staatused

2004. aasta teemad
Kasutaja avatar
Mart
Lehe päälik
Postitusi: 2339
Liitunud: L Dets 07, 2002 8:59 pm

Postitus Postitas Mart »

Jah,tehti väike ettepanek,et ega siis kohe köit kätte anta,algul ikka natuke ajada kah vaja :D ja noorjahimehest kohe jäägriks kah natuke liiga järsk hüpe,sinna vahele siis said kütid pandud :D
Edu kõigile!
Kasutaja avatar
Eik
Postitusi: 1237
Liitunud: L Jaan 25, 2003 12:18 am

Postitus Postitas Eik »

Puust ja punaselt siin:
ajaja 0
köiepoiss 5
relvakandja 10
noorjahimees 50
kütt 100
jääger 136
jäägermeister 400

....räägi rahulikult :D
Teder
Postitusi: 417
Liitunud: N Okt 07, 2004 3:17 pm

Postitus Postitas Teder »

Huvitavalt staatused paika pandud. Millest just sellised nimetused ja selline järjekord? Noorjahimehest jäägrini võiks veel üks aste olla?
Kasutaja avatar
Jahimeez
Postitusi: 67
Liitunud: N Juun 24, 2004 4:08 pm

Postitus Postitas Jahimeez »

Eks see staatuste värk mõnele meeldib nii jubedalt, et on valmis postitama igasugust träna peaasi, et saaks kuidagi jäägriks. Eelkõige peaks kasutajad endale ka aru andma, milleks see foorum on ja mida siit lugeda soovitakse.
Jahti kaine peaga!
kütt
Postitusi: 294
Liitunud: L Nov 29, 2003 10:14 am

Postitus Postitas kütt »

Nojah, tegelt õige tähelepanek ja eks isegi ole nö. midagi ehk suusoojaks siia öeldud kuid egas piinlikult nüüd pea ka hakkama järge ajama et mida ja kuda...
Kui ikka päris nö. külalise sildi all ja hakkida ühte ja sama emotikoni siis, jah, olen nõus et tuleks lihtsalt adminni poolt kustutada, muul juhul täiega ei saa ettekirjutisi teha, küll jah, südamele panna ja olen eelütlejaga nõus...tea kas ja kui palju keegi nende staatuste peal väljas ongi, mida see jääger ikka annab...
Veel, ja muideks, tuli pool tundi hiljem pähe... ja postitust, juhin tähelepanu, saab kenasti "muuda teadet" all kohendada mitte uut teadet järge panna, PEAASI, et foorum jututoaks ei muutu siis muu OK!! Kellegagi omavahel arutleda-vaielda saab ju privas, meiliteel, mis iganes!!
Teder
Postitusi: 417
Liitunud: N Okt 07, 2004 3:17 pm

Postitus Postitas Teder »

REBANE Tore, et foorumis on ka naisi. Kas oled jahimees(naine) ka? Minu arvates võiks ikka naised rohkem jahti pidada, mujal see ongi nii. Naist võiks iga jahimees metsa kaasa võtta. Sobiv on seda teha esialgu üksikjahis.
Pikk
Postitusi: 375
Liitunud: K Mai 26, 2004 4:35 pm

Postitus Postitas Pikk »

No mis ma sinna metsa enam lähen kui naine ka kaasa tuleb :shock: :shock:
Ka halb kogemus on kogemus!!!!!
Kristi
Postitusi: 256
Liitunud: E Dets 29, 2003 11:51 am

Postitus Postitas Kristi »

noh eks rohkem olen põdrajahil hagija eest, ajab asja praegu väga hästi ära küll. saab piisavalt jahielamusi ja kui vähe, siis võtan fotoka ja pean fotojahti. tegelikult pole individuaaljahis kunagi osalenud, sest keegi ei võta ju tülikat tegelast kaasa (kahekesi ju müra rohkem) :( ega ma vist ise ka ei võtaks... aga kui järgi mõelda....
a selle eest võetakse ajju heal meelel vastu, sest seal rahvast jälle rohkem vaja.
ega tea ette ka mis kunagi juhtuda võib, äkki võtan kunagi püssigi kätte a see rohkem spekulatsioon, hii..
Kasutaja avatar
honkomees
Postitusi: 2969
Liitunud: P Mär 14, 2004 4:13 pm

Postitus Postitas honkomees »

Hiiliv Rebane kirjutas:noh eks rohkem olen põdrajahil hagija eest, ...
ega tea ette ka mis kunagi juhtuda võib, äkki võtan kunagi püssigi kätte a see rohkem spekulatsioon, hii..

Hagijaga ajujaht ju keelatud :D võta ikka püss ka kätte, meestel rohkem targutamist.
Jaht on kunst, mis nõuab ohvreid!
Kristi
Postitusi: 256
Liitunud: E Dets 29, 2003 11:51 am

Postitus Postitas Kristi »

ehk siis "hagijana":P
Kasutaja avatar
honkomees
Postitusi: 2969
Liitunud: P Mär 14, 2004 4:13 pm

Postitus Postitas honkomees »

Hei päälik! Miks Kakuke on ajajaks degradeeritud? 1 postitus :lol: Kas proge läks lolliks kätte suurest arvust või?
Jaht on kunst, mis nõuab ohvreid!
kakuke
Postitusi: 5754
Liitunud: E Sept 01, 2003 3:32 pm

Postitus Postitas kakuke »

See oli minu enda soov. :) Mingil määral ka selleks, et näitamaks teistele, et staatustel pole mingit tähtsust ja loeb vaid jutt mis mehe sulest välja tulnud. On rõõm tõdeda, et viimasel ajal on foorumisse palju sellist seltskonda kogunenud kelle mõte jookseb minu omaga samasse rööpasse ja seetõttu olen ise ka vähem sõna võtnud. Eks edaspidi kui minu meelest miski teema väga rappa jookseb siis ka sõna võtan. Võiks lühidalt öelda, et tegu on minu jaoks nagu "Level 2`ga" või nii ja kui kedagi huvitab väga statistika, et palju keegi postitanud on siis iga tegelase profiili alt saab selle kätte kui natukenegi otsida. Nii, et hinnake meest tema sõnade mitte postituste arvu järgi!!! :D
Kahtluse korral jäta sõrm sirgeks !!!
Teder
Postitusi: 417
Liitunud: N Okt 07, 2004 3:17 pm

Postitus Postitas Teder »

Ma mäletan, et võtsin oma naise esimest korda kaasa hanejahile, käisime mööda põldusid, mõnes kohas passisime, proovisin roomata. Siis suunasin ka naise hanedele peale neid lendu ajama, ise kõhutasin arvatavas ülelennukohas. Tulidki peale ja sain ühe alla. Naisel oli päris hea meel. Ta ise ei uskunud ka, et nii rõõmustab kui hani kukub. Sõbranna jälle oli tal nördinud, et kuidas nii, oleks ikka pidanud nina kirtsutama.
Laanepüü jahti saab ju ka naist kaasa võtta, mul on pardijahis isegi ema sabas sibanud, nooremast vennast rääkimata. Ning varasem nepijaht oligi perekonnajaht, seal käidi tihti naise ja lastega. Mul tütred tahtsid ka sokujahil pukki tulla, nüüd enam ei taha, suuremad juba.
Kui võtad püssi kätte, Rebane, mine vast esimest korda linnujahti, pardid sobivad selleks ideaalselt. Harjud tööga ära, võid juba soku kallal kätt proovida.
Kristi
Postitusi: 256
Liitunud: E Dets 29, 2003 11:51 am

Postitus Postitas Kristi »

Teder kirjutas:Kui võtad püssi kätte, Rebane, mine vast esimest korda linnujahti, pardid sobivad selleks ideaalselt. Harjud tööga ära, võid juba soku kallal kätt proovida.


ma olen linnusõber ja lindu ma ei puutu.
Teder
Postitusi: 417
Liitunud: N Okt 07, 2004 3:17 pm

Postitus Postitas Teder »

Eks linnud meeldivad mullegi, aga laskmist see pole nagu veel seganud. Maitseasi.
Suletud