Lae kõrgendus

Õnnestunud jaht on hea eeltöö tulemus , kuidas teha ettevalmistusi ja mida jahil abivahenditena kasutada.
Vasta
Põnn
Postitusi: 12
Liitunud: K Dets 15, 2004 8:59 pm

Lae kõrgendus

Postitus Postitas Põnn »

kas keegi on kasutanud või kasutab pakutavat lae kõrgendust.Sooviks oma relval laadi tõsta, kuna sai pandud suurem optika siis relv ei istu enam nii hästi õlga või oskab keegi Tartu kandis mõnda meistrit soovitada kes selle probleemi nii ära lahendaks, et laad jääks esteetiliselt kena.
jorr
Postitusi: 3240
Liitunud: T Mär 01, 2005 9:52 pm

Postitus Postitas jorr »

Seda ei tea,miline see pakutav laekõrgendus on aga endale olen nii kõrgenduse( kumm) kui pärapikenduse ikka ise teinud ja kasutan kogu aeg.Tartu poiss oled,siis küsi klubist,ehk saab püssimeister Aleksejevi Volli aidata.Igal juhul võid Liivit veidi kiusata selle murega.
noorus on ilus aeg
karja10
Postitusi: 7
Liitunud: T Sept 27, 2005 12:04 pm

Postitus Postitas karja10 »

Tdellisin omale lae kõrgenduse "jäägerist" ja olen sellega väga rahul. Püss õlga ja kohe on optika paigas. Soovitan soojalt.
Kasutaja avatar
Troll
Postitusi: 158
Liitunud: E Mai 05, 2003 3:41 pm

Postitus Postitas Troll »

Ats
Postitusi: 933
Liitunud: R Aug 18, 2006 12:14 pm

Postitus Postitas Ats »

On keegi seda lae kõrgendust pannud ka sellisele laele, millel vabrikust põsetugi juba olemas on?
Põnn
Postitusi: 12
Liitunud: K Dets 15, 2004 8:59 pm

Postitus Postitas Põnn »

Peale mitmeid soovitusi sai relv viidud Tartus Trapperisse.Laad tehti ilusti ümber ja nüüd istub nagu valatud.Nüüd mõlemad relvad istuvad ühtviisi ilust õlga.Soovitan kõigil soojalt see asi ära teha.Läks maksma 800,00 EEKU
Kasutaja avatar
honkomees
Postitusi: 2969
Liitunud: P Mär 14, 2004 4:13 pm

Postitus Postitas honkomees »

Ats kirjutas:On keegi seda lae kõrgendust pannud ka sellisele laele, millel vabrikust põsetugi juba olemas on?

põsetoega tozile tegi mul kõrgenduse Puukoi - kollimaator kohe paigas nagu rusikas silmaaugus
Jaht on kunst, mis nõuab ohvreid!
Ahto Kattai
Postitusi: 2418
Liitunud: R Mär 12, 2004 8:41 pm

Postitus Postitas Ahto Kattai »

Olen siin ka ikka mõnda meest aidanud,kel huvi võtke ühendust!
Vasta