Verejälje lamp

Õnnestunud jaht on hea eeltöö tulemus , kuidas teha ettevalmistusi ja mida jahil abivahenditena kasutada.
Kasutaja avatar
Kallekke
Postitusi: 299
Liitunud: K Jaan 03, 2007 9:13 pm

Verejälje lamp

Postitus Postitas Kallekke »

Ei leidnud küll kuskilt seda teemat.igatahes sai selline lamp tellitud nagu CSI meestel, pimedas verejälgi ajada,loomulikult jahimeestele kohandatud.teinekord õhtu pukist lastud loom jalutab veel kaugele.see lamp paneb veretilgad vastu helendama.16 peaksin kätte saama ja siis tuleb oodata võimalust katsetuseks.(ei lähe ise verd pritsima)

Kas kellelgi sellest lambist kogemust juba on?
Protif "HORNADY" njet prijomoff !
Kasutaja avatar
ceemic
Postitusi: 60
Liitunud: L Juun 30, 2007 3:39 pm

Postitus Postitas ceemic »

Ei tea küll kahjuks Teie tellitud jahinduse abivahendi kohta, aga "CSI" muinasjutufilmi puhul peaks siiski kasutusel olema "tavaline" UV lamp. Teades väheke kriminalistika tagamaid, olen kuulnud, et (pestud)vereplekkide peale pihustatakse spetsiaalset ainet, mis veres sisalduvate ainetega moodustab luminofoorse ühendi, mis siis UV valguses helendama hakkab...

On äkki mõnd linki tolle toote kohta anda?
A. Le Coq Confidential
Kasutaja avatar
Kallekke
Postitusi: 299
Liitunud: K Jaan 03, 2007 9:13 pm

Verejälje lamp

Postitus Postitas Kallekke »

Proovi: http://www.vildsvin.se

ja seal kuskil rivist mis algab blood....midagi.
Protif "HORNADY" njet prijomoff !
Kasutaja avatar
ceemic
Postitusi: 60
Liitunud: L Juun 30, 2007 3:39 pm

Postitus Postitas ceemic »

Kahjuks ei saa sellest rootsi keelest tuhkagi aru ning ei ole märgitud ka tootjat :? Ei lugenud ma ka kusagilt välja "UV" valguse kohta. Mainitud on ainult LED valgustus (mul vedeleb juhuslikult sahtlis hunnik UV LEDe :) )...

Teistele vaatamiseks: http://www.vildsvin.se/shop/item_show.p ... BB04342423

EDIT: http://www.amazon.com/Gerber-22-80066-C ... B000E3OS3S
A. Le Coq Confidential
lendorav
Postitusi: 163
Liitunud: E Mär 27, 2006 6:58 pm

Postitus Postitas lendorav »

See rootsi varjant kasutab 7 erineva värviga led lampi, millest tekib selline värvide kombinatsioon, et veri paistab erk punane.
laurits
Postitusi: 215
Liitunud: T Mai 04, 2004 10:15 am

Postitus Postitas laurits »

Olen sellist lampi näinud töökäigus, otsisime verejälge autopagassist ja mingit pritsimist expert küll ei teinud!
kobakäpp
Postitusi: 13
Liitunud: T Jaan 16, 2007 2:52 pm

Postitus Postitas kobakäpp »

no ja rahulda sis meie uudishimu ja ütle mis seal pagassis näha oli?
laurits
Postitusi: 215
Liitunud: T Mai 04, 2004 10:15 am

Postitus Postitas laurits »

Jutt oli lambist nii et jääme siis ikka lambi juurde !!!!!
kobakäpp
Postitusi: 13
Liitunud: T Jaan 16, 2007 2:52 pm

Postitus Postitas kobakäpp »

nojah, ma seda mõtlesingi, et kas tõi siis mingi verejäle nähtavale. Või oli seal üldse verd? See, et pagassis oli salaviin ja mingi naljakas valge pulber... ei huvitagi niiväga :-)

Vähemalt amazonis oli sarnase asja kohta kaks väga head ja üks väga halb hinnang. Cabelas olla lausa müümisest loobunud.
Kasutaja avatar
Kallekke
Postitusi: 299
Liitunud: K Jaan 03, 2007 9:13 pm

Verejälje lamp

Postitus Postitas Kallekke »

Loomulikult võib raskusi olla värve erinevalt nägevatel inimestel,kui see lamp vere erk punaseks kuvab või mis ta siis teeb,igatahes ütlesid Rootslased et asi toimib-varsti saame näha kui efektiivselt.
Protif "HORNADY" njet prijomoff !
laurits
Postitusi: 215
Liitunud: T Mai 04, 2004 10:15 am

Postitus Postitas laurits »

Foorumis mõni arvamus avaldada tundub suht mõtetu kuna peale seda tuleb kellegi idi..ke persoonide küsimustele vastama hakata!!

Jõudu !
kobakäpp
Postitusi: 13
Liitunud: T Jaan 16, 2007 2:52 pm

Postitus Postitas kobakäpp »

mis sa, laurits, pahandad? sinu postitustest peab siis aru saama, et sa oled sellist lampi katsetanud, katsetustesse oli kaasatud mingisugune expert, kes ei pritsinud midagi (eksperdid enamasti ei pritsi, niipalju kui mina näinud olen, aga mitte sellest ei tahnud ma rääkida) ja kui sul palutakse siis katsetulemusi kirjeldada siis arvad, et see on mingitele idiootsustele vastamine? sellise mõttekäigu puhul on ehk tõesti targem hoiduda nii siinsest foorumist kui üldse inimestega suhtlemisest!
Kasutaja avatar
Jahimeez
Postitusi: 67
Liitunud: N Juun 24, 2004 4:08 pm

Postitus Postitas Jahimeez »

Jahti kaine peaga!
Hunter30-06
Postitusi: 102
Liitunud: L Dets 11, 2004 5:45 pm

Postitus Postitas Hunter30-06 »

need vist ei ole päris samad asjad Jahimeez
AH MINGE METSA!!!
Kasutaja avatar
Kallekke
Postitusi: 299
Liitunud: K Jaan 03, 2007 9:13 pm

verejälje lamp

Postitus Postitas Kallekke »

Niisiis asi käes ja testitud ka,toimib.teeb vere tunduvalt heledamaks kui tavalambiga,lihtsam jälitada tunduvalt.nimeks Gerber,made in Taiwan.lambil kahte värvi ledid mil eluaegne Garantii +tavalamp,kasutada äärmiselt lihtne.
Protif "HORNADY" njet prijomoff !
Vasta