lahtimurtav kaheraudne vint elik štutser

2004. aasta teemad
Suletud
Kasutaja avatar
honkomees
Postitusi: 2969
Liitunud: P Mär 14, 2004 4:13 pm

lahtimurtav kaheraudne vint elik štutser

Postitus Postitas honkomees »

Kas keegi teab, millises poes Eestis on müügil v+v lahtimurtavad püssid? Millised mudelid saadaval on ja mis hinnaga:?: Kaliiber alates 6,5!
Tartus nendest midagi ei teata, räägitakse ainult kasutatutest, mis aeg-ajalt liikvel olevat. Venelastel pidi olema MP-251 ja siis veel see Express. Kas Express on ainult mitme paari raudadega. No nt teiseks sileraudset paari mulle küll vaja pole, neid püsse on isegi 3 tk, kui siis v+v ja v+s?
Aidake TURAKAT!
Jaht on kunst, mis nõuab ohvreid!
Kasutaja avatar
Mart
Lehe päälik
Postitusi: 2339
Liitunud: L Dets 07, 2002 8:59 pm

Postitus Postitas Mart »

v+s-i müüvad vist küll pea kõik relvapoed,v+v saad aga kindlasti tellida.Hinnad neil aga kindlasti krõbedamad,kui lukuga püssidel.
Ahto Kattai
Postitusi: 2418
Liitunud: R Mär 12, 2004 8:41 pm

lahtimurtav kaheraudne vint elik štutser

Postitus Postitas Ahto Kattai »

Elu on näidanud ,et neid kaheraudseid vinte on raske ühte auku jooksma saada ja kui saad ,siis ühest rauast rohkem lastes võib ikkagi paisumise tõttu teise raua jooksu veidi ära vedada.Muidugi kui jälle ära jahtub on asi jälle korras.See käib just eriti nende püsside kohta,millel rauad jäigalt üksteise külge joodetud.Kuna vint peaks ikka täpne olema,siis jääb omal ikka süda kripeldama kui sellised nähtused võivad vahel esineda(n.üks raud jookseb veidi mujale), avesta siis teda kui kähku vaja lasta.Mina ostsin endale poolautomaadi ja asi lahendatud.Üks raud,õlast võtmata kolm ühte kohta jooksvat kuuli tagatud.Vaata eelnevaid teemasid ka,seal veidi juttu poolautomaadist.Nagu seal öeldakse muidugi on see maitse asi,aga mina küll endale uut asja ei soetaks kui tean ,et tall mõni kriva võib külles olla.Aga valik teehku ikka loomulikult iga mees ise.Võibolla on ka minu kogemused olnud veidi ühekülgsed,praegu ju igatsugu häid ja ilusaid relvi saadaval. Kivi kotti!
Suletud