Harkjalga

Küsimused relvameistritele lootuses kompententsetele vastustele.
reinuvader
Postitusi: 105
Liitunud: T Dets 04, 2007 11:23 am

Re: Harkjalga

Postitus Postitas reinuvader »

liikuvaid märke lähedalt kindlasti ei saa lasta, 200 peale juba kõndivat rebast saab.
Ma olen sellega kyll rahul, selline väike junn ja ei kaalu peaaegu mitte midagi kui kylge keerad siis tunda kyll ei ole, nagu mingi raskus kyljes oleks. Sobib sako ja tikka rihma kinnitustega täpselt kokku, käib rihma vahele, kiire kylge panna ja maha võtta. Soovitada ei julge sest mul pole teiste firmade bipode kasutuses olnud ,et võrrelda teistega. Lemmik tegevus sellega on 100 pealt vareseid lasta, sihtides ainult pähe :oops:
Ilmselt se WSM-i varjant on parem mis liigub kylgsuunas. Selline näeb välja:
Pilt

Pilt
wsm
Postitusi: 353
Liitunud: P Jaan 15, 2006 9:07 pm

Re: Harkjalga

Postitus Postitas wsm »

Reinuvaderil ilus püss ja optika ka korralikult peal (y)

Tubli mees!
Joosep Käba
Postitusi: 1354
Liitunud: E Okt 18, 2004 9:57 am

Re: Harkjalga

Postitus Postitas Joosep Käba »

wsm kirjutas:Mul hetkel üks vakantne (pakendis). Suurus 6-9 tolli. Saab keerata relva horisontaalis 25 kraadi ja ümber toru telje ka 25 kraadi. Ühtegi vedru pole nähtaval .Patent. Kinnitus tehtud Tikka, Sako laadsele rihmakinnitusaasale. Ise kasutan teist aastat ja paremat ei oska tahta.


Kasutan. Rahul. Viimasel ajal kasutan ka pealelaskmisel. (y)
Kasutaja avatar
sammal.habe
Postitusi: 1180
Liitunud: P Jaan 04, 2004 7:43 pm

Re: Harkjalga

Postitus Postitas sammal.habe »

wsm mainitud harkjala tootja kodulehekülg:
http://www.ouluntyostokeskus.com/ampumatuet.htm
kadak40
Postitusi: 12
Liitunud: P Jaan 25, 2004 11:19 am

Re: Harkjalga

Postitus Postitas kadak40 »

Soomes poes neid igasuguseid, ise tellisin: Rambler Tactic W madalad 22-30 cm, liikuvus olemas aga nurga suurust kohe ei suuda öelda, esialgse kuiva trenniga täitsa sobivad, metsa pole jõudnud.Soome-sse tellides interneti teel tuleb postituskulu juurde ja kohalikust postkontorist saab kätte 6 päevaga. Väga mugav.
http://www.riistamaa.fi/cat/product_catalog.php?c=26
Lugupidamisega.
Vasta