TOZ 34 kal.12

2004. aasta teemad
Markko
Postitusi: 74
Liitunud: R Dets 05, 2003 3:49 pm

Postitus Postitas Markko »

Ma arvan ka seda sama, et kui endale meeldib siis on hästi, aga uurisin ühe vana jahimehe käest kas too on ikka hea relv tema kiitis küll seda relva üx parimaid sileraudsetest.Kavatsen endale ka osta kui saab kuskilt.
Markko
Postitusi: 74
Liitunud: R Dets 05, 2003 3:49 pm

Postitus Postitas Markko »

mis te arvate kas tasub osta toz 34 EP pukkpüss
tsuks
Postitusi: 197
Liitunud: N Apr 17, 2003 10:56 pm

Postitus Postitas tsuks »

Kas tasub või eitasu?...
See ikka konkreetsest püssist sõltub- tema olukorrast- lihtsalt mark ja mudel eiütle midagi...

Vennal on just Toz 34EP- heas seisukorras ostis ja siiani kiidab ja isegi olen lasknud- hea püss.

See E seal nubritaga- tähendab "Ejektor"- ehk tuhja hülsi viskab püssi lahtimurdmisel kaarega metsa. Mõnesmõttes see hea- a samas on lahtimurdmine veitsa raskendatud. Kus siukest kiirlaskmist- pauguvahetust vaja- eitea- pardijahis vast. See selleks- tean mehi, kes ejektorid on äravõtnud.
See P- pole muud kui kummist kaba ots- rezina- venekeeli.

Püssil vaata raudu- seest- et rooste auke poleks ja sisemisi/välimisi paisumisjälgi. Kokkumurtud püssi ürita liigendikohast murda igassuunas- miskit lõtku kuskil olla eitohi. Nõelad- kulund või mitte- a see laskmisel selgub. Tihti eitööta kaitseriiv- a seda ka iz-il juhtub...

Teisisõnu- kui ostad- võta kogenum mees kaasa- kes ülevaatab relva. Isegi ülisoodsahinnaga eitasu pimesi püssi osta- et küll käib. Ei käi. A kui tegu uue ja poest- siis ikkagi vaata liigendikoht ja muidu püss üle- see mitte ainult Toz-i, vaid kõiki uusi venerelvi puudutab- kvaliteet on kõvasti langenud... A NSVL-i aegsed püssid on head- olenematta margist- aga seegi ikka omanikust sõltub- kuda keski oidnud on.
tsuks nigu ma olen...
Külaline

Postitus Postitas Külaline »

Ja kui vähegi võimalik proovi ka mõned lasud teha.
Omasin ka kunagi sellis aga sinasõbraks temaga ei saanud. No ei istund õlga tee sina mis tahad. Nagu paugu panin nii kohe vastu põske andis.
Ja teine probleem oli mul vedrudega. Ei lõõnud igakord lahti.
tsuks
Postitusi: 197
Liitunud: N Apr 17, 2003 10:56 pm

toss

Postitus Postitas tsuks »

Markko- osta mis tahad- peaasi, et inimesed, loomad ja põhiline- sa ise viga eisaaks.

Ma tõesti eitea- mis selle "E" tähega metsas teha.
Erinevalt sinust pole ma tark ega ninatark- tsuks kõigest- a sa küsi veel miskit siis foorumis- nüüd on tsuksa veitsa targem- vastab sulle õieti- alati Tasub! ja kui tahad- Ei tasu!
Võimalikud variandid.

See on halb näide, kus priva sõnum ajas marru vaktsineeritud jahimehe.

Tsuksa arvab, et Foorumis võiks olla ainult kaks põhireeglit:
1.1. Küsijat ei lüüa kohe ega ka pärast küsimuse esitamist kaikaga pähe!
1.2. Küsija eelnevalt mõtleb korralikult läbi, mida ta küsida tahab- eelduses, et ta eitaha saada kaikaga pähe!
2.1.Kohustuslik- heatahtlikus ja veelkord heatahtlikus, huumor ja sõbralik tögamine.
2.2. Ja pisut tolerantsust- me kõik ju erinevad inimed ja erinevad loomud!
tsuks nigu ma olen...
Kasutaja avatar
kriss
Postitusi: 157
Liitunud: N Okt 23, 2003 9:59 am

Postitus Postitas kriss »

Anonymous kirjutas:Ja kui vähegi võimalik proovi ka mõned lasud teha.
Omasin ka kunagi sellis aga sinasõbraks temaga ei saanud. No ei istund õlga tee sina mis tahad. Nagu paugu panin nii kohe vastu põske andis.
Ja teine probleem oli mul vedrudega. Ei lõõnud igakord lahti.


lasin ükskord berettaga 46000.- maksis ei saanud ka kuidagi õlga sest püss oli konkreetse inimese järgi parajaks tehtud. laad peab enda mõõtude järgi õige olema, siis on ka laskmine mugavam. poest või kellegi vana püssi ostes ei pruugi ta sulle üldse sobida.pöördu relvameistri poole, sest olen neid ise saetud püssi laade näinud küll. päris võikad on. :)
ja kui vedrud olid vanad ja väsinud siis võib need ju välja vahetada :idea:
jaht eesti moodi
Külaline

Postitus Postitas Külaline »

Läksi lihtsma vastupanu teed - müüsin maha. :)
Kasutaja avatar
kriss
Postitusi: 157
Liitunud: N Okt 23, 2003 9:59 am

Postitus Postitas kriss »

no see on ka üks võimalus. aga kellegile see ju sobis?
jaht eesti moodi
kakuke
Postitusi: 5754
Liitunud: E Sept 01, 2003 3:32 pm

Natuke teise nurga alt

Postitus Postitas kakuke »

tsuks kirjutas:Ma tõesti eitea- mis selle "E" tähega metsas teha.
Tsuksa arvab, et Foorumis võiks olla ainult kaks põhireeglit:
1.1. Küsijat ei lüüa kohe ega ka pärast küsimuse esitamist kaikaga pähe!
1.2. Küsija eelnevalt mõtleb korralikult läbi, mida ta küsida tahab- eelduses, et ta eitaha saada kaikaga pähe!


Rumal küsimus. Kas pukkpüss on sama, mis vertikaalsete raudade paigutusega püss ?
See E seal on lasketiirus või metsas võibolla hea, kui tahad hiljem pori seest omi kestu korjada (muidu jääks see lõbu ju ära) ja mõned kiidavad ka seda pardijahis (võibolla paadi põhjast on siis lõbusam neid korjata)
Vaata nende kahe punktiga on nii, et mõni meist võib riskida ka kaikaga saada, erinevalt näiteks tsuksist, kellel kõva pea ja kaika võib ära lõhkuda, aga kakuke selline pehme ja pärast veitsa pahtlit ainult tarvis ja kaigas ka terve
Kuigi oled vaktsineeritud loodan et piisavalt (st marru ei läinud) :lol: :lol:
Kahtluse korral jäta sõrm sirgeks !!!
Markko
Postitusi: 74
Liitunud: R Dets 05, 2003 3:49 pm

Postitus Postitas Markko »

milleks ültse kestasi korjata? ehhhh
kakuke
Postitusi: 5754
Liitunud: E Sept 01, 2003 3:32 pm

Postitus Postitas kakuke »

Markko kirjutas:milleks ültse kestasi korjata? ehhhh

Ikka selleks, et keegi ei saaks öelda Sinu kohta, et kuhu istub sinna situb ja ka püksid jätab (südametunnistuse ja harituse asi) :lol: :lol:
Kahtluse korral jäta sõrm sirgeks !!!
Kasutaja avatar
Eik
Postitusi: 1237
Liitunud: L Jaan 25, 2003 12:18 am

Postitus Postitas Eik »

Markko kirjutas:milleks ültse kestasi korjata? ehhhh


Kui näiteks ise padruneid laed.
rajaleidja
Postitusi: 2633
Liitunud: R Okt 03, 2003 9:50 pm

Postitus Postitas rajaleidja »

Ja metsaalust lihtsalt ei ole ilus risustada. Mina korjan kõik kokku ja viskan kodus minema. Laadimisega ei tegele
Kasutaja avatar
kriss
Postitusi: 157
Liitunud: N Okt 23, 2003 9:59 am

Postitus Postitas kriss »

ps. kestade maha jätmist keelab ka seadus :!: :!: :!:
jaht eesti moodi
Suletud