nuuskiv jänes

2004. aasta teemad
Suletud
Kristi
Postitusi: 256
Liitunud: E Dets 29, 2003 11:51 am

nuuskiv jänes

Postitus Postitas Kristi »

kohtasin eila kolme vahvat valgejänest, kes tulid vihma alates metsateele. aga miks nad mööda teed praktiliselt roomasid ja teed nuuskisid? :oops:
peast põrunud olid nad niietnii, üks tahtis mind vist suisa hambaga katsuda :D
Kristi
Postitusi: 256
Liitunud: E Dets 29, 2003 11:51 am

vaikus eetris?

Postitus Postitas Kristi »

kas mitte keegi siis tõesti ei viitsi ja ei oska mulle vastata, mispärast need jänesed omi ninasid kulutasid vastu teed?
hunt
Postitusi: 138
Liitunud: T Mär 16, 2004 10:20 pm

Postitus Postitas hunt »

Muide mul sama juhus neljapäeva õhtupoolikul oli.tulin just sigade söödalt kui halljänes nagu pimeloom hüpetega,nina maas mind peaaegu kitsal metsarajal jalust maha pidi jooksma.Nägin juba eemalt,et tuleb teine,seisatasin ja jäi vahemaaks umbes 2 meetrit siis tõstis pea,vahtis segase pilguga tükkaega otsa ja pani tuldud teed sama rahulikult tagasi.
Eks see põhjus vist õhurõhus oli, surus kõik lõhnad vist maha.muud seletust ei tea.
kanavaras
Postitusi: 66
Liitunud: N Nov 27, 2003 6:00 pm

Postitus Postitas kanavaras »

Aa võib-olla ajavad isased emaseid lõhna järgi taga,jäneste jooksuaeg niivõrd-kuivõrd kevadest sügiseni ju :?
sellest haigusest lahti ei saa
Kasutaja avatar
honkomees
Postitusi: 2969
Liitunud: P Mär 14, 2004 4:13 pm

Postitus Postitas honkomees »

Eks nad suvel na segased ole, mul on suvel koer paar korda ketis olles :!: jänese kätte saand. On ju lollid loomad :lol:
Vaid hiired-rotid ja kobras on veel sihukesed, keda koer üksi palja maaga kätte saab, ülejäänud liduvad minema, poevad urgu või ronivad puu otsa ja lõpuks kaovad ikkagi või kaotab koer kannatuse. Noh. aeglastest kährikust ja mägrast ei taha koeral jõud üle käia, et maha murda.
Niisiis, jänes lihtsalt peast põrund ja nühib nina vastu maad :?: :?:
Jaht on kunst, mis nõuab ohvreid!
Kristi
Postitusi: 256
Liitunud: E Dets 29, 2003 11:51 am

Postitus Postitas Kristi »

no siikohal tuli meelde üks vana anekdoot, kuidas jänest tappa. tuleb kivile vaid pisut pipart puistada. ehk saab metsatee puhul ka nii toimida??
Teder
Postitusi: 417
Liitunud: N Okt 07, 2004 3:17 pm

Postitus Postitas Teder »

Arvan, et siiski paaritusaeg. Siis nad on täitsa segi ja ei karda midagi. Mulle tulid kruusateel vastu keskpäeval 4. mail 3 valgejänest. Hüplesid, püherdasid maas, tegid muid lollusi, seda minust 5 m kaugusel, kes ma varjamatult keset teed seisin. Ja me olime veel kolmekesi. Meid oli võimatu mitte näha.
Kasutaja avatar
Shogun
Postitusi: 105
Liitunud: R Dets 26, 2003 2:33 pm

Postitus Postitas Shogun »

Aga mina käisin üle-eelmisel suvel kalal, mudilased olid ka kaasas. Sõitime jeebuga mööda teed, äkki siil tee peal. Noh, ei tahtnud üle´ka sõita ja pidasin kinni, et teda vähe eemale tõsta. Tõstsingi, aga siil ei olnud mitte teps asjaga päri ja tuli tagsi tee peale :D . Võtsin siis uuesti vennikese kinnastega kätte ja toimetasin nats eemale, aga enne kui tagasi autosse sain oli tegelane uuesti teetolmus. Ei jäänudki muud üle, kui kamandasin mudilased teed blokeerima (seisid ees) ja ise sõitin mõniteist meetrit edasi. Ja samal ajal vaatasin aknast - täitsa sassis loomake - üritas jalgade vahelt läbi pressida ja uuesti eele murda :lol: Huvitav, kas oli marutaudis :shock: :!:
Metsas on loomi - jahimees. Metsas on liha - salakütt.
Teder
Postitusi: 417
Liitunud: N Okt 07, 2004 3:17 pm

Postitus Postitas Teder »

Sõpra tülitas sellesuvises sokujahis hiigelsuur kõhn karu. Tuli soo poolt teed mööda ja nuuskis ta jälgi. Sõber oli maas klapptoolil tee servas ja tal hakkas karu kõhnust ja suurust vaadates kõhedavõitu, püss oli ka tal 222 Rem padruniga. Hiljem karu mörises ja langetas väiksemaid puid. Tahtsime sõbrale järgmine kord pipart peale puistata- kui karu hakkab einestama, tõmbab pipart ninna, aga sõber polnud nõus.
Suletud