Kärbes kirbule II

Kuidas õppida tulistama,õige tehnika, teooria ja praktika.
kakuke
Postitusi: 5754
Liitunud: E Sept 01, 2003 3:32 pm

Postitus Postitas kakuke »

Tiir oli siis kinni. 18 ei sobinud mulle ja kui andsin valida inimestele, kes tuleksid 300 m laskmisest rääkima, et kas 11 või 25 siis valiti 11. Keeruline lugu, aga ma peaks minema täna tiiru aega taotlema, kui me ikka augustis lasta tahame.
On veel variant, et keegi otsib mingi muu tiiru, mis 4`dal vaba.
Kahtluse korral jäta sõrm sirgeks !!!
Kasutaja avatar
Eik
Postitusi: 1237
Liitunud: L Jaan 25, 2003 12:18 am

Postitus Postitas Eik »

Kas mõni pühapäev augustis ei sobiks ?
kakuke
Postitusi: 5754
Liitunud: E Sept 01, 2003 3:32 pm

Postitus Postitas kakuke »

Pühapäevad on minu jaoks keerulised. 5 ja 26 on tiir kindlasti kinni. 19 pole mind ennast ja vaevalt, et need kes eelmine päev jooksvat põtra on käinud laskmas siis suurima hea meelega tuleksid ka 12dal laskma. On veel variant, saada lasta Valgamaa tiirus, aga kui see inimene, kes selle mõtte välja käis selle enda peale viitsib võtta, oleks täitsa tore. Ennast võõrasse tiiru ei tahaks pressida. Pole nagu minu köök. :)
Kahtluse korral jäta sõrm sirgeks !!!
gunnar
Postitusi: 882
Liitunud: P Aug 22, 2004 4:18 pm

Postitus Postitas gunnar »

Mulle sobib augustikuus iga aeg kui vaid saaks nädala ette teada. Kirja võid mind igastahes panna Kakuke.
Kasutaja avatar
Eik
Postitusi: 1237
Liitunud: L Jaan 25, 2003 12:18 am

Postitus Postitas Eik »

Kauplesin ka päeva vabaks ja saan ka ikka "Kärbsele" tulla :D , jubedad õlled mis tuleb töökaaslastele teha.
Joosep Käba
Postitusi: 1354
Liitunud: E Okt 18, 2004 9:57 am

Postitus Postitas Joosep Käba »

Võtan plaani tulla. 100% ehk kätt veel ei anna aga.........
Kas saab uuendada seda asukoha infi, et kes eelmisel korral ei käinud.
Rajaleidja, mis sa seekord teed? Sul tee selge.
rajaleidja
Postitusi: 2633
Liitunud: R Okt 03, 2003 9:50 pm

Postitus Postitas rajaleidja »

tahaks ikka tulla kui vähegi mahti saan, et näa, kuidas siis püss ikkagi 300m käitub. aga augusti nädalavahetused suht planeeritud juba. ja muidugi kui tiirus saan enne ära käidud. nädala pärast peaks selguma
kakuke
Postitusi: 5754
Liitunud: E Sept 01, 2003 3:32 pm

Postitus Postitas kakuke »

Nii, kuupäev 100% kindel ja igalt poolt roheline tuli antud. Üritus toimub 11. august.
Teen eelmisest teemast asukoha kohta copy/paste.
kakuke kirjutas:Asukoht. Nagu öeldud siis Uniküla lasketiirus Tartumaal. Tekitasin kaardi.
Oletan, et tulijad hakkavad liikuma Tartu poolt (kes soovib seletust kuskilt mujalt, andku teada). Tartust tuleb sõita mööda Võru tn kuni linna lõpuni välja. Sealt edasi sõites vahetult enne raudtee ülesõitu (sinna ei lähe) on viit Ülenurme otse edasi (suunaga natuke vasakule). Mööda viimast teed mõned sajad m kuni tuleb viit Kurepalu ja Roiu. Sinnapoole tulebki minna. Läbi Kurepalu ja Roiu välja (mõõtsin, et linnast on Roiu ca 11 km). Roius jõudes kohe esimesele suurele ristmikule, tuleb minna otse üle selle (seal näitab viit Lootvina 12). Piki läbi Roiu 1,7km kuni Sillaotsani, kus asfalttee keerab paremale (seal ka viit Lootvina 10). Mööda seda edasi 3,1km (ületate Mõrajõe, Roiu saab läbi ja hakkab peale kruusatee). Tuleb ette ristmik (Uniküla rist viitadega Reola 9 ja Hammaste 6), kust saab ainult kas paremale või vasakule. Keerata tuleb vasakule (Hammaste suunas) ja 300m edasi (selle sees ületate jälle Mõrajõe), kus tuleb ristmik enne tõusu ja silt Lootvina 7. Tulebki keerata siis paremale Lootvina poole. 1,0km otse edasi ja tulevad majad, kus bussipeatus nimega "Metskonna". Kohe mõned meetrid edasi on jurakas mänd vasakut kätt ja tee ning roheline silt "Riigimets". Mööda seda teed (männi juurest vasakule) tulebki minna 2,3km, kuni tuleb vasakul pool ainuke maja tee ääres ja kohe peale seda maja on langus ning paremat kätt languse lõpus on tee paremale. Sealt tee otsast ongi juba lasketiir näha. Panen kindlasti üles suure männi juurde ja siis tiiru teeotsa juurde mingid viidad.
Jutt sai pikk ja segane, aga loodan, et on arusaadav. Kui miskit segast, küsige aga julgelt üle.
Kahtluse korral jäta sõrm sirgeks !!!
kakuke
Postitusi: 5754
Liitunud: E Sept 01, 2003 3:32 pm

Postitus Postitas kakuke »

Kuulaks nüüd hea meelega, mida kõvad laskjad lasta tahaksid ja kui palju. Kui meid vähe kokku tuleb siis saab teha mida iganes. Mul nagu eriti vahet pole, et mida ja kui palju lasta. Moona tuleb ainult kiiruga laadima hakata, kuna näpud täitsa põhjas. :)
Kahtluse korral jäta sõrm sirgeks !!!
Kasutaja avatar
Eik
Postitusi: 1237
Liitunud: L Jaan 25, 2003 12:18 am

Postitus Postitas Eik »

kui 10-15 laskjat tuleb siis laseks ikka 10+10+ proovilasud.
Kasutaja avatar
Jahimeez
Postitusi: 67
Liitunud: N Juun 24, 2004 4:08 pm

Postitus Postitas Jahimeez »

MIna olen kindel tulija, tahaks enda win308 sisse lasta korralikult. Kui kuul jookseb , siis kindlasti ka võistlema. :)
Jahti kaine peaga!
jorr
Postitusi: 3240
Liitunud: T Mär 01, 2005 9:52 pm

Postitus Postitas jorr »

Aga,kui pakuks välja,et peale laskmist(meestel juba veri vemmeldab ja püssid silma laskmiseks valmis) teeks soovijatega õhtul koprale veidi säru?Seda looma ju palju liikvel ja kähkukas siis kohe otsa,saab nii ka looduses püssi headust kaaluda.Ja kopra laskmine tahab head oskust,sest kunagi ei tea täpselt,kust loom välja ilmub?Võib tulla mõnele meetrile aga ka saja m peale võtab vint looma ära,vette ehk keerulisem lasta ka kui tiirus plõksida?Mis Feenipoiss või Kakuke asjast arvavad?Ise tiiru kindlasti ei tule aga koprajahti oleks küll valmis viiele-kuuele mehele tegema ja kui tahtjaid siis ka rohkem mahub.Istume kümnekesi ümber koprapesa ja,et aeg kiiremini läheks siis laseme õllepudelit ringi. :D
noorus on ilus aeg
Kasutaja avatar
Patterdale
Postitusi: 195
Liitunud: L Nov 06, 2004 12:32 pm

Postitus Postitas Patterdale »

Kahju et pean tööl olema,oleks tahtnud veel viimasei kordi Weatherbyst
heades tingimustes lasta.
Dog and man are truely partners in the hunt.
kakuke
Postitusi: 5754
Liitunud: E Sept 01, 2003 3:32 pm

Postitus Postitas kakuke »

jorr kirjutas:Mis Feenipoiss või Kakuke asjast arvavad?Ise tiiru kindlasti ei tule aga koprajahti oleks küll valmis viiele-kuuele mehele tegema ja kui tahtjaid siis ka rohkem mahub.

Minugi poolest. Mina oleks õhtul kindel jahti mineja.
Kahtluse korral jäta sõrm sirgeks !!!
Kasutaja avatar
Feen
Postitusi: 3079
Liitunud: T Veebr 03, 2004 4:58 pm

Postitus Postitas Feen »

Ma ise oleks ka jahiline. Kevadist statistika vaadates selgub, et kõik oma 2 kobrast lasin ma nendel maadel.

Aga Kärbsekunnist. Kugi suur osa laskjamatest laskjatest on põtra kiusamas, siis igal juhul need kes pole, tulge kohale. Võtke seda tavalise trennina ja seltskondliku üritusena. On abiks nii laskjamatele laskjatele kui ka nendele, kes tiiru harvem satuvad.

Ja Sarvik, ega sa ometi sel ajal põtra ei lase? Ikka Kärbsele, eks ole :) ;)
Üks lask - liha. Kaks lasku - võib-olla. Kolm lasku...
Vasta