väike arutelu hinna ja kvaliteedi suhtest, lisaks ....

Kuidas õppida tulistama,õige tehnika, teooria ja praktika.
Vasta
sergo
Postitusi: 435
Liitunud: N Dets 15, 2005 1:21 am

väike arutelu hinna ja kvaliteedi suhtest, lisaks ....

Postitus Postitas sergo »

Wheaterby, 270 WSM, hind ca 13000.-, sama9,3x62. See tähendaks siis ju seda, et ca 50000 saan kogu vajamineva incl. optikavärgi. Ja missugune huvi peaks mul siis olema osta näiteks Mauserit mille hind algab alles 30 000- st, väitega, et sinna saab veel suvalises valikus torusid juurde tellida?
Steyr-Mannlicher, viimase peal püss, kui palju Wheaterbi laskeomadustelt talle siis alla annab? Need oleksid esmased küsimused, mul vaja nüüd juba kiiresti otsus teha.
wsm
Postitusi: 353
Liitunud: P Jaan 15, 2006 9:07 pm

Postitus Postitas wsm »

Sa tahad võrrelda Steyr-Mannlicherit Wheaterby-ga, mis maksab 13000.-
Küsimusest ei loe nagu välja, mis mudeliga täpsemalt tegu, aga arvan hinna järgi, et Vanguard (paranda kui eksin)
Neid kahte relva väga raske võrrelda, sest nad on suure kvaliteedi klassi vahega :roll:
1.Vanguardil ei ole hõljuv raud(not floating). Raud toetub kaba sees olevale kõrgemale osale umbes seal, kus hoiad relval vasakut kätt. Päästiku reguleerimiseks tuleb kaba rauast eemaldada. Minule jättis päästiku mehhanism nigela mulje. Lukukoda hoopis teist moodi, Mannil tugevam,rohkem pealt suletud. Vanguardil puudub äravõetav padruni magasin. Valmistaud Jaapanis.
Ühe sellise eksemplariga tuli mul tegeleda ja jooksma ma ta sain ja jahile võis temaga minna küll :wink:
Steyr-Mannlicheril eelpool loetletud mitte head asjad puuduvad, magasini võid tasku panna, avades relva poltlukku, ei jää see kunagi vinna.Relva on hästi tasakaalus. Raual trapetskeere, mis annab väga hea täpsuse. :wink:

Neid relvi ei ole mõtet võrrelda, sest nad on selleks liiga suure erinevusega :oops: !!
Vasta