Soov vahetada poolautomaat kaheraudse vastu

Siin oleks tore vahetada mõtteid jahirelvadest , nende headest ja ka halbadest külgedest .
Milline relv millise jahi jaoks jne.
Margo
Postitusi: 128
Liitunud: T Jaan 16, 2007 8:31 pm

Soov vahetada poolautomaat kaheraudse vastu

Postitus Postitas Margo »

Niisis sooviks vahetada oma poolautomaadi (MC-21-12*12) Mingi kaheraudse vastu. (12 kaliiber)

Kas on mingeid poode, kus ostetakse kasutatud relva tagasi, või kui eraldi müüa, siis millist hinda küsida?

Relvaga tiirus jubehea käiia aga jahil olles pidevalt tühjaks laadimine tüütas ära ja kuna salve läheb 4 padrunit, siis närvilisus veelgi suurem ja segab rahus küttimist :(

Mõtlesin sügiseseks linnujahiks kaheraudse soetada.
Küsi minult soodsamalt rehve!
www.rehviparadiis.eu
Kasutaja avatar
Eik
Postitusi: 1237
Liitunud: L Jaan 25, 2003 12:18 am

Postitus Postitas Eik »

Ma arvan, et enamus jahtarvete kauplusi peaks ka komisjoni müügiga tegelema, paku neile.
Kasutaja avatar
Tiide
Postitusi: 39
Liitunud: E Mai 08, 2006 8:02 pm

Postitus Postitas Tiide »

Milline see mingi kaheraudne peaks olema?Kas midagi tänapäevast või siis...???
Julged teha, julge tunnistada!
Margo
Postitusi: 128
Liitunud: T Jaan 16, 2007 8:31 pm

Postitus Postitas Margo »

Vaatasin Waldu lehel korra, seal oli 7500 kr ühepäästikuga, selline on meelepärane. Neid üle 15 000.- maksvaid ei näe ma mõtekateks pardi jahiks.
Küsi minult soodsamalt rehve!
www.rehviparadiis.eu
jorr
Postitusi: 3240
Liitunud: T Mär 01, 2005 9:52 pm

Postitus Postitas jorr »

Ah mis sa selle 7tonnisega jamad ja veel pardijahiks?Osta ikka Blaser ära.Vaata eelmise aasta maikuu ajakirja "Jahimees".Seal neid mitut tüüpi ja hind ka ikka püssi kohane,isegi alla 45tonni saad kätte,et kui müüma varsti hakad on mida müüa.Kes sinu käest seda 7tonnist enam ostaks?
noorus on ilus aeg
gunnar
Postitusi: 882
Liitunud: P Aug 22, 2004 4:18 pm

Postitus Postitas gunnar »

jorr kirjutas:Ah mis sa selle 7tonnisega jamad ja veel pardijahiks?Osta ikka Blaser ära.Vaata eelmise aasta maikuu ajakirja "Jahimees".Seal neid mitut tüüpi ja hind ka ikka püssi kohane,isegi alla 45tonni saad kätte,et kui müüma varsti hakad on mida müüa.Kes sinu käest seda 7tonnist enam ostaks?


Kle jorr, mine võta tablett ära ja rahune maha :) Las inimene olla ja osta mis tahab.
Kaupo Kindsigo
Postitusi: 1059
Liitunud: E Nov 22, 2004 11:57 am

Postitus Postitas Kaupo Kindsigo »

Vahetamine on raske. Lihtsam on müüa ja siis uus osta! Minu arvates kaheraudne ja poolautomaat ei vastandu, vaid täiendavad üksteist ja kasutusvõimalused avarduvad! Osta lihtsalt üks juurde ja ära midagi müü!
andrus
Postitusi: 2800
Liitunud: R Veebr 27, 2004 8:45 pm

Postitus Postitas andrus »

palju p.automaadist küsid?
Kasutaja avatar
Kallekke
Postitusi: 299
Liitunud: K Jaan 03, 2007 9:13 pm

relv

Postitus Postitas Kallekke »

Kui sa Margo tahad oma MC-21 mõnele jahimehele maha müüa siis vii püss vastavusse jahieeskirjadega kõigepealt.

Vägisi tuleb meelde üks s....auk ,kes jälle odavamatest püssidest lahti proovis saada ja 10 korda kallimaid hiilis siin-sul nüüd pöördvõrdeline jutt et müüme head püssid maha ja ostame sitemad asemele.

poolautomaadi tühjakslaadimisel võib ju näiteks isa abiks olla ja kui oled seadusega ettenähtud piirajad peale pannud salvele ja 7 senti veel otsa siis ei mahugi sul püssi rohkem kui 2 ,egas sellepärast veel head püssi maha tasu müüa.
ja üleüldse mis mees sa selline oled kui viimase nädala sündmuste järel veel tiblade majandust toetada mõtled.(sain aru et see ühe päästikuga riist siis Iiševski värk)
võibolla kaalud veel neid püssi oste-vahetusi ja ostad seniks spinningu kuniks saad selgusele eneses jahimehena.päris õige jahimees sa igatahes veel pole sest õigel jahimeeste seltskonnal on ka ajus püss kaasas ja veel selline pisike abivahend nagu jahikoer.
ja see ka veel et mida sa küsid siin üldse rahvalt kui sa nagunii risti vastu soovitustele otsustad nagu juhtus selle" 15000-delise" Manni ostmisel,
Protif "HORNADY" njet prijomoff !
Margo
Postitusi: 128
Liitunud: T Jaan 16, 2007 8:31 pm

Postitus Postitas Margo »

Spinning on mul juba ammust aega koos 4 inimese paadi ja bensu ning elekri mootoriga, et saaks igal veekogul vuristada, kui isu tuleb!

Eelpool kirjutasin, et TAHAKSIN vahetada, kuid lihtsalt uue ostmine ei ole ka probleem, kapis ruumi veel jagub. Kuid käisin linnujahil juba palju ennem, kui load tasku sain ja kaheraudne (ühepäästikuga) jättis palju parema mulje, samuti ka kitsejahil.

See 7500 kroonine jäi silma kuna seal on kompensaator, valik oli ainult pildi järgi.

Ja olen kaalunud pea igat postitust, mis on vastatud mu küsimustele ja see andis ka põhjuse miks 15 kg asemel 31 kg relv osta. (relv ise oli 19900)

Foorumites võiksime rohkem keskenduda küsimustele võimalikult parimaid lahendusi pakkuda, mitte muud mõttetut jura ja vabandusi kirjutada :evil:
Küsi minult soodsamalt rehve!
www.rehviparadiis.eu
indian
Postitusi: 410
Liitunud: E Okt 31, 2005 5:11 pm

Postitus Postitas indian »

Pakun Sulle lahenduse:
HAKKA OMAMA KA OMA ISIKLIKKU ARVAMUST!
Muidu jäädki teiste soovituste põhjal terve elu kõike enda ümber vahetama, relvi, sõidukeid, naisi ja mida iganes veel.
Ja see, et aeg-ajalt kõlistad kullakohvreid ja ''selgitad'' matsidele oma maksejõulisust on ka kohatu. Millegipärast tundub, et see, mida kõlistad, pole küll Sinu kokku kantud, küll meeldib Sulle end selle najal eksponeerida. Võta nuga, noh see ''viie kilone'' vähemalt, (odavam ju ei lõikagi) ja lõika sõrme. Mis värvusega veri sealt jooksma hakkab? Sinine? Vaevalt, pigem ikka punane. Nagu kõikidel neilgi, kes ei kelgi oma ostuvõimega. Samasugune surelik oled Sinagi. Paranda meelt, enne kui õnnetus juhtub.
Iga asi tuleb omal ajal või siis natuke hiljem.
rajaleidja
Postitusi: 2633
Liitunud: R Okt 03, 2003 9:50 pm

Postitus Postitas rajaleidja »

indian kirjutas: Ja see, et aeg-ajalt kõlistad kullakohvreid ja ''selgitad'' matsidele oma maksejõulisust on ka kohatu. Millegipärast tundub, et see, mida kõlistad, pole küll Sinu kokku kantud, küll meeldib Sulle end selle najal eksponeerida. Võta nuga, noh see ''viie kilone'' vähemalt, (odavam ju ei lõikagi) ja lõika sõrme.

Kui mees tahab 7,5 kilo eest relva osta, siis mis kullakohvri kõlistamine see on??? Kui siin foorumis keegi küsib, mis hinnaklassist võiks relvi vaatama hakata, siis 90% foorumlaste vastustest on just a`la "alla paarikümne tuhande ära küll vaatama hakka". Ja kui nüüd mees tahab mitu korda odavamat relva, siis on see järsku rahakotiga eputamine. Veelgi enam, mees tahab vahetada, et raha ei peakski välja käima.
No krt aru ma ei saa.
Margo
Postitusi: 128
Liitunud: T Jaan 16, 2007 8:31 pm

Postitus Postitas Margo »

Ei saa mina ka aru, mis osadel inimestel viga on. Küsid nõu, saad sõimata, kui ei küsi nõu siis tänitatakse, et miks ei küsinud.
Kullakotiga ma ei eputa ja ei ole seda kunagi ka teinud, sest seda minul seda EI OLE. Kui oleks siis ei küsiks nõu ja ostaks, mis meeldib.
Iga inimene ei saagi kunagi oskama kõikidele küsimustele vastata, mina aitan neid, kes küsivad minu erialakohta ja mina küsin nendelt, kes oskavad vastata teistel teemadel NAGU SEE FOORUM SIIN, kuid tundub, et tõesti teadjaid mehi on siin vähe ja teised elavad oma stressi lihtsalt välja.

Olen tavaline väike ettevõtja ja ei tea relvanduse ja laskemoona alaselt eriti palju, kuid loomade liikumisest juba märksa rohkem. Jahimaadele teen ringi peale paarkorda nädalas, jahihoojal kindlasti märksa rohkem.

Ja esimeses postituses küsisin ka, et kui palju oleks mõistlik küsida enda relva eest. Kui see müüdud on kergem teist osta. Ja tõesti üle 8000 kr ma jahika eest välja ei käiks.

Igaljuhul tänud kõigile, kes on kompetentseid vastuseid andnud ja vabandan nende ees, kes peavad lugema mu üsna kehva grammatikat.
Küsi minult soodsamalt rehve!
www.rehviparadiis.eu
kakuke
Postitusi: 5754
Liitunud: E Sept 01, 2003 3:32 pm

Postitus Postitas kakuke »

Margole ei oska muud soovitada, kui, et võta pits ja pea aru.
Ma ise näiteks mõlgutan mõtteid jämedama vintrelva soetamise kohta juba pikemat aega, aga kiirustama ka ei hakka.
Kindlasti võiks abiks olla ka foorumlaste laskeüritus "Kärbes kirbule" mis toimub 12 mai Tartumaal. Seal näed erinevat tehnikat ja moona ja mehi omade mõtetega jne. Kindlasti annab see üritus enamatele küsimustele vastused, kui siinne foorum täna.
Kahtluse korral jäta sõrm sirgeks !!!
Margo
Postitusi: 128
Liitunud: T Jaan 16, 2007 8:31 pm

Postitus Postitas Margo »

Ega mul kiiret ei olegi, pardi jahini aega küll veel, mõtlesin teha eeluuringut, et kuhupoole edasi vaadata. Niipalju olen infot saanud et tasub vaadata IZ tüüpi relvi ja 5-7000 eest saab kätte.

Kui saaks vastuse veel palju oleks mõistlik enda relva eest küsida, kui on mõtet müüa, siis võiks teema lukku panna. Kuskilt jahimehest nägin kunagi, et müüdi midagi sellist vist 4500 kr. Kui see hind on optimaalne, siis paaruhat juurde ja ongi kaheraudne olemas. :D
Küsi minult soodsamalt rehve!
www.rehviparadiis.eu
Vasta