:32 pm

Postitus Postitas kakuke »

Minu tel siis uuesti 56 657 489
Laua viisime Mossega kohale. Võimalus ka seda kasutada, kui soovi. Ilm õhtul oli kuldne ja samad sõnad ütleks ka tiiru enda kohta. Kena kuiv, kannatas vabalt ka botasega olla. Mis muud kui, et kohtumiseni tiirus. :)
Kahtluse korral jäta sõrm sirgeks !!!
Kasutaja avatar
Eik
Postitusi: 1237
Liitunud: L Jaan 25, 2003 12:18 am

Postitus Postitas Eik »

Väga lahe üritus, tänud kakukesele, mossele ka feenile hea korralduse eest (y), mina sain igatahes palju targemaks kuna 300 m lasin märklehte üldse esimest korda ja need vennikesed kes käelt lasevad 300m nii, et kuul-kuuli lõikab, mingu p....e :D või tulgu ja näidaku ennast järgmine kord !!
eedi
Postitusi: 82
Liitunud: N Mär 29, 2007 6:08 pm

Kärbes kirbule.

Postitus Postitas eedi »

Äkki saaks näha ka edetabelit ja tulemusi?!
Viimati muutis eedi, P Mai 13, 2007 12:32 pm, muudetud 1 kord kokku.
Kasutaja avatar
Mart
Lehe päälik
Postitusi: 2339
Liitunud: L Dets 07, 2002 8:59 pm

Postitus Postitas Mart »

Ettevõtmine oli vägev ja teenis igati oma eesmärki. Mees sai ettekujutuse kuidas tema jahirelv 300m distantsil käitub, kuidas sihik töötab jne. Paljudele oli 300m üldse esimest korda tulistada ja rõõm seda suurem, kui märklehe tabamine müstiliseks ei kujunenudki. Seda oli meeste silmistki näha. Kärbseid tapeti kah ja mitte vähe. Ma arvan, et ei pane just palju mööda, kui see ettevõtmine süstis paljudele benchresti tulistamise pisiku sisse.
Suured tänud Kakukesele, Feenile ja Mossele päeva läbiviimise eest wsm-ile tänud benchresti laudade eest ja kõigile osavõtjatele, kes hea tuju kaasa võtsid ja ettevõtmist täiega nautisid.
Ahto Kattai
Postitusi: 2418
Liitunud: R Mär 12, 2004 8:41 pm

Postitus Postitas Ahto Kattai »

Ei hakka korraldajatele teenitud kiidulaulu kordama ,lihtsalt TÄNUD :!:
Oli tore loodus,laskmiseks võrratu ilm ja puudus üleolev suhtumine kaaslastesse.Sellise seltskonnaga -jahile ,v kuhu iganes -alati!
Suured tänud :!:
Ps. Siin ideena üleskerkinud võimalusest osaleda küberruumis,e siis iga mees oma koduse kännu otsas ja pärast märklehed siia .Arvan ,et ka nii võib ,aga tulemused ei ole siiski samastatavad ühisüritusega.Tahame v ei aga publik avaldab mõju (tulemuse negatiivses suunas) vist küll iga mehele.
Kivi kotti!
Vasta