pumppüss

2004. aasta teemad
volli30
Postitusi: 155
Liitunud: N Veebr 05, 2004 7:49 am

Postitus Postitas volli30 »

Paar aastat tagasi käisid sommid meil seajahil ja kujutage ette ühel oli pumba peal optika.Enne ma sellist asja näinud ei olnud.Ise sellise asja peale küll ei tuleks :D
sokupoiss
Postitusi: 26
Liitunud: T Mai 11, 2004 6:51 pm

Poolautomaat

Postitus Postitas sokupoiss »

Nii aaasta tagasi tahtsin osta polautomaat karbini, kui asjatundjad laitsid selle kohe maha. Põhjuseks toodi täpsus: kuna kuul pole veel rauast välja jõudnud, kui toimub uue padruni sisse laadimine ning see pidi mõjutama oluliselt täpst.
Ahto Kattai
Postitusi: 2418
Liitunud: R Mär 12, 2004 8:41 pm

pumppüss

Postitus Postitas Ahto Kattai »

SOKUPOISS See poolautomaadi jutt näitab järjekordselt -"head nõu"kipuvad andma need kell omal ainult mingi tobe eelarvamus,aga ei mingit kogemust :lol: Ostsin hiljuti brauning 308w poolautomaadi ,väga hea relv ,jookseb praktiliselt kuul-kuuli(100m) ja pehme lasata ka ei löö nii kõvasti tagasi.Vaata teemat poolautomaat kl 308w.Küsisin veel enne sõbralt nõu,kel tõesti ka jahinduses suured kogemused,laitis ka algul maha ,aga kui ma küsisin-mis ta konkreetsed puudused on ,kehitas mees õlgu ja vastas--kallis on :D Vaat niipalju siis sellest :!: Kivi kotti!
kütt
Postitusi: 294
Liitunud: L Nov 29, 2003 10:14 am

Postitus Postitas kütt »

Üks asi lisaks hinnale... on ka see nagu juba öeldud, maitseasi, et millega käid jahil ja millega mitte, teiseks omad kogemused, nii-et...
Teder
Postitusi: 417
Liitunud: N Okt 07, 2004 3:17 pm

Postitus Postitas Teder »

Ei saa aru, miks üldse vaja piirata, et kaks pauku metsas peaks piisama. Kui olen tihnikus seajahil, siis on niipalju padruneid rauas õige, et siga maha saaks. Eriti üle kahe ei jõuagi niikuinii lasta. Ja lõpuks on vist kõige tähtsam mitte haavatuid metsa jätta. Kui siis kolmas lask jääb puudu, kellele see siis hea on? Mul oli vahepeal ka üks Belgia väikesekaliibriline pump 22LR. Väga mugav oli lasta. Muidu ma suur pumbasõber pole, pole lihtsalt ette sattunud siledaraudset pumpa, mis mulle hästi õlga sobiks.
Suletud