Jant kantslitega

Kui miskit tahab väljaütlemist , siis siin on koht, kus seda teha.
gloss
Postitusi: 110
Liitunud: E Dets 06, 2004 8:34 pm

Postitus Postitas gloss »

to kult:
ja kui sead nisupõllu tagurpidi keeravad siis on jälle paha, aitab vana hea ajaleht. Minu teada seesama vend alles oli mingi jamaga lehes, terve lehekülg oli nuttu täis- mõni kohe armastab lehti.
Kasutaja avatar
z-type
Postitusi: 39
Liitunud: E Okt 09, 2006 1:10 pm

Postitus Postitas z-type »

Olen ise selle jahtkonna jahimees ja tean sellest pukist.Pildistaja vist meelega või kogematta pildi vales suunas ka teinud söödakoht ise asub ikka hoopis teises suunas kui see pildi vaatepilt.Esiteks ei ole söödakoht sinna võsa poole otse ega paremale maja poole.Sööda koht jääb sellest pildist mis järve teatajas on vasakule ning maja pukist paremale ja taha poole.Ennem selle uue puki ehitamist oli seal üks raudpukk seal mitmeid aastaid aga natukene teises kohas.Siis ei olnud majaomanikul mingit probleemi.Seda uut pukki ehitati päris kaua siis ei olnud ka maja omanikul probleemi.Lihtsalt äkki mingite asjaoludel hakkas see segama majaomanikku.Olen seal pukkis üleval vaatamas käinud ja ei näe ühtegi põhjust, et tuleks mujale viia.See pukk ei ole majale liiga lähedale ja ohtlik.Ma usun seda ütleks igajahimees kes oleks ise seal üleval ära käinud ja asja näinud.See lehe pilt on väga petlik ja selle loo avaldaja ise väga jahivõõras inimene.
jorr
Postitusi: 3240
Liitunud: T Mär 01, 2005 9:52 pm

Postitus Postitas jorr »

Ega siin foorumit lugedes tikubki jääma mulje,et omajagu neid kommijaid ja targa jutu mehi on koolilapsed ja muu jahivõõras rahvas.Mõni ajab sellist juttu,et paras naljade alla panna.
Puki kohta arvan ise nii,et isegi kui kõik on seaduslik ja ohutu aga ligidal olevat majaomanikku segab ning kokkuleppele ei jõua,tuleks ikka kaaluda jahikoha vahetust.Vägisi ju midagi selgeks ei tee ja üksteist segada pole ka nagu mõtet.Usun,et jahikoht kapitaalselt tehtud ja autoga ligipääs olemas,küllap sellepärast ka jahimeestepoolne vastuseis teiseldamiseks.Pealegi asi lehte topitud,et minu õigus ja ma nüüd näitan mis suudan,targem annab järgi.
noorus on ilus aeg
enki
Postitusi: 143
Liitunud: E Mai 08, 2006 11:27 am

Postitus Postitas enki »

Notsuarmastajate vastane retsept:
Võta 3 kg maisi. Mine notsuarmastaja majast paari kilomeetri kaugusele metsa ja hakka notsuarmastaja maja poole liikuma. teele poeta maisiterasid maha. Jõudes maja lähistele loobi viimane kg maisi ühtlaselt aia ümber maha. Oota paar ööd. Notsuarmastaja otsib sind ennast üles ja palub pisarsilmi, et tapa need rõvedad maasonkijad ometi maha.
Nii on katsetatud ja toimis. kuigi eks ta natukene julm vist ole. :evil: Aga tösisemalt -kui on ikka JOKK olukord siis on lihtsalt naabrite rahulolematuse vältimiseks lihtsam pukk kuhugi paari km kaugusele vedada ja uuesti püsti panna.
Vasta