TOZ-34-le kaba

2004. aasta teemad
Suletud
Tahoz
Postitusi: 1
Liitunud: N Apr 29, 2004 9:32 am

TOZ-34-le kaba

Postitus Postitas Tahoz »

Jahirelvaks TOZ-34, relv ise juba metsas palju käinud ja kaba nõrk. Nüüd juhtus, et kaba viskas killu välja pärast duubli laskmist tiirus.
Oskab keegi infot anda kust leida meister, kes teeks uue kaba. Ise ka uurinud inimeste käest kes tegelevad laskmisega lähemalt, kuid nemad ei ole osanud kedagi soovitada. :cry:
hunt
Postitusi: 138
Liitunud: T Mär 16, 2004 10:20 pm

Postitus Postitas hunt »

Relvaparandusega tegelevad meistrid Tartu mnt. jalgrattapoes vennad Nurgad.Nad teevad muidu korraliku töö aga veits kallivõitu ja kole aeglased, sest tööd pidavat palju ees olema.
Küti Äris (Liimi tn)on ka meister kes sobitab/teeb ringi kui vaja.neil pidavat vene püsside valmislaade olema.
Pathfinder007
Postitusi: 78
Liitunud: T Veebr 24, 2004 3:26 pm

relvafoorum

Postitus Postitas Pathfinder007 »

Soovitan relvapoodidest küsida Mõned poed toovad politseist hävitamisele minevatelt relvadelt selliseid juppe kus numbrit peal pole ja müüvad neid kalli raha eest tagavaraosadeks.Päris muidu saad juhul kui Sul on mõni kodustatud politseinik on kes lammutamisele ligi pääseb.
kütt
Postitusi: 294
Liitunud: L Nov 29, 2003 10:14 am

Postitus Postitas kütt »

Nii, jutt ikka puitosadest käib...Ja nüüd siin ka tuli välja see koht kus tõesti väärt meistrid on, ehk siis Nurga-poisid Tartu mnt. jalgrattapoest. Kuid kui palju nad võtavad vaevaks parandada puitosi, ei tea...Mina lasin teha ühel lihtsalt kuldsete kätega puidumeistril ja sai asja küll kuigi õige oleks kogu laad uue vastu vahetada.
Kasutaja avatar
kriss
Postitusi: 157
Liitunud: N Okt 23, 2003 9:59 am

Postitus Postitas kriss »

ise olen küsinud just sealt tartu mnt. vendade käest.toz 34 puit osad läksid umbes 3500.- ise pidasin seda natuke kalliks.
nad rääkisid sel, et teevad mingist kallist puust jne,jne. pähklist oli vist. :roll:
jaht eesti moodi
Olavi Kool
Postitusi: 663
Liitunud: K Mär 03, 2004 10:03 am

Postitus Postitas Olavi Kool »

Kui suudate leida üles Põlvamaalt mehe nimega Mati Nigul siis tema teeb väga korraliku töö
naised saunas rääkisid
kütt
Postitusi: 294
Liitunud: L Nov 29, 2003 10:14 am

Postitus Postitas kütt »

Äkki keegi nüüd oskab juhatada täpsemalt selle hr. Niguli poole või öelda kui kallist tööd teeb? See 3500 küll väga kallis töö oli...aga eks ta suhteline ole kui pähklist tegivad...
tsuks
Postitusi: 197
Liitunud: N Apr 17, 2003 10:56 pm

toz kaba

Postitus Postitas tsuks »

Kas 3500 on palju või vähe... Kes lahtivõtnud ja püssi korralikult puhastand- eks proovige ise järgi teha- ei ole nii et tuled ja oled. Lihtsalt peen mäng. Miks muidu hinnad taevas- käsitöö. Relvadel. Hinna/kvaliteedisuhe kehtib. 1:1 pole- a 3500 kabaeest saab tegelt 2 toz-34-ja koos kabaga. Kui tellid oma õla/kehajärgi- (nii kõva mees see Nigul?)- ja valmis teeb- siis häste saadud!!! Igatahes.
tsuks nigu ma olen...
Olavi Kool
Postitusi: 663
Liitunud: K Mär 03, 2004 10:03 am

Postitus Postitas Olavi Kool »

on kõva mees küll se Nigul. olen lasknud temal teha kabad neljale püssile sealhulgas ühele kolmeraudsele ja mingit koma pole olnud, kesw ei tea arvavad, et tehase töö. Vintpüssi kaba arvestab ta bensiini hinna järgi. tegi ta juba vene ajal ja sellest ajast on taks 200 liitri bensiini hind ühe kaba eest. Minule tegi küll minu keha järgi ja kui palge viskan on paigas enam ei säti.
naised saunas rääkisid
Olavi Kool
Postitusi: 663
Liitunud: K Mär 03, 2004 10:03 am

Postitus Postitas Olavi Kool »

M. Nigul on üks kolmest eestlasest kellel ei ole mobiiltelefoni, katsun temaga ühendust saada ja kui annab nõusoleku panen tema kontakti siia üles. Kodune number on temal ka telefoni raamatus aga sealt teda tabada on paras hiromandi trikk
naised saunas rääkisid
Kasutaja avatar
Eik
Postitusi: 1237
Liitunud: L Jaan 25, 2003 12:18 am

Postitus Postitas Eik »

Mis puidust ta teeb ?
Suletud