Täiendusettepanekud foorumilehele.

2005. aasta teemad
Maanus
Postitusi: 65
Liitunud: N Mär 11, 2004 11:16 am

Täiendusettepanekud foorumilehele.

Postitus Postitas Maanus »

Olen vahest tormanud väljakäidud mõtteid kommenteerima ja unustanud end seejuures sisse logida.
Seda on juhtunud teistelgi.
Kas on ilmvõimatu sättida nii,et enne kommentaari lähetamist küsib programm üle:"kas soovid lähetada külalisena või logid sisse?"
Kasutaja avatar
Feen
Postitusi: 3079
Liitunud: T Veebr 03, 2004 4:58 pm

Postitus Postitas Feen »

See oleks hea jah. Endalgi 2 korda juhtunud.
Üks lask - liha. Kaks lasku - võib-olla. Kolm lasku...
Kasutaja avatar
Mart
Lehe päälik
Postitusi: 2339
Liitunud: L Dets 07, 2002 8:59 pm

Postitus Postitas Mart »

Saab küll,aga sellisel juhul saab postitada ainult registreeritud kasutaja,külalisena ei saa keegi postitada.
Kasutaja avatar
Feen
Postitusi: 3079
Liitunud: T Veebr 03, 2004 4:58 pm

Postitus Postitas Feen »

Ahah, no... siis loogiline, et pigem lisad hiljem nime juurde. Siin ikka külalisena käinud väga asised tegelased nõu andmas.
Üks lask - liha. Kaks lasku - võib-olla. Kolm lasku...
tsuks
Postitusi: 197
Liitunud: N Apr 17, 2003 10:56 pm

Külaline vs reginud.

Postitus Postitas tsuks »

Vat see anonüümsus võimaldab vabalt foorumit risustada.
Kuigi pääle mõne üksiku korra pole jama olnd, oleks ikka mõistlik kaitsta end sigatsejate eest- keda kahjuks netis jagub hulgim. Arvan- nad lihtsalt pole siia veel jõudnud.
Ja kui keski miskit asjalikku räägib- miks end varjata?
tsuks nigu ma olen...
vkx
Postitusi: 231
Liitunud: R Sept 26, 2003 11:51 am

Postitus Postitas vkx »

tsuksiga 100% nõus. Kuna registreerimine on ju tasuta, ei võta see kellegil mingit tükki küljest ära ja protsess ise võtab aega mõne minuti. Seega kui keegi soovib midagi mõistlikku ja kasulikku lisada foorumisse, siis enda reistreerimine ei tohiks küll mingi ületamatu probleem olla. Lisaks arvan, et on lihtsalt viisakas teiste suhtes oma mõtteid ja seisukohti jagada kindla (foorumi)nime all esinedes, mitte aga anonüümselt ehk "külalisena". Suht ebamugav oleks ju lugeda ka mingis konkreetses teemas vastuseid kui nende seas on näit. 3-4 vastust "Külalise" poolt. Siis nuputa, kas vastas üks külaline 3-4 korda või 3-4 külalist ühe korra.
Kasutaja avatar
Mart
Lehe päälik
Postitusi: 2339
Liitunud: L Dets 07, 2002 8:59 pm

Postitus Postitas Mart »

Vastu tulles kasutajatele saab nüüd foorumis sõnumeid postitada ainult registreerinud kasutaja. :D
arv
Postitusi: 88
Liitunud: K Mai 05, 2004 9:18 am

Postitus Postitas arv »

Tervitus.
Ma vaatan et jahipaunas asuvat jahikalendrit pole uuendatud. Mida võiks ka teha kuna osade loomade, lindude laskmis ajad on muutunud. Mudugi hea oleks kui saaks ka kalendris olevaid kuude värve muuta, et paremini silma hakkaksid.
Kasutaja avatar
Mart
Lehe päälik
Postitusi: 2339
Liitunud: L Dets 07, 2002 8:59 pm

Postitus Postitas Mart »

Hea ettepanek,mis kannustab mind üldse uut kalendrit tegema.See kalender on lihtsalt ajanappusest ja ehk ka mugavusest lihtsalt selline :D
kakuke
Postitusi: 5754
Liitunud: E Sept 01, 2003 3:32 pm

Postitus Postitas kakuke »

Seadusepool on samuti vananenud. Mõistlikum oleks vist olnud link riigiteatajasse panna. Alati värske seadus olemas.
Kahtluse korral jäta sõrm sirgeks !!!
Kasutaja avatar
Mart
Lehe päälik
Postitusi: 2339
Liitunud: L Dets 07, 2002 8:59 pm

Postitus Postitas Mart »

Jep,selle jahipauna lehe tahaks üldse uue teha.Kuidagi natuke segane ja halva ülesehitusega.Samas oleks hea kuulda ettepanekuid,mida sealt lehelt veel leida võiks.
laurits
Postitusi: 215
Liitunud: T Mai 04, 2004 10:15 am

näed

Postitus Postitas laurits »

Äkki teeks mingi galerii nurga saax üsna huvitav olema ma arvan
Kasutaja avatar
Eik
Postitusi: 1237
Liitunud: L Jaan 25, 2003 12:18 am

Postitus Postitas Eik »

Teder
Postitusi: 417
Liitunud: N Okt 07, 2004 3:17 pm

Postitus Postitas Teder »

Olen Maanuse ettepaneku poolt
Foxter
Postitusi: 36
Liitunud: T Nov 02, 2004 9:53 pm

Postitus Postitas Foxter »

Mina ka nõus, et võiks ikka nimi taga olla kui miskit juba öelda on. Samas hr Päälik siin vaatan juba pool aastat tagasi kirjutas, et nüüd vaid sisse loginud kasutaja saab postitusi lähetada. Paraku ikka igal pool külalisi täis.Kas vahepeal jälle otsustasid ümber?[/quote]
Suletud