Vile

Õnnestunud jaht on hea eeltöö tulemus , kuidas teha ettevalmistusi ja mida jahil abivahenditena kasutada.
Vasta
vp123
Postitusi: 34
Liitunud: E Mai 10, 2004 10:52 am

Vile

Postitus Postitas vp123 »

Oleks endale plaan osta kitsevile,kuid kuna neid on palju müügis siis ei tea millist osta.Äkki keegi oskab soovitada mõnda asjalikku vilet.
jorr
Postitusi: 3240
Liitunud: T Mär 01, 2005 9:52 pm

Postitus Postitas jorr »

Aga sa rikas poiss,osta juba kõik ära ja kui metsas selle vilekontserdi maha pead siis on sokud kindlasti kohal.Muide,sokuvilistamise aeg saab juba otsa ka,vähemalt parem osa on läbi aga sokk suheliselt loll loom,ehk ikka tuleb veel vaatama kui ilusti vilistad.
noorus on ilus aeg
vp123
Postitusi: 34
Liitunud: E Mai 10, 2004 10:52 am

Postitus Postitas vp123 »

jorr kirjutas:Aga sa rikas poiss,osta juba kõik ära ja kui metsas selle vilekontserdi maha pead siis on sokud kindlasti kohal.Muide,sokuvilistamise aeg saab juba otsa ka,vähemalt parem osa on läbi aga sokk suheliselt loll loom,ehk ikka tuleb veel vaatama kui ilusti vilistad.



Miks sa arvad,et ma rikkas olen :roll: Ma hakkan varakult järgmist aastat planeerima.
jorr
Postitusi: 3240
Liitunud: T Mär 01, 2005 9:52 pm

Postitus Postitas jorr »

No kui eriti rikas pole,siis tee vile ise?Kult Foorumis ju õpetanud küll seda tegemist ja siis põnev ka,sest iga vile tuleb tavaliselt ise häälega.Metsas proovid järgi,et milline see kõige parem sai?
noorus on ilus aeg
Kasutaja avatar
<Mario>
Postitusi: 82
Liitunud: T Jaan 09, 2007 4:35 pm

Postitus Postitas <Mario> »

Proovisin metsas kahte eri liiki vilet, mõlemad puust kuid ühel taga kummist paun mina käega tuli vajutada ja teist tuli puhkuda. Toon oli neil enamvähem ühesugune kuid kummipaunaga vile peale ei tulnud ühtki sokku teise vile peale see-eest nii mõnigi jooksis uudistama. Aga noh, esimest korda elusproovisin vilet, võta sa kinni, ehk lihtsalt kogemust vähe. :)
OÜ kauplus Matkaplus
Keskväljak 18, Paide
<Matka-, Kalastus- ja Jahitarbed>
Vasta