Hulkuvad koerad

2004. aasta teemad
Suletud
kütt
Postitusi: 294
Liitunud: L Nov 29, 2003 10:14 am

Postitus Postitas kütt »

No ja sellisel juhul, mis pean hakkama otsima peremeest vä...kohe tina mõlemile ja auku ajada, kõik!
Ahto Kattai
Postitusi: 2418
Liitunud: R Mär 12, 2004 8:41 pm

Postitus Postitas Ahto Kattai »

Hiiliv Rebane kirjutas:mõlemil ei jälgegi kaelarihmast, üks närvihaigem kui teine. brrrr, oleks koerakõhus praegu vist....

Huvitav kogemus ,tavaliselt need hulgused vägagi pelglikud ,v olen mina juba õpetustsaanud hulkuritega kokku trehvanud :?: Ütle siis veel ,et koer ainult oma teritoorjumil ründab :M Kivi kotti!
kütt
Postitusi: 294
Liitunud: L Nov 29, 2003 10:14 am

Postitus Postitas kütt »

Ma ainult selliseid metsikuid ja mitte õpetust saanuid kohanud olengi...nad ikka nii täiega kiskjad et vähe...Pole siis raske arvata kui naine lapsega mööda metsateed läheb ja sellistega kohtuma peaks, et mis siis juhtuda võib :shock:
Niiet, pole eriti siin põdeda sel teemal et kas vajutada ära või mitte, selle aja peale kui aru pead, tüübid sul kallal või läinud ja järgmine kord hirmulugusid lugeda võid :shock:
Kristi
Postitusi: 256
Liitunud: E Dets 29, 2003 11:51 am

Postitus Postitas Kristi »

njah binokli või fotokaga pauku ei tee isegi parima tahtmise juures. kui oleks relvaomanik ei oleks mu sõrm sirgeks jäänud.
üks peni oligi veidi arglik ka aga seda närvihaigem samas. ja siuksed arad penid tavaliselt enesekaitseks just ründavadki.
kaidojaht
Postitusi: 141
Liitunud: R Okt 29, 2004 8:46 pm

Postitus Postitas kaidojaht »

Olen isegi mõne peni ära saatnud, aga ainult teo pealt. Korra leidsin kraavist talle laiba, seal samas lähedal tuli mees ütlema et mis paugutad tema koerad jalutavad seal. Kui teo pealt kätte saan lasen maha, kassiga sama lugu. Varese peale ei jäta ka pauku tegemata.
Külaline

Postitus Postitas Külaline »

Suuremas osas olete vist siin kõik sellised tõeliselt arad vennikesed, kes ei julge omanikule ütlema minna, et ta koer hulkumas on, aga väga "kõvad mehed" olete vaid siis kui pudel Laua Viina kõrist alla olete keeranud. Loomulikult näitate siis oma julgust koera peal, kes mitte millegis peale selle, et ta peremees lontrus on ja ta hulkuma on jätnud süüdi ei ole...
Kasutaja avatar
Feen
Postitusi: 3079
Liitunud: T Veebr 03, 2004 4:58 pm

Postitus Postitas Feen »

Siin paneb nüüd imestama külalise võhiklikus. Esiteks, kui on teada koera peremees, siis enamusel juhtudest on teda informeeritud koera kommetest korduvalt. Ja alles siis kui mitte mingit tolku pole ning on teada, et koer ikka murdmas käib, siis saab omanikuga koer tina. Teiseks, kui looduses avastad koera kes parajasti kitse murrab, siis saab selline koer ka tina (siin arvatavasti ka erandeid). Kolmandaks, ma pole ise ühtegi hulkuvat koera lasknud, aga seda olen näinud kuidas 2 elukat kitse murdes läbi jää vajusid ning sinna ka uppusid (kits uppus ka). Sellised elukad ei vääri mingit haletsemist (mis sest, et paljudel koertel on veres loomasid taga ajada ja neid ka murda). Tuleb teha vahet koeral ja elukal.
St. kui sa, kallis foorumikülastaja, oled koerasõber (ma usun, et siit enamus foorumi liikmetele meeldivad koerad vägagi), aga samas, sa oled täielik võhik, ning sul pole aimugi mis looduses toimub, siis tasub ennast talitseda ja asja üle juurelda ning asja kohta natuke infot pärida, enne kui lahmima hakkad. Muidu jätad endast väga rumala mulje.
Ps. erinevalt Sinu arvamusest, jahimehed, enamuses, ei ole joodikud, kes enne jahti julgustuseks pooliku võtavad ning siis kõike lasevad kes ette jäävad. (kurb kui sul sellistega kogemusi on).
Üks lask - liha. Kaks lasku - võib-olla. Kolm lasku...
aivar00
Postitusi: 3263
Liitunud: K Juun 16, 2004 2:09 pm

Postitus Postitas aivar00 »

Feeniga 100% nõus. Kahjuks tuleb ka siia foorumisse selliseid külastajaid, kes asja sisusse ei süvenegi vaid ainult halvustada oskavad. Üldreeglina teevad seda väga madala enesehinnanguga ning millestki ilma jäetud(kas naisterahvast või mõistusest, mis iganes) ning alati teevad seda anonüümselt. Loe ainult ajalehtede kommentaare. Peale halvustamise muud ei osatagi teha. Viisakas oleks lahendust pakkuda, aga kus sa sellega. Ma loodan, et need "külalised" seda foorumit ära risustada ei jõua.
ikka lõbusalt
Kasutaja avatar
Kolevoll
Postitusi: 249
Liitunud: E Apr 05, 2004 2:16 pm

Postitus Postitas Kolevoll »

Paistab, et viimati kommenteerinud Külalise näol on tegemist asjatundjaga, kel tihedalt kokkupuuteid seltsimees Laua Viinaga, hulkuvate koerte ning nende peremeestega. Spetsialisti õpetussõnu hulkuva koera peremehe tuvastamise asjus ootaks küll huviga.
Külaline

Postitus Postitas Külaline »

Lugedes teie kommentaare, siis on tore vähemalt see, et teiesugused "kõvad tegijad" tegelikult metsa ei jõuagi ja enamus teie "jahist" möödub siin foorumis ja unes... Kui kunagi tegelikult ka päris metsa peaksite saama, siis äkki muudate ka oma arvamust...
Kasutaja avatar
Feen
Postitusi: 3079
Liitunud: T Veebr 03, 2004 4:58 pm

Postitus Postitas Feen »

Hmmm... paistad päris tige olevat. Ja suht rumal ka... või on lihtsalt keegi su koera maha lasknud (99% kindel, et sa naisterahvas, vähemalt jutt tundub selline, ning elad linnas... ma näed, hakkasin ka spekuleerima). Ja mul endal tuleb neid päevi rohkem kus ma jahil olen kui neid kus ma pole. Meie maadel lihtsalt ei hulgu sellised elukad ringi. Erinevalt Sinust teavad siinolijad antud olukorrast paremini. Ja kui sa tõesti nii kõva spetsialist oled, et tead millest sa räägid, siis võta sõna oma nime all ning põhjenda oma seisukohti.
Üks lask - liha. Kaks lasku - võib-olla. Kolm lasku...
Külaline

Postitus Postitas Külaline »

To: Feen
Üks ja ainus asi, milles täppi panid on see, et elan tõesti Tallinnas, aga suurt vahet ju Tartuga ei ole? Kui tahate, siis laske koeri, aga kui mulle metsas vahele peaksite sellise tegevusega jääma, siis on kindlasti jutt suht lühike... Edu edaspidiseks, aga vahest on Sul kasulikum oma keel hammaste taga hoida ja PC ja pliidi taga edasi toimetada - tuleb kasuks!
Ahto Kattai
Postitusi: 2418
Liitunud: R Mär 12, 2004 8:41 pm

Postitus Postitas Ahto Kattai »

Asi ületab juba igasugused sündsuse piirid :wink: Päälik lubas juba ammu selle anonüümse postituse ära muuta,aga millegipärast .....? Kivi kotti!
Pikk
Postitusi: 375
Liitunud: K Mai 26, 2004 4:35 pm

Postitus Postitas Pikk »

Anonymous kirjutas:To: Feen
Üks ja ainus asi, milles täppi panid on see, et elan tõesti Tallinnas, aga suurt vahet ju Tartuga ei ole? Kui tahate, siis laske koeri, aga kui mulle metsas vahele peaksite sellise tegevusega jääma, siis on kindlasti jutt suht lühike... Edu edaspidiseks, aga vahest on Sul kasulikum oma keel hammaste taga hoida ja PC ja pliidi taga edasi toimetada - tuleb kasuks!


Tore on anonüümselt ähvardada ja lubada kõiki maha lüüa ja mis iganes, kui tõesti oled nii äge ja tubli tegija et ei karda ei kuraditki siis ei tohiks olla nii hirmus ära märkida kes selle avalduse taga seisab, muidu kipub jääma mulje koolipoisikeste ärplemisena.

Mis puutub hulkuvatesse koertesse siis on olemas veel üks sort koeri looduses kes on veel hullemad, nimelt koerad kellel lastakse sihilikult murda. Listilugejad kindlasti mäletavad hiljuti kirju kus räägiti kui tore on lasta hurtadel joosta ja jäneseid murda, nii armsad kutsud juu et võiks lausa ametlikult lubada sellist jahti. :twisted:


Igatkoera ei tasu siiski süüdistada loomade murdmises, juhtusin hiljuti nägema kuidas dalmaatslane jalutas metsateel ning oma nuuskimisega ajas ta jänese ülesse, minu arust jooksis koer kiiremini kui jänes, ainult et teisele poole. :D :D
Ka halb kogemus on kogemus!!!!!
Kasutaja avatar
Feen
Postitusi: 3079
Liitunud: T Veebr 03, 2004 4:58 pm

Postitus Postitas Feen »

Hea tõdeda, et külaline ka retseptide osa loeb. Kahju ainult, et ei jätkunud piisavalt taibukust mõelda, et kust ta küll need loomad ja linnud saanud on (kõike ei ole tõesti ise lasknud, aga enamuse küll). Hea küll, vabandan külalise ees, et ma tema taibukuses siin korduvalt kahelnud olen (äkki sa muidu siiski arukas). Samuti vabandused foorumlaste ees, kes sellist sorti vaidluseid ka Delfist lugeda saaksid kui tahaksid. Nüüd ongi jõudnud järg siia, kus tahaks antud külalisega privaatselt mõningaid asju uurida (et mis uss teda ikkagi hammustanud nende hulkuvate koerte teemal on..? kui ta näeb, kuidas hulkuv koer kitse murrab, ja jahimees koera maha laseb, kas ta tõesti otsustaks jahimeest rünnata...? pealegi on mõned jahimehed tugevad ;) ja miks sa nii kitsarinnaliselt arvad, ikkagi, et ma ainult pliidi ja arvuti taga aega veedan... ja kui palju sa ise looduses aega veedad... ja mis sa üldse sellest asjast tead (see nüüd selles mõttes, et äkki jagad teistegagi neid teadmisi?)), aga ei saa. Hea oleks kui ka külalised oma mõtteid selgitavad, mitte ei lasku delfi tasemele. Muidu juhtubki see, et selliste arutelude vältimiseks pannakse külalistel kommenteerimise võimalus kinni... ja kui seetõttu Kaupo sarnaste isikute kommentaarid ära jäävad, siis on küll kahju.
Ps. rohkem sel teemal sõna ei võta. Need kes mind tunnevad, teavad mis suhted mul loodusega on (seda ka, et ma Tartus 9 aastat elanud, enne ikka metsade keskel).
Üks lask - liha. Kaks lasku - võib-olla. Kolm lasku...
Suletud