Pilte sigade söödaplatsilt

Siia postitage paremaid pilte mis on rajakaamerate peale jäänud.
Vasta
Kasutaja avatar
honkomees
Postitusi: 2969
Liitunud: P Mär 14, 2004 4:13 pm

Re: Pilte sigade söödaplatsilt

Postitus Postitas honkomees »

paistab jah et hot on tuntud headuses, mul kah ennest andis, et kodulehte põle ja nüüd näitab ...
Jaht on kunst, mis nõuab ohvreid!
kakuke
Postitusi: 5754
Liitunud: E Sept 01, 2003 3:32 pm

Re: Pilte sigade söödaplatsilt

Postitus Postitas kakuke »

Minu lugu oli aga see kord selline. :)
Esiteks käis mul üks inspektor kohal, kes söödaplatsi üle vaatas.
Pilt
Ja kui sellega kõik korras oli, tulid peategelased.
Pilt
Söömine on vist nii väsitav tegevus, et peab vahest kohe puhkama.
Pilt
Kahtluse korral jäta sõrm sirgeks !!!
peeter

Re: Pilte sigade söödaplatsilt

Postitus Postitas peeter »

Pilt
Sellised nad siis on IR kaamera objektiivi lâbi ûlesvôetuna !
jorr
Postitusi: 3240
Liitunud: T Mär 01, 2005 9:52 pm

Re: Pilte sigade söödaplatsilt

Postitus Postitas jorr »

On ikka peletised jah,kui ligidal tegutsevad,nüüd taipan minagi,et miks mõned noorjahimehed seaajus puu otsas eelistavad olla ja kus sa metsas neid kuive pükse ikka võtad?
noorus on ilus aeg
reinuvader
Postitusi: 105
Liitunud: T Dets 04, 2007 11:23 am

Re: Pilte sigade söödaplatsilt

Postitus Postitas reinuvader »

To: Peeter
mitme megapixline sul se IR kaamera on?
Viimati muutis reinuvader, E Mär 24, 2008 12:25 pm, muudetud 1 kord kokku.
reinuvader
Postitusi: 105
Liitunud: T Dets 04, 2007 11:23 am

Re: Pilte sigade söödaplatsilt

Postitus Postitas reinuvader »

mul käib jälle rebane stabiilselt söödal k..sel :shock:
peaks teist vist ehmatama :roll:
Pilt
Pilt
sead ei lase ennast mäkradest häirida
Pilt
Pilt
Pilt
Pilt
Pilt
Pilt
Pilt
Pilt
oks
Postitusi: 72
Liitunud: E Mär 12, 2007 6:48 pm

Re: Pilte sigade söödaplatsilt

Postitus Postitas oks »

Mul ka mäger söödal käib...kitsede kaitseks kuuseoksad vilja peal...mägraonu tuleb, pistab pea okste alla ja laseb kõhul täituda...ega minul kahju pole, las sööb...aga tundub üpris hooletu loom olema, pea tõusis okste alt 10 minuti takka...samas, keda tal nii väga karta, sümpaatne loom, mina teda ei lase.
mustlesk
Postitusi: 635
Liitunud: N Dets 02, 2004 1:48 pm

Re: Pilte sigade söödaplatsilt

Postitus Postitas mustlesk »

Huvitav, miks sa mäkra toidad, aga kitsedele ei taha anda?
oks
Postitusi: 72
Liitunud: E Mär 12, 2007 6:48 pm

Re: Pilte sigade söödaplatsilt

Postitus Postitas oks »

Aga mismoodi ma teda keelaks? :wink:
jorr
Postitusi: 3240
Liitunud: T Mär 01, 2005 9:52 pm

Re: Pilte sigade söödaplatsilt

Postitus Postitas jorr »

Et kuidas, mismoodi keelad,nii nagu lapsi keelatakse,tuled kohale ja viibutad sõrme,et kõtt rahvusloom,ega ma sinu jaoks vaeva näinud?Ja kui on inteligent loom,küll siis aru saab, ning enam ei käi söödavargil.Kui aga selline "oh,oh "on,siis nati raskem ja tuleb uba kasutada(tinauba ikka),või siis sügisel taks kallale hässitada,kui julge taksi leiad(feenil on julge taks,ma tean).
Aga kitsedega toimid küll minu arvates õigesti,või sellistele batsaanidele vilja vaja sööta,söid(kitsed siis) meie naabritel pool kuuseistantikku ära ning ei ütelnud aitähhki,talumeeste orasepõllust parem ärme räägime,igavesed suured söödikud(kitsed).
Rajakaamerast ikka abi,toob need tegelasd kõik nähtavale,et kes varastab ja kes vale koha peale kuseb?
noorus on ilus aeg
oks
Postitusi: 72
Liitunud: E Mär 12, 2007 6:48 pm

Re: Pilte sigade söödaplatsilt

Postitus Postitas oks »

Mina arvan ka, et sellise talvega(väljaarvatud tänane päev), ei peaks küll nüüd kits vilja sööma, pole nagu päris tema igapäevane menüü, oleks raskem talv olnud, küll oleks neile ka heina viinud. Mis mäkra puutub, siis meie kandis neid vähe, esimene kokkusaamine minul temaga ja laskma ma teda küll ei hakka...huvitav pukist mägra toimetusi jälgida, niikaua, kui siga tuleb, ei hakka vähemalt igav.
Üllar Tamm
Postitusi: 894
Liitunud: N Okt 13, 2005 12:45 pm

Re: Pilte sigade söödaplatsilt

Postitus Postitas Üllar Tamm »

Ega see mägra lihagi eriline maiuspala ole, näri teist nagu saepuru :lol: Kadunud Puukoi korra pakkus maitsta, aga mulle ta küll ei istunud. Muidugi maitseid on erinevaid :wink:
Meie maadel mitmed söödad varikatuse all, kestab vili palju kauem. Lageda taeva all muutub söödaplats kiiresti mudajärveks, nagu metsakaamerastki näha.
tony
Postitusi: 1148
Liitunud: P Dets 26, 2004 1:41 pm

Re: Pilte sigade söödaplatsilt

Postitus Postitas tony »

Jorr kirjutas:
Aga kitsedega toimid küll minu arvates õigesti,või sellistele batsaanidele vilja vaja sööta,söid(kitsed siis)...
Siin taeva all on kõik võrdsed ja eks temagi (kits) süüa tahab.

Oks kirjutas:
Mina arvan ka, et sellise talvega(väljaarvatud tänane päev), ei peaks küll nüüd kits vilja sööma...
Ega siga ka ei peaks,maa pehme ja sööki mujalt ka saada.
jorr
Postitusi: 3240
Liitunud: T Mär 01, 2005 9:52 pm

Re: Pilte sigade söödaplatsilt

Postitus Postitas jorr »

Ega jah,tänavu talvel pole see metsloomadele lisasööda andmine eriti tähtis,saavad ka ise söönuks.Sigade toitmisel ehk see mõte,et hoiab loomad rohkem paiksed ja kui kiskja või ajujaht liiga pinda ei käi,siis püsivad kohal.Söödaga muret pole ja kui metsloomal sööki jätkub siis ka sigib jõudsasti.Kevad paistab tänavu külmapoolne olevat ja kui poegimise aeg soojem ei tule,siis ikka vastsündinud loomi palju juurte ei tekki.
See ka minu arvates õige,et ühed issanda loomakesed kõik ja kes siia ilma juba ilmunud,see tahab ka süüa olgu ta siis kits,ilves,siga või mäger,rebane,või siis see kõigesööja jahimees.
noorus on ilus aeg
Kasutaja avatar
Feen
Postitusi: 3079
Liitunud: T Veebr 03, 2004 4:58 pm

Re: Pilte sigade söödaplatsilt

Postitus Postitas Feen »

>Ega see mägra lihagi eriline maiuspala ole, näri teist nagu saepuru..

Minu tehtud loom ei olnud nagu saepuru, meenutas olemuselt ja maitselt keelt. Järelmaitsest oli natuke mäkra tunda ka. No, süüa sünnib, aga liha jaoks mäkra jahtima küll ei hakkaks.
Üks lask - liha. Kaks lasku - võib-olla. Kolm lasku...
Vasta