IZ-18 VÕI 94

Siin oleks tore vahetada mõtteid jahirelvadest , nende headest ja ka halbadest külgedest .
Milline relv millise jahi jaoks jne.
Kasutaja avatar
4x4 Urukoer
Postitusi: 89
Liitunud: E Nov 24, 2003 7:19 pm

Postitus Postitas 4x4 Urukoer »

To Jorr.Otsisin kogu arhiivi läbi selle raudade reguleerimise koha pealt.Kõige parem hüva nõu oli vist soovitus härra KeegiVeelele,et tift välja ja tiiru?Veel soovitati vist eri paksusega tifte proovima hakata?Rohkem nagu polnud mitte midagi,seega huvitav oleks teada kuidas sul KeegiVeel see reguleerimine lõppes?Otsa kinnitust nagu polegi,eest on rauad koos.
ninja
Postitusi: 327
Liitunud: P Mai 30, 2004 2:07 pm

Postitus Postitas ninja »

[quote="4x4 Urukoer"]Sellist 94-ja mis 100 m pealt sileda ja vindi ühte auku laseb tahaks päris näha.Aga kui näha ei saa siis ehk räägid millise relvameistri juures raudu timmimas käisid?[quote/]
Põhimõtteliselt tundub , et vedas mul kuna sünnist saati sellel relval kuulid mõlemast rauast vertikaalis ja horisontaalis kenasti jonksus ,,seal aind igaks juhuks silikooniga ja kahekomponentse liimiga keskelt torud ühendasin,,just sealtsamast kus see neetud tift,,mis suisa varba peale kukkus kui relva esimest korda kätte võtsin :D....loodan , et relvameistrid ei kukkund selle jutu peale pikali,,ja patendi ametisse ma ka ei pöördu oma plätserdusega ,,igatahes minu püssa jonksus :),,,see tabamine 100 meetri peale,,,ise kasutan Clever mirage 28 grammist magnumit ( neid poes saada kahte erisugust millegipärast ja ainult üks neist jookseb kenasti , ikke see ilusama ja läikivama kuuliga ) ja 100 peale täiesti adekvaatne moon,,kahjuks peale 100 pole eriti mingit energiat , aga põhimõtteliselt 100-le meetrile sihin täpselt otse sihtimisega ja tabamused korralikud,,peaasi et ise rahul olen :D
Weatherby Mark V Super Varmint Master 308 win
Kasutaja avatar
soobel
Postitusi: 117
Liitunud: E Dets 13, 2004 11:27 am

Postitus Postitas soobel »

Kui 94 - ostsin,oli kõik normis.50m pealt ühte auku,mina olin rahul.Peale kõvat paugutamist lõi midagi paigast ära.Tabamuste vahe on vertikaalis70cm,horisontaalis 20cm.Otsa võru on viltu peal,midagi vist väga p....s.Raudade vaheline "reguleerimis kruvi"tundub olevat lihtsalt toetuseks,tavaline ümargune pulk.
Vasta