CZ päästiku reguleerimine

Küsimused relvameistritele lootuses kompententsetele vastustele.
Vasta
tavaline mees
Postitusi: 4
Liitunud: N Sept 22, 2005 8:40 pm

CZ päästiku reguleerimine

Postitus Postitas tavaline mees »

Kaalusin oma püssi päästiku veepudeli meetodil ära ja tulemus oli 2,5 kg. Päästiku tundlikumaks muutmiseks pelgast kruvi keeramisest pole kasu, mis seal päästiku kõrval on, see teeb ainult päästmise tee lühemaks.
Kas keegi oskab öelda, kas cz 550 on olemas mingi võimalus päästikut tundlikumaks teha või tuleb pöörduda mõne relvameistri juurde.
Hunter30-06
Postitusi: 102
Liitunud: L Dets 11, 2004 5:45 pm

Postitus Postitas Hunter30-06 »

cz-il kokku kolm kruvi, kust reguleerida: üks päästiku juures,kaks kaba all peidus.
AH MINGE METSA!!!
indian
Postitusi: 410
Liitunud: E Okt 31, 2005 5:11 pm

Postitus Postitas indian »

Paluks siiski säilitada selget mõistust ja mõõdutunnet. Kord toodi mulle Cž, mis oli nii ''ära reguleeritud'', et piisas sõrmenukiga kabale koputamisest, et pauk ära käiks. Tubli mees oli hoolega endale ''šnelleri'' reguleerinud. Sõbrad olla ka abiks olnud.
Iga asi tuleb omal ajal või siis natuke hiljem.
Ahto Kattai
Postitusi: 2418
Liitunud: R Mär 12, 2004 8:41 pm

Postitus Postitas Ahto Kattai »

Mees ju kirjutas ,et kaalus...... . Rumalusteni ei maksa muidugi minna ,aga päästiku tõmbetugevus võiks olla antud kaliibri juures 1 kg v pisut peale.Selline seadistus on ka tiirus ohutuse tagamiseks lubatud. VSS -i lastes muidugi päästiku tõmbetugevusele piiranguid ei ole.Endal 222 REM -il (CZ-527) reguleeritud kuskile poole kilo kanti,mingi kontroll lasule peaks siiski päästmisel olema! Siin on juttu olnud ,et vinnastatud relva lastes 5 cm kõrguselt kabaga vastu maad kukkuda, ei tohiks lahti minna :!:
Ka minu püssil reguleerimiseks laad vaja ära võtta.
vallo
Postitusi: 463
Liitunud: P Aug 22, 2004 12:59 am

Postitus Postitas vallo »

Mul sama mure , päästik jube jäik , kaalunud pole, kuid vastik ikkagi. Korra olen proovinud kruvidest väheke timmida, kuid hirmust et asja puhta vurru keeran olen katkestanud oma toimingud. Tegu siis cz 550 lux.
Ahto Kattai
Postitusi: 2418
Liitunud: R Mär 12, 2004 8:41 pm

Postitus Postitas Ahto Kattai »

Mis seal ikka untsu keerata,kõik on ju inimese tehtud! Kui veidi asjasse süvened ja aru saad kuidas asi toimib ,siis pole seal ülemõistuse käivat midagi. Juhul kui ei saa ikkagi hakkama ja oled kuskilt lähemalt (ise olen keskel) eks võta ühendust!
Kivi kotti!
tavaline mees
Postitusi: 4
Liitunud: N Sept 22, 2005 8:40 pm

Postitus Postitas tavaline mees »

Tänan neid, kes andsid pädeva vastuse päästiku reguleerimiseks. Nüüd on päästikuga kõik korras :D
vallo
Postitusi: 463
Liitunud: P Aug 22, 2004 12:59 am

Postitus Postitas vallo »

Võtsin ka kätte ja krudisin oma cz paremaks, polnudki nii jube töö.
Vasta