Raadiosaatja

Õnnestunud jaht on hea eeltöö tulemus , kuidas teha ettevalmistusi ja mida jahil abivahenditena kasutada.
Vasta
Kasutaja avatar
smtasku
Postitusi: 316
Liitunud: E Juun 26, 2006 3:12 pm

Re: Raadiosaatja

Postitus Postitas smtasku »

plaaster kirjutas:Kus te need jahisagedused panna lasite? Käisin ise tehnoturus, et uued jahisagedused peale panna kuid neil see ei õnnestunud :( muidu on GP300 tõsine tegija


Meil sai tutvuste kaudu Saaremaa Päästeametis tehtud.
meie toimetused sõnas ja pildis www.salmejahiselts.ee
aivar00
Postitusi: 3263
Liitunud: K Juun 16, 2004 2:09 pm

Re: Raadiosaatja

Postitus Postitas aivar00 »

Ega rohkemat ei ole vaja kui uuri välja kes selliseid jaamu hulgim kasutab- paljudel nendel asutustel on vastava ala spetsialist läpakaga olemas. Usun, et ka Motorola maaletoojal on vastavad riistad vanast ajast olemas.
ikka lõbusalt
plaaster
Postitusi: 344
Liitunud: E Dets 19, 2005 10:32 am

Re: Raadiosaatja

Postitus Postitas plaaster »

Otsisin siis päeval veel kohti kus sagedusi saaks muuta ja peale lõunat seadsin sammud Mobicomi ja nagu niuhti progeti uued sagedused mõne minutiga sisse :D

Ei tea mida nad seal Tehnoturus tegid :roll: kusjuures veel 2 korda, teine kord läbi tutvuste, et äkki ei viitsitud asjaga korralikult tegelda
kakuke
Postitusi: 5754
Liitunud: E Sept 01, 2003 3:32 pm

Re: Raadiosaatja

Postitus Postitas kakuke »

Mõtlesin nii ja mõtlesin naa ja lõpuks viskasin käega ja ostsin omale odavaima Kenwoodi ära. Eks näis kuidas jahis toimib. :M
Kahtluse korral jäta sõrm sirgeks !!!
andrus
Postitusi: 2800
Liitunud: R Veebr 27, 2004 8:45 pm

Re: Raadiosaatja

Postitus Postitas andrus »

Olen 100% kindel,et ei tule kahetseda.
jahismurf
vessa
Postitusi: 5
Liitunud: E Jaan 12, 2004 3:17 pm

Re: Raadiosaatja

Postitus Postitas vessa »

Ei taha küll midagi pahasti õelda, aga sellest ajast kui teatud mehed tehnoturust ära läksid (vähemalt üks on Mobicomis) pole sinna küll mingites küsimustes enam asja, isegi akude soovitamine käib neile üle jõu - veelväehm siis remont ja progemine. Mobicom on ilmselt üks esimesi kohti kus mandrilt abi saab ja ka hinnad neil paremad. Tean oma jahtkonnast lugu kus üks Alinco saadeti tehnoturgu remonti ja vastuseks tuli mingi umbmäärane vea kirjeldus (oli vist veekahjustus - teadsime seda ju isegi) ja selle jama eest võeti üle kolmesaja krooni pluss transa Saaremaale edasi-tagasi. Parandamine tunnistati lisaks veel mõttetuks. Võtsin selle jaama mehe käest peale selle 580 krooni maksmist ära ja viisin Saaremaa ühte raadio remonti - maksin 300 krooni ja jaam töötab siiani.
Teise näite võin Icomi aku kohta tuua - mehed on Icomi esindajad - esialgu ei osanud õiget akutki pakkuda ja seejärel toetudes kataloogidele pakuti jubeda kirvega mingit vuflit. Seejärel helistasin mobicomi ja koheselt telliti mulle mitusada krooni odavamalt uus Icomi originaal. Mahtuvused oli muuseas samad.

PS kas keegi on ka välismaalt proovinud jaama tellida ja mis seadus selle kohta ütleb?
Puksima peab!
Kasutaja avatar
smtasku
Postitusi: 316
Liitunud: E Juun 26, 2006 3:12 pm

Re: Raadiosaatja

Postitus Postitas smtasku »

Motorola GP300-l vahetasin ise aku sees elemendid ära. 3x99.- läks maksma ja natuke nokkimist. :idea:
Kuna aku on suht suur, siis sai kasutada AA elemente (6tk).
meie toimetused sõnas ja pildis www.salmejahiselts.ee
Kasutaja avatar
Oxoma
Postitusi: 129
Liitunud: R Dets 30, 2005 9:04 pm

Re: Raadiosaatja

Postitus Postitas Oxoma »

On keegi saanud katsetada või lausa omab WEIERWEI VEV-3288Sv nimelist jaama?

P.S Täiesti uue sellise saaks Eestis osta 1700.- krooni eest.
Eeltoodu on müstifikatsioon ja ei oma mingisuguseid seoseid reaalse eluga. Kõik nimed on väljamõeldud ja igasugune kokkulangemine reaalsusega on juhuslik ja ettekavatsemata.
Kasutaja avatar
Kotkaküüs
Postitusi: 20
Liitunud: R Juun 20, 2008 2:55 pm

Re: Raadiosaatja

Postitus Postitas Kotkaküüs »

Soetasin kah endale HYT-TC700 TEHNOTURUST ning ei nurise küll nii teeninduse üle kui ka saatia.Seal kus teised juba hätta jäävad toob tc-700 kastanid tulest.Soovitan soojalt ning lisa kindlasti pikk anten ja asi on julm uskuge :lol:
Kasutaja avatar
hagijas
Postitusi: 137
Liitunud: N Nov 25, 2004 10:24 pm

Re: Raadiosaatja

Postitus Postitas hagijas »

paremat vastuvõtjat kui GP300-l pole ma veel näind. kui naaber selts jahti peab siis kuulevad just GP300 omanikud teise kandi mehi, samal ajal kehitavad meie HYT-de ja kenwoodide mehed õlgu ja ei kuule midagi, kuid eks iga sell kiidab ikka oma, nii ka mina :lol:
looma tuleb otsida jälgede lõpust
Kasutaja avatar
hendrik
Postitusi: 890
Liitunud: R Veebr 04, 2005 10:33 am

Re: Raadiosaatja

Postitus Postitas hendrik »

hagijas kirjutas:paremat vastuvõtjat kui GP300-l pole ma veel näind. kui naaber selts jahti peab siis kuulevad just GP300 omanikud teise kandi mehi, samal ajal kehitavad meie HYT-de ja kenwoodide mehed õlgu ...


... ja peavad jahti omasoodu ja häirimatult edasi. Mind nt häirib kui naaberselts "sisse räägib", pean tunnistama, et seda juhtub ka pika antenniga hyt tc700-ga. Samas ei olegi mu meelest vaja mingit überelukat raadiojaamaks, piisab sellest kui se max 5-7km räägitud saad.
Kasutaja avatar
duma
Postitusi: 523
Liitunud: N Mär 15, 2007 12:10 pm

Re: Raadiosaatja

Postitus Postitas duma »

hendrik kirjutas:... ja peavad jahti omasoodu ja häirimatult edasi. Mind nt häirib kui naaberselts "sisse räägib", pean tunnistama, et seda juhtub ka pika antenniga hyt tc700-ga. Samas ei olegi mu meelest vaja mingit überelukat raadiojaamaks, piisab sellest kui se max 5-7km räägitud saad.

vahepeal räägiti ka midagi kodeerimisest et kuuled ainult oma meeste raadiojaamu aga see tahab kõvasti lisatööd saada, et saata jaamad kodeerimisse + see kui uus jaam ostetakse
duo on parem
Kasutaja avatar
hendrik
Postitusi: 890
Liitunud: R Veebr 04, 2005 10:33 am

Re: Raadiosaatja

Postitus Postitas hendrik »

duma kirjutas:
hendrik kirjutas:... ja peavad jahti omasoodu ja häirimatult edasi. Mind nt häirib kui naaberselts "sisse räägib", pean tunnistama, et seda juhtub ka pika antenniga hyt tc700-ga. Samas ei olegi mu meelest vaja mingit überelukat raadiojaamaks, piisab sellest kui se max 5-7km räägitud saad.

vahepeal räägiti ka midagi kodeerimisest et kuuled ainult oma meeste raadiojaamu aga see tahab kõvasti lisatööd saada, et saata jaamad kodeerimisse + see kui uus jaam ostetakse


Põhim on sellel hyt tc700 mudelil kõne krüpteering peal, teise samasugusega saad kuulata ja kaasa rääkida, kui see funktsioon on sisse lülitatud.
Margo
Postitusi: 128
Liitunud: T Jaan 16, 2007 8:31 pm

Re:

Postitus Postitas Margo »

Eraser kirjutas:http://www.tehnoturg.ee/index.php?id=ak

Kellegil kogemust seal lehel antud 4110.- riistapuuga?Tundub endale päris asjalik.



Endal see jaam juba olnud üle aasta, peab hästi vastu, kuid sai hiljuti kõrvale pandud mingile vanemale Kenwoodile. Levi oli Kenwoodil oluliselt parem...
Küsi minult soodsamalt rehve!
www.rehviparadiis.eu
kakuke
Postitusi: 5754
Liitunud: E Sept 01, 2003 3:32 pm

Re: Raadiosaatja

Postitus Postitas kakuke »

Mul jälle kogemus vastupidine. Olime seltskonnaga jahis (mets teadagi paksu lume all lookas) ja kõrval olevate meeste HYT tõi jutu enamvähem kohale, siis Kenwoodi klapis oli mul samal ajal vaikus. Mõlemil lühike antenn. :M
Kahtluse korral jäta sõrm sirgeks !!!
Vasta