reeglitest kasutajatele

Üldfoorumis võib rääkida teemadel , mis teistes foorumites ei kajastu.
Vasta
sergo
Postitusi: 435
Liitunud: N Dets 15, 2005 1:21 am

reeglitest kasutajatele

Postitus Postitas sergo »

üks kuri onu on lubanud omi mõtteid foorumi parandamiseks avaldada.

Mõte lihtne: kui kellegi mõtteavaldus, kommentaar või moderaatoritele mittesobiv, nende arvates kustutamisele kuuluv kuigi reeglitepäraselt postitatud sõnum ära kaob siis sellest ka hullu mõtte autorile privas kasvõi teada anda, et miks ja milliste moraalsete kaalutluste alusel.
Kasutaja avatar
Eik
Postitusi: 1237
Liitunud: L Jaan 25, 2003 12:18 am

Postitus Postitas Eik »

Pigem siiski küsigu seda kadunukese omanik modedelt, veidi lihtsam, nii aktiivselt foorumi korraldusse sekkujaid vast peale "sergo" palju pole . :)
kakuke
Postitusi: 5754
Liitunud: E Sept 01, 2003 3:32 pm

Postitus Postitas kakuke »

Sellega võib arvestada, et kui miskit kadunud ja privas minult pärida, ma ka aitan vastuse leidmisel nii kuidas oskan. Pole keegi otse küsides vastuseta jäänud.
Kahtluse korral jäta sõrm sirgeks !!!
Ats
Postitusi: 933
Liitunud: R Aug 18, 2006 12:14 pm

Postitus Postitas Ats »

härrased moded, tõstke "kummituba" eraldi teemana välja
Viimati muutis Ats, E Jaan 29, 2007 5:35 pm, muudetud 1 kord kokku.
rajaleidja
Postitusi: 2633
Liitunud: R Okt 03, 2003 9:50 pm

Postitus Postitas rajaleidja »

Ats kirjutas:kuulge härrased moded, ääki teeks siia mingi kummitoa taolist ja siis andku aga tuld, kel miskit kadund või puudu?

Milleks midagi kummitoa taolist, kui kummituba on olemas
http://www.marandi.fie.ee/foorum/viewto ... sc&start=0
Kasutaja avatar
honkomees
Postitusi: 2969
Liitunud: P Mär 14, 2004 4:13 pm

Postitus Postitas honkomees »

kõikse naljakam, kui ise pole kirjutand ja loed ning tundub huvitav küsimus/teema. Mõne tunni pärast seda aga polegi ... mode arvates polnud vajalik või huvitav - inimeste arusaamad on ju erinevad, see mis ühele isenesestmõistetav, pole seda teisele mitte ja vajab seletamist.
Arvan et kustutatud posti asemele võiks jääda mode paarisõnaline komm, miks see post kadus!
Jaht on kunst, mis nõuab ohvreid!
aivar00
Postitusi: 3263
Liitunud: K Juun 16, 2004 2:09 pm

Postitus Postitas aivar00 »

Ühinen 100 % honkomehe arvamusega. Siis peaks hundid(moded) :lol: söönuks saama ja ka lambad(kommijad) :twisted: terveks jääma.
ikka lõbusalt
sergo
Postitusi: 435
Liitunud: N Dets 15, 2005 1:21 am

Postitus Postitas sergo »

honkomees kirjutas:kõikse naljakam, kui ise pole kirjutand ja loed ning tundub huvitav küsimus/teema. Mõne tunni pärast seda aga polegi ... mode arvates polnud vajalik või huvitav - inimeste arusaamad on ju erinevad, see mis ühele isenesestmõistetav, pole seda teisele mitte ja vajab seletamist.
Arvan et kustutatud posti asemele võiks jääda mode paarisõnaline komm, miks see post kadus!


mingil määral ka sellest põhjusest lähtudes mu küssa oligi. Ei maksa arvata et ma olulisel määral suurem eneseimetleja olen kui ükskõik milline teine siin foorumites kirjutaja. Ka see on mulle arusaadav, et kogu selle värginduse komplektis hoidmine ja kontrollimine ikkagi üks ütlemata eduline ja tänuväärne töö on. Ja zakslasele ütleksin, et aktiivne ellusuhtumine ainult lolli aktiivsuse puhul (vähemalt nõukaajal nii see oli) pidurdamist vajas. Seega iseenese kohta küll lugupeetava kommentaarist täisinfo kätte sain.

Kuidas see minu "aktiivsus" ikkagi nii raskelt reeglitevastane on?
Poleks ju raske lisaks kummitoale luua ka eraldi teema kustutatud kommide kohta koos paarisõnalise selgitusega mille vastu patune eksis et siis teised vennad jahimehed ka lugeda saaksid ja paaria kohta oma seisukoha võtta, samas ka suurte juhtide ja õpetajate järgi paaria oma mõttemaailma kohendada võiks. Selle teema all lisakommentaaride avaldamise võimalikkus polekski ehk vajalik, olgu koolitunniks edaspidisele lävimisele. Sellel oleks kahetine efekt: kommenteerijad, s.h. kindlasti ka mina suhtuksin veel vastutustundlikumalt oma postitustesse, samas ka kontrollpersonal ei võtaks ehk kõiki asju puhtalt oma must-valgest vaatenurgast. Vabandage, olen mitmeid mind mõtlemapanevaid kommentaare lugenud mida mõne aja pärast otsima hakates "netu". Ja see teeb kurvaks.

Ja lõpuks veel üks mõte: ükski jahimeeste suhtluskeskkond pole kunagi valmis. Kui soovida kindla seltskonnaga lävida kel sarnased ilmavaated siis tuleks minu arusamise järgi vanadele mallidele toetudes ellu kutsuda midagi rohkem inglaste härrasmeeste klubi sarnast, muidu võiks ehk ikka huvi rohkem selles olla, et vastavalt ideest asja ellukutsumisel suhtlusringkond võimalikult lai võiks olla ja ka antud foorumit ühiste jõududega edasi mitte ainult vedada vaid ka arendada ehk. Mind vanast õpetati nii, et ükski mõte pole mõttetu.

Lugupidamisega: Raini nõmmik e. sergo.
sergo
Postitusi: 435
Liitunud: N Dets 15, 2005 1:21 am

Postitus Postitas sergo »

zakslane kirjutas:Pigem siiski küsigu seda kadunukese omanik modedelt, veidi lihtsam, nii aktiivselt foorumi korraldusse sekkujaid vast peale "sergo" palju pole . :)


Kulla zakslane. foorumi kasutamise reeglite p.16. Mida Sa punases paksus kirjas räägid, muide, valituid on veel. Ehk iseendale vastu?
Kasutaja avatar
Troll
Postitusi: 158
Liitunud: E Mai 05, 2003 3:41 pm

Postitus Postitas Troll »

sergo kirjutas:
zakslane kirjutas:Pigem siiski küsigu seda kadunukese omanik modedelt, veidi lihtsam, nii aktiivselt foorumi korraldusse sekkujaid vast peale "sergo" palju pole . :)


Kulla zakslane. foorumi kasutamise reeglite p.16. Mida Sa punases paksus kirjas räägid, muide, valituid on veel. Ehk iseendale vastu?


zakslane kirjutas:16. Reklaam postitustes on keelatud !!


Eee....mis see 16. punkt siis siia puutub? :roll:
Kasutaja avatar
Eik
Postitusi: 1237
Liitunud: L Jaan 25, 2003 12:18 am

Postitus Postitas Eik »

Siinkohal tahan toonitada, et foorumi kasutamine on 100% vabatahtlik ja kellele selline keskkond, nagu me siin loonud oleme, ei meeldi on alati võimalus loobuda foorumi kasutamisest.
Vasta