Hunt ründas Soomes inimest!?

Kui satud netis surfates huvitavatele lehekülgedele ,siis siia võiks neid teemade kaupa kirja panna.
Vasta
Kasutaja avatar
Troll
Postitusi: 158
Liitunud: E Mai 05, 2003 3:41 pm

Hunt ründas Soomes inimest!?

Postitus Postitas Troll »

Jutt SL Õhtulehes: http://www.sloleht.ee/index.aspx?id=244315

Minu arvates väljamõeldis, igal juhul on kirjeldus piisavalt tobe.
jorr
Postitusi: 3240
Liitunud: T Mär 01, 2005 9:52 pm

Postitus Postitas jorr »

Mille järgi see rünnatud mees kindlaks tegi,et ründaja hunt on?Usun täiega,et tegemist oli koeraga,pealegi,nagu vanasõnagi ütleb,et hirmul suured silmad.Ja see kaikaga hundile löömine ning metsa ajamine???Tegelikult ehk naabrimehe krants oli.
noorus on ilus aeg
Satakas
Postitusi: 127
Liitunud: P Nov 12, 2006 9:55 pm

Postitus Postitas Satakas »

minule jäi kunagi ammu huntidega seonduvatest teemadest silma üks väide, mille kohaselt pole kas teadaolevalt üldse või vähemalt mingi pika-pika aja jooksul olnud ühtki juhtumit, kus metsik hunt oleks tõestatult inimest rünnanud.
Kasutaja avatar
Beretta
Postitusi: 1452
Liitunud: T Nov 25, 2003 4:47 pm

Postitus Postitas Beretta »

Soome keele oskajatele loo algallikas http://www.kaleva.fi/plus/index.cfm?j=677408&avaakuva=1
Väidetavalt jäi mees hundikutsika ja emahundi vahele.
Pikk
Postitusi: 375
Liitunud: K Mai 26, 2004 4:35 pm

Postitus Postitas Pikk »

Kas ei pidavat hunt olema see loll loom kes poegi ei kaitse??
vanasti kui hunte hävitati põhiliselt nii et otsiti pesa ülesse ja hävitati kutsikad ära, emahunt vaadanud seda lihtsalt ohutust kaugusest pealt ei teinud mingit katset rünnata. Samas võib see ka lihtsalt olla lihtsalt tore muinasjutt :D
Ka halb kogemus on kogemus!!!!!
Kasutaja avatar
Istuv Sõnn
Postitusi: 61
Liitunud: E Veebr 21, 2005 7:04 pm

Postitus Postitas Istuv Sõnn »

nii see tõesti on, Pikk, et hunt ei ründa inimest, kui see ta poegade kallale läheb ja kotti pistab. Ta pigem istub eemal põõsas ja jälgib.
Kasutaja avatar
Mart
Lehe päälik
Postitusi: 2339
Liitunud: L Dets 07, 2002 8:59 pm

Postitus Postitas Mart »

--"Soomes pole viimase saja aasta jooksul hunt inimest rünnanud." On lehes kirjas ja nii jääbki veel sadadeks aastateks.:D
Muidugi haige loom käitub ettearvamatult, aga see ei läheks sellesse statistikasse.
jorr
Postitusi: 3240
Liitunud: T Mär 01, 2005 9:52 pm

Postitus Postitas jorr »

Üks,mis sellest loost silma jäi oleks see,et kui ikka hunt ründab siis seda looma sa kaikaga ei tõrju.Nagu sommide jutust selgub,et oli emahunt aga täiskasvanud hunt ikka midagi kaalub ja kui see ründab siis... ?Olen näinud sügisest(põdrajahi algul) hundikutsikat,kes ikka tugeva saksa lambakoera suurune juba.Minu arvates oli ikka ründajaks hundilaadne koer või siis nii haige hunt kellest enam õiget looma polnud.
noorus on ilus aeg
intu
Postitusi: 103
Liitunud: K Mär 30, 2005 12:43 pm

Postitus Postitas intu »

jorr kirjutas:Olen näinud sügisest(põdrajahi algul) hundikutsikat,kes ikka tugeva saksa
lambakoera suurune juba.


Siia teemasse sobivad jahikaaslase ja kaasfoorumlase poolt mõne päeva
eest tehtud pildid neljast hundist. Kaks kutsikat ja kaks vana.

http://intu.borthwick-pignon.ee/hundud/
Vasta