Kallis jaht

Üldfoorumis võib rääkida teemadel , mis teistes foorumites ei kajastu.
jorr
Postitusi: 3240
Liitunud: T Mär 01, 2005 9:52 pm

Postitus Postitas jorr »

Mobla kaotamisest üks tähelepanek,et kui on kadunud ja umbes tead kuhu ,siis võta mõne teise tel ja helista oma numbril.Helina peale leiad ka lumest kergemini kätte.Pois kaotas hiljuti jahil olles pimedas ära,aga arvas,et kuskile autosse kukkus ja minu mobla võttiski tal tooni üles ja käes jälle.
noorus on ilus aeg
jahe
Postitusi: 743
Liitunud: K Mär 24, 2004 10:03 am

Postitus Postitas jahe »

jorr kirjutas:Mobla kaotamisest üks tähelepanek,et kui on kadunud ja umbes tead kuhu ,siis võta mõne teise tel ja helista oma numbril.Helina peale leiad ka lumest kergemini kätte.Pois kaotas hiljuti jahil olles pimedas ära,aga arvas,et kuskile autosse kukkus ja minu mobla võttiski tal tooni üles ja käes jälle.

Mul siis niisugune lugu sel suvel juhtus,hiilisin öösel seasöödale,olid teised ilusti söömas,ühele plaks ära,kukkus korraks,tõusis ja läks üsna vaevaliselt metsa,verd ei tilkagi,otsisin üsna suure maa läbi ja leidsin sea üles,oli umbes 100m edasi läinud,tirisin teise auto juurde,taskuid kobades selgus ,et mobla kadunud,no läksin siis kodu võtsin naise mobla ja metsa tagasi,panin mobla kutsuma ise liikusin metsas ringi,üsna vaikne öö oli peaks ju kuulma,siis meenus ,et panin ju hääletu peale ja akut oli ka vaid üks kriips,noh üsna lootusetu leida,panin veel viimast korda kutsuma liikudes ise metsast välja,ühekorra vaatan minu mobla rohu sees vilgub, lõpp hea kõik hea,siga leitud ja mobla kah :D
243win
Teder
Postitusi: 417
Liitunud: N Okt 07, 2004 3:17 pm

Postitus Postitas Teder »

Mul 2 moblat vette kukkunud.
lendorav
Postitusi: 163
Liitunud: E Mär 27, 2006 6:58 pm

Postitus Postitas lendorav »

eeru
Postitusi: 246
Liitunud: N Veebr 26, 2004 9:17 am

Postitus Postitas eeru »

"Kuul läbis auto juhikabiini vasakpoolse tagumise ukse ja purustas akna, rääkis keskkonnainspektsiooni nõunik Leili Tuul":
Järelikult oli sellel massinal juba juhikabiin vähemalt kolmeukseline ja mis kõik oleks võinud juhtuda kui kuul oleks tabanud tagapool asetsevat reisijatekabiini. Limu, veoauto või autobuss :?:
Kasutaja avatar
honkomees
Postitusi: 2969
Liitunud: P Mär 14, 2004 4:13 pm

Postitus Postitas honkomees »

ei-ei, sõiduautol ju tavaliselt juhi- ja reisijatekabiin ühendatud, järelikult lihtsalt öeldes tabas (juhikabiini, salongi vms) tagaukse klaasi. Vot just limol ja bussil on tihti juhikabiin eraldatud ja tagaust ei ole sel juhikabiinil mitte. Veel variant et tegu oli jeep-kastikaga, selle esiotsa võib siis nimetada juhikabiiniks ...
Jaht on kunst, mis nõuab ohvreid!
Kasutaja avatar
Elajas
Postitusi: 17
Liitunud: P Mai 28, 2006 3:37 pm

Postitus Postitas Elajas »

Seni on mainitud mis jahil on ära kaotatud või hävinenud. Mina leian, et kui sul on kallis jahivarustus siis ongi juba kallis jaht. Ning asja teeb veel kallimaks kui sa ei suuda oma varustust rakendada.
Kasutaja avatar
Istuv Sõnn
Postitusi: 61
Liitunud: E Veebr 21, 2005 7:04 pm

Postitus Postitas Istuv Sõnn »

Ega jaht ei olegi odav hobi. Aga ega hobi/armastus ju hinda küsi.


Oli selline juhtum, kus mees oma jeebiga läks jahti ja märkas paremas põllus rebast. Peatas jeebi kinni ja välja üle kapoti laskma. Pauk tehtud,rebane maas, tõmbas veel uhkelt maas olevatele "kivikestele", mis osutusid jeebi tuuleklaasi tükkideks. Ega ennem aru saanudki, kui istus autosse, et rebast tuua. Et siis sedasi võib teha löögijõud :shock: :wink:
lembit1
Postitusi: 10
Liitunud: E Nov 28, 2005 10:48 pm

Postitus Postitas lembit1 »

No niisugust asja kuulevad küll minu kõrvad esimest korda et paugu löögijõud lööb klaasi puruks.Isiklikult ei usu kohe kudagi seda asja ,siis oleks küll kõikide jahimeeste autod puruks ja kõrvad kurdid.
rajaleidja
Postitusi: 2633
Liitunud: R Okt 03, 2003 9:50 pm

Postitus Postitas rajaleidja »

Kergelt kahtlane jah. On ju olnud juhuseid, kus meestel on püssid ka autos lahti läinud ja isegi siis klaasid terveks jäänud.
Kasutaja avatar
Feen
Postitusi: 3079
Liitunud: T Veebr 03, 2004 4:58 pm

Postitus Postitas Feen »

Kui just pauk läbi klaasi ei läinud ja pärast "rebase" laskmisest ei pajatatud.
Üks lask - liha. Kaks lasku - võib-olla. Kolm lasku...
baddmann
Postitusi: 2830
Liitunud: E Nov 15, 2004 11:27 am

Postitus Postitas baddmann »

lembit1 kirjutas:No niisugust asja kuulevad küll minu kõrvad esimest korda et paugu löögijõud lööb klaasi puruks.Isiklikult ei usu kohe kudagi seda asja ,siis oleks küll kõikide jahimeeste autod puruks ja kõrvad kurdid.


Minu autol on üks tuuleklaas sedasi vahetatud. Kildudeks ei lennanud, aga peale relva sisselaskmist ning ärasõitmist laskepaigast ilmnes varem täiesti tervesse (vähemalt silma järgi) esiklaasi üle terve klaasi laiuse jooksnud mõra. Igatahes minu jaoks piisas ühest korrast, enam klaaside ja peeglite läheduses ei tulista.

BM
Ahto Kattai
Postitusi: 2418
Liitunud: R Mär 12, 2004 8:41 pm

Postitus Postitas Ahto Kattai »

baddmann kirjutas:
Minu autol on üks tuuleklaas sedasi vahetatud. Kildudeks ei lennanud, aga peale relva sisselaskmist ning ärasõitmist laskepaigast ilmnes varem täiesti tervesse (vähemalt silma järgi) esiklaasi üle terve klaasi laiuse jooksnud mõra. Igatahes minu jaoks piisas ühest korrast, enam klaaside ja peeglite läheduses ei tulista.

BM

Täpselt samuti lõhkus kevadel sõber mu audi esiklaasi ,lastes üle katuse nurga oma 30 -06 peale. Hoiatasin küll ,et hoia toru rohkem eespool (mitte nii klaasi kohal),aga.... :cry:
rajaleidja
Postitusi: 2633
Liitunud: R Okt 03, 2003 9:50 pm

Postitus Postitas rajaleidja »

baddmann kirjutas:
lembit1 kirjutas:No niisugust asja kuulevad küll minu kõrvad esimest korda et paugu löögijõud lööb klaasi puruks.Isiklikult ei usu kohe kudagi seda asja ,siis oleks küll kõikide jahimeeste autod puruks ja kõrvad kurdid.


Minu autol on üks tuuleklaas sedasi vahetatud. Kildudeks ei lennanud,...
BM

Kas auto esiklaas üldse lendab kildudeks? küljeklaasid küll, aga esiklaasil peaks nagu kile kihid vahel olema :roll: Vaadake või avarii teinud autosid. Pea auk on klaasis sees, aga kildudeks ei lenda. Kivi lendab aknasse, klaas mõraneb, aga kildudeks ei lenda
jorr
Postitusi: 3240
Liitunud: T Mär 01, 2005 9:52 pm

Postitus Postitas jorr »

Ei ole küll jahilugu aga kunagi sõideti sõbra mossele tagant sisse(vene aeg),tagaklaas jäi täitsa terveks kuid oli vist pinge all.Kindlustuse esindaja märkis kahjud üles aga kui sõber teisel hommikul kodus auto juurte läks,oli tagaklaas ka lõhki ja tee nüüd kindlustuses selgeks,et klaas lõhenes avarii tagajärjel?
noorus on ilus aeg
Vasta