Arutelu: Soov osta vintrelva.....Järg 1

Siin oleks tore vahetada mõtteid jahirelvadest , nende headest ja ka halbadest külgedest .
Milline relv millise jahi jaoks jne.
peeter

Arutelu: Soov osta vintrelva.....Järg 1

Postitus Postitas peeter »

Margole !

http://www.marandi.fie.ee/foorum/viewtopic.php?t=3075
Tere . Leidsin sinu huvitava pakkumise ... Alles otsisid foorumist abi relva soetamisel . Kas jahihooaja lôppedes myyd ka relva âra ? Äkki jagad rahvale ka oma kogemust , mis mulje relvast ka jâi . Lubasid ju teada anda oma kogemusest , ootan huviga tagasisidet , kuidas asi ônnestus .

Peeter
Vabandan , et siia kirjutan , aga alguse teema on lukku keeratud . Usun , et lugu huvitab teisigi ! http://www.marandi.fie.ee/foorum/viewtopic.php?t=2886[/b]
Kasutaja avatar
Kallekke
Postitusi: 299
Liitunud: K Jaan 03, 2007 9:13 pm

relvad

Postitus Postitas Kallekke »

Mul ka sama küsimus umbes Margole, et mis siis sedasi-tundus, et kaalusid pikalt ja targu n.n. pikaealise relva ostmist ja nüüd äkki müügis?
Sõber Viljandis küll väga rahul oma Manniga.
Protif "HORNADY" njet prijomoff !
jorr
Postitusi: 3240
Liitunud: T Mär 01, 2005 9:52 pm

Postitus Postitas jorr »

Pühin ka prilliklaase,et ikka midagi pidi viga olema,et kohe müüki ja 31tonni pole taskuraha.Tegemist ju mitte vene toruga.
noorus on ilus aeg
tony
Postitusi: 1148
Liitunud: P Dets 26, 2004 1:41 pm

Postitus Postitas tony »

Minagi imestan :shock: algul otsis 15 tuhande eest püssi,siis valis välja 31 tuhadelise ja nüüd müüb.Oleks tõesti huvitav teada miks?
mustlesk
Postitusi: 635
Liitunud: N Dets 02, 2004 1:48 pm

Postitus Postitas mustlesk »

Äkki ostis naise või vanemate eest salaja nii kalli püssi ja nüüd karm käsk olgu müüdud :wink:
kakuke
Postitusi: 5754
Liitunud: E Sept 01, 2003 3:32 pm

Postitus Postitas kakuke »

tony kirjutas:Minagi imestan :shock: algul otsis 15 tuhande eest püssi,siis valis välja 31 tuhadelise ja nüüd müüb.Oleks tõesti huvitav teada miks?

Mina imestasin hoopis seda, et vahepeal jõudis ka kaela ja pähe lasta. ;)
Kahtluse korral jäta sõrm sirgeks !!!
tony
Postitusi: 1148
Liitunud: P Dets 26, 2004 1:41 pm

Postitus Postitas tony »

:A
kormoran
Postitusi: 183
Liitunud: E Dets 11, 2006 10:01 pm

Postitus Postitas kormoran »

Ostsin täna komplekti ära, kui tekib probleeme eks annan siin teada!


Kas tekkis siis probleeme ?
tony
Postitusi: 1148
Liitunud: P Dets 26, 2004 1:41 pm

Postitus Postitas tony »

Margo auuu..... oled ikka elus veel?
Kasutaja avatar
Kallekke
Postitusi: 299
Liitunud: K Jaan 03, 2007 9:13 pm

relvad

Postitus Postitas Kallekke »

Ega Margoga nüüd midagi sellist peale esimest paukku ei juhtunud kui nende Araabidega kes 700-dat nitrot lasid?
Protif "HORNADY" njet prijomoff !
jorr
Postitusi: 3240
Liitunud: T Mär 01, 2005 9:52 pm

Postitus Postitas jorr »

Elus peaks Margo ikka olema,muidu ei oleks müüa saanud aga midagi seal nüüd juhtus?Ehk teab Kormoran,kui ostja midagi?Tundub muidu imelik lugu küll olevat ja soovitage veel kellegile head püssi.
noorus on ilus aeg
andrus
Postitusi: 2800
Liitunud: R Veebr 27, 2004 8:45 pm

Postitus Postitas andrus »

Jorr loe teksti :wink:
Margo
Postitusi: 128
Liitunud: T Jaan 16, 2007 8:31 pm

Re: Arutelu: Soov osta vintrelva.....Järg 1

Postitus Postitas Margo »

peeter kirjutas:Margole !

http://www.marandi.fie.ee/foorum/viewtopic.php?t=3075
Tere . Leidsin sinu huvitava pakkumise ... Alles otsisid foorumist abi relva soetamisel . Kas jahihooaja lôppedes myyd ka relva âra ? Äkki jagad rahvale ka oma kogemust , mis mulje relvast ka jâi . Lubasid ju teada anda oma kogemusest , ootan huviga tagasisidet , kuidas asi ônnestus .

Peeter
Vabandan , et siia kirjutan , aga alguse teema on lukku keeratud . Usun , et lugu huvitab teisigi ! http://www.marandi.fie.ee/foorum/viewtopic.php?t=2886[/b]


Küll vägapalju aega juba möödas aga olen kindel, kui peaksin uuesti omale vindi ostma siis kindlasti sama, ehk roostevabast terasest toruga (Paistab stiilsem välja). Kuid relvast niipalju, et tagasilöök oli alguses harjumatu (222 Rem rohkem käepärane), kuid kui kindel toetuspunkt siis ei ole nuriseda midagi. Kuna ma ei ole palju vintidega kokkupuutunud siis ei oska eriti erinevusi tuua... . Olen teinud umbes 40 + mõned lasud, jänesele läks ilusti pikki kiilakat (suri peapõrutusse), kuid see oli vahemaa kauguse vale hindamine.

Relva ostes võtsin kaasa tuttava, kes ülihasartlik jahimees ja Eestis üsna esimeste seas laskmises ja läksime omakorda teise tuttava juurde Deerhunteris. Kolmepeale saime kokku just selle komplekti ja kui relva kättevõtsin olin oma otsuses 110% kindel. Ei kahetse siiani, kuigi plaanisin esialgu relva nii max 15 000 kr ja ostsin poole kallima. Püss seisab mul siiani kapis ja ootan kui seajaht läheb uuesti lahti.
Küsi minult soodsamalt rehve!
www.rehviparadiis.eu
Margo
Postitusi: 128
Liitunud: T Jaan 16, 2007 8:31 pm

Postitus Postitas Margo »

Lugesin teema lõpuni ja naeratus tuli näole. Kusjuures peale esimest paukku küsisin endalt, et kas ikka sellist kahurit tahtsin :shock: Ja eks see püssi ost oli ka umbes täpselt salajane. Relva mul maha müüa ei käsitud, lihtsalt avastasin, et ei kasuta seda niivõrd palju, kui raha taheti. Püss on täiesti korras ja optika ka. Mul lihtsalt inimtüübi viga, et kui mingi mõte tuleb siis KOHE VAJA, veel parem, kui juba EILE :)

Hetkel käin siis rebaseid küttimas 222 Rem iga, kuna mul on selle laskemoona. 308 teinud mõned nn. proovilasud Oryx kuuliga, rebase võttis ilusti :twisted: , sea jahti pole veel alanud, jahiajal siga ei käinud söödapeal.

Kui keegi plaanib omale sellist soetada siis minupoolt on soe soovitus olemas.

Tiirus oma 10 lasku suht jutti 100m (vahepeal salve täitmine) jooksis täpselt. Märkasin, et kõrval üks jahutas toru peale igat 3 e lasku ???

Kui kellelgi väga tõsine soov head relva soetada, võib mulle ju helistada, tulen tiiru, saab proovida.

Müügimõte tuli ka seepärast, et kapis 3 relva ja see oli kõige uuem, seega müük peaks olema kõige lihtsam. Hetkel kaalun veel, kas panen kuulutuse üles või ootan seajahi ära ja otsustan peale seda.

Igaljuhul jõudu kõigile, kes on ettevõtmas teed relva ostmisel/vahetamisel :mrgreen:
Küsi minult soodsamalt rehve!
www.rehviparadiis.eu
Kasutaja avatar
Kallekke
Postitusi: 299
Liitunud: K Jaan 03, 2007 9:13 pm

relv

Postitus Postitas Kallekke »

Kui sulle Margo tundub suure püssi pauk nati tugev siis pakuks et muretse püssile reküüli leevendi,teeb laskmise nauditavaks,vähemalt tiirus olles.
parandab täpsust ja võtab ka paugu üllatusmomendi ära.
Protif "HORNADY" njet prijomoff !
Vasta