IZH-18M-M

2004. aasta teemad
Suletud
Kasutaja avatar
serx
Postitusi: 203
Liitunud: N Jaan 08, 2004 1:36 pm

IZH-18M-M

Postitus Postitas serx »

aga ehk mõni arvamus IZH-18M-M kohta........on ehk kellelgi.....või oskab kommenteerida.....
Kasutaja avatar
serx
Postitusi: 203
Liitunud: N Jaan 08, 2004 1:36 pm

Postitus Postitas serx »

hmm ja mingisugune IZH-18EM-M on kah vist olemas tuleb välja mis neil vahet on sellest ma kyll aru ei saand.....
Kasutaja avatar
Oxoma
Postitusi: 129
Liitunud: R Dets 30, 2005 9:04 pm

Re: IZH-18M-M

Postitus Postitas Oxoma »

serx kirjutas:aga ehk mõni arvamus IZH-18M-M kohta........on ehk kellelgi.....või oskab kommenteerida.....


Selline riistapuu täiesti olemas. Ostsin kunagi uuena poest esimeseks jahirelvaks, maksin 1200.- krooni. Kaliiber 12X76 M(0,50) toru pikkus 72,5mm
Mis seal ikka kommenteerida, kohe kui olin ära ostnud, siis oma sektsiooni mees pakkus 12 kaliiber pukki 900.- krooniga :oops: . Mu kibestumus oli suur.
Ega eriti sellega loomi lasknud polegi - ühe kitse ja hulga parte ning ühe kopra.
Kirp on juba tehase poolt veidi toru keskelt nihkes, seda peab sihtimisel arvestama. Tõrkeid on ka päris palju olnud. Peale tõrget on tongil vaid kerge löögi jälg. Läheb lahti kui ühe korra veel vinnastada.
baddmann
Postitusi: 2830
Liitunud: E Nov 15, 2004 11:27 am

Postitus Postitas baddmann »

Ma ei ütle seda üldse pahatahtlikult, aga teema on algatatud 2004. a esimesel poolaastal. Nüüd paneme selle lukku. Mõtteid võib edasi mõlgutada kahe- ja üheraudsete võrdlemise teema all.

BM
Suletud