Jahimeeste maitseaine

Tore oleks ju ka teada, mida teised söövad ehk kui oled midagi maitsvat valmistanud, paku teistelegi.
puukas
Postitusi: 5
Liitunud: E Jaan 29, 2007 11:17 am

Jahimeeste maitseaine

Postitus Postitas puukas »

Kui jahil sai käidud siis seal kasutati sellist maitseainet, mille nimeks oligi kohe Jahimeeste maitseaine, ei trehvanud küsida kus kohasts eda osteti, ise pole poes kuskil veel näinud. Teab keegi sellest midagi rääkida ja äkki keegi on kuskil seda müügil näinud?
Kasutaja avatar
valdo
Postitusi: 157
Liitunud: N Mai 04, 2006 4:44 pm

Postitus Postitas valdo »

Mina olen leidnud poest Santa Maria Jahimehesegu nimelise maitseainete segu. Oli teine suurema plasttopsi sees.
aivar00
Postitusi: 3263
Liitunud: K Juun 16, 2004 2:09 pm

Postitus Postitas aivar00 »

Mina olen paar korda trehvanud kas venelaste või oli ukraina "ohotnitšaja priprava" taolistes pakkides nagu lätlaste Laplanta (sellised erkrohelise põhitooniga kilejast paberist maitseainepakikesed). Neid olnud paar erinevat varianti. Kuna maitseainete kandi pealt vene keel nii selge ei ole, siis segu koostist täpselt kirja ei pane. Igatahes sees oli kadaka mari ning pune ja estragun-s.o. erinevad maitseürdid. Sai sellisega liha tehtud nii grilliks kui ka ahju ja siiani ei ole liha järgi jäänud :M . Ise ei ole viitsinud neid "imemaitseid" mööda poode taga ajada kuna endal eraldi ürdid kodu olemas ning siis ka vastavalt tujule neid ka segada saab. Loomulikult kui poes midagi uut ja huvitavat ette jääb, siis tavaliselt ka ostan ning provin järele. PS. ürtidega tehtuna soku "kasukamekk" leebub päris hääks -näm-näm.
ikka lõbusalt
tiondrip

Postitus Postitas tiondrip »

Santa Maria Jahimehesegu pole ise poes trehvanud, kuid Santa Maria Ulukiliha Maitseainet olen küll näinud.Viimase purgi ostsin möödund suvel Pärnust kaubamajakast - Rimi vist oli kui mälu ei peta. Väga abiks asi :lol:
Kasutaja avatar
pistrik
Postitusi: 115
Liitunud: P Juun 01, 2003 1:09 pm

Postitus Postitas pistrik »

Santa Marial uue tootena jahimehe maitseaine täitsa olemas. On teine jah sellises suuremas plasttopsis. Olen seda juba kodus ka kasutanud, tundub nii ja naa olevat. Täpset koostist ei oskagi praegu õelda kuna olen tööl. võin teinepäev kirja panna.
lähme viime vahepeal metsa lisasööta
intu
Postitusi: 103
Liitunud: K Mär 30, 2005 12:43 pm

Jahimehesegu

Postitus Postitas intu »

Santamaria kodulehelt:

Jahimehesegu

Põnev ja ainulaadne jahimehesegu on mitmevärviline ja meeldejääv. Sobib
kõikide ulukiliha-, liha-, kana-, kala- ja köögiviljatoitude ning salatikastmete
maitsestamiseks. Jahimehesegu ei sisalda soola ja seda võib julgelt kasutada
ka toitude kaunistamiseks.

Koostis: punane paprika, sinepiseemned, sibul, roheline paprika, köömned,
must pipar ja taimeõli.
Buck
Postitusi: 214
Liitunud: N Okt 13, 2005 9:53 am

Postitus Postitas Buck »

JAHIMEHESEGU
Annab ulukiliha-, liha-, kana-, kala ja köögivilja toitudele ning salatikastmetele hea maitse ja välimuse.
Koostis: punane paprika, sinepiseemned, sibul, roheline paprika, köömned, must pipar ja taimeõli.

See siis purgi peal kirjas.
puukas
Postitusi: 5
Liitunud: E Jaan 29, 2007 11:17 am

Postitus Postitas puukas »

Vot seda sama Santa Maria Jahimehesegu ma tahangi aga pole ikkagi poes trehvanud, kes kus kohast ostnud on?
puukas
Postitusi: 5
Liitunud: E Jaan 29, 2007 11:17 am

Postitus Postitas puukas »

Täna oli hea metssea saak ja sai kõvasti maksa, maksale sobib see maitseaine väga hästi. Põdra selja filee praetud selle meitseainega, midagi paremat ei saagi olla.
Ats
Postitusi: 933
Liitunud: R Aug 18, 2006 12:14 pm

Postitus Postitas Ats »

jahimehe maitseaine poes täitsa müügil, ainult suuremas plastikpurgis, väikses pakis igatahes pole veel leidnud
jorr
Postitusi: 3240
Liitunud: T Mär 01, 2005 9:52 pm

jahimehe maitseaine

Postitus Postitas jorr »

Jah, tegin täna siis metssea maksa selle uue jahimehe maitseainega ja tõesti,tõesti,tulemus üllatas ennastki.Ladusin vanad piprasegud kilesse ja lõin prügilasse.Nüüd jääb see jama ära,et midagi panemata unustad ja alles sööma asudes avastad,et jah see maitseaine jäi nüüd küll kapist välja võtmata.Aga saada on seda maitseainet vist igast Tartu suuremast poest,hind 50 kr.plast purgike.Aint esialgu lisatav kogus nagu veel selgusetu,et palju seda nüüd lihale panna.Lõhn ka esialgu vänge tundus aga keetes oli üllatavalt mahe maitse.
noorus on ilus aeg
Kasutaja avatar
Feen
Postitusi: 3079
Liitunud: T Veebr 03, 2004 4:58 pm

Postitus Postitas Feen »

Ulukiliha maitseainete teemal sai faasanijahis 2te segu proovitud. Santa-Maria oma oli Uraletsil kaasas (see purgike ununeski kööki). Teiseks sai katsetatud KM-i segu (on üks ettevõte Pärnu kandis). Faasanite teema retseptide alla panen kirja kah. Aga Priiduga degustides jõudsime järeldusele, et KMi oma on hästi nõks parem, aga head olid mõlemad.
Lisaks on mul siin käes 1 leedukate jahimehe maitsesegu. Asi toodi Vilniusest, aga lisaks läti- ja vene keelele on esindatud ka eesti keelne tekst. Tutvuda saab tootjaga http://www.prieskoniai.lt/index_a.html (leht alles pooleli neil). Koostiseks antud basiilik, rosmariin, piparrohi, kadakamarjad, koriander, sinep, pipar ja meed maitseained. Kui järgi proovin, tean muljetada.
Üks lask - liha. Kaks lasku - võib-olla. Kolm lasku...
kakuke
Postitusi: 5754
Liitunud: E Sept 01, 2003 3:32 pm

Postitus Postitas kakuke »

Santa Maria Jahimehesegu ja Ulukiliha Maitseaine on Tartu Rimis kindlalt riiulil olemas.
Kahtluse korral jäta sõrm sirgeks !!!
puukas
Postitusi: 5
Liitunud: E Jaan 29, 2007 11:17 am

Postitus Postitas puukas »

Leidsin ka eile selle maitseaine lõpuks, öeldi, et just tuli müügile. Sai kohe maks pannile löödud ja täitsa hea oli!
pcspets
Postitusi: 62
Liitunud: N Apr 13, 2006 2:57 pm

Link

Postitus Postitas pcspets »

Vasta