digi video kaamera

Siin võib jagada kogemusi soetatud toodete kasutamisest
Vasta
Külaline

digi video kaamera

Postitus Postitas Külaline »

tere kas keegi oskab soovitada oli plaanis kaamera osta tahaks metsas loomi ka filmida
olen vaadanud sonyt ja canonit
hunt
Postitusi: 138
Liitunud: T Mär 16, 2004 10:20 pm

Postitus Postitas hunt »

kasutan ise SONY DCR-TRV22E.päevavalguses ajab asja ära,sokku kannatab filmida näiteks kuni 300m kauguselt.öövõteteks ta ei kõlba.kaugemalt kui 5m öövõte ei toimi,põrandalt jälle võid pilkases pimedas tiku üles otsida.digipilte saad ka teha ja mälukaardile salvestada.piksleid veits vähe-800000.
Kasutaja avatar
Eik
Postitusi: 1237
Liitunud: L Jaan 25, 2003 12:18 am

Postitus Postitas Eik »

Siis võibolla juba SONY DCR-TRV33E, piksleid üle milljoni ja pildistab mälukaardile. Hind veidi kõrgem, näeb samasugune välja, hind 13-14 tuhande vahel.
hunt
Postitusi: 138
Liitunud: T Mär 16, 2004 10:20 pm

Postitus Postitas hunt »

Ei anna oodatud efekti ka see DCR-TRV33E, ma just veidi lahjema variandi selle poolest valisingi,et tal hinna ja kvaliteedi suhe paremini paigas oli.mälukaardid on neil kõigil.mälukaart mida suurem,seda parem,sony-l aga nad suht kallid.mulle endale tundub DCR-TRV950E asjalik olema (see juba profisari)aga see hind.........
Jahimehele sobib see kaamera millel on võimas optiline zuum(min. 10x) ja hämaras filmimise võimalus,muud" viled,tuled ja subfoofrid" võivad olla aga pole primaarsed.
Kasutaja avatar
Eik
Postitusi: 1237
Liitunud: L Jaan 25, 2003 12:18 am

Postitus Postitas Eik »

PV-GS11 digital Panasonicult on siis veel etem, letihind poes 8500.- EEK ja optilist zoomi 24x
hunt
Postitusi: 138
Liitunud: T Mär 16, 2004 10:20 pm

Postitus Postitas hunt »

võibolla see panasonic sobib tõesti paremini.sony-l on see trump,et tal zeissi objektiiv mis peaks kvaliteetsema pildi andma.
samas võiks ka need kes oma kaameraga jahil/looduses aegajalt filmivad ja arvutisoft võimaldab mõne klipi vaatamiseks üles panna.usun,et huvi garanteeritud.
laur

Postitus Postitas laur »

Tere! Kirjan esimest korda aga mehad jaht ju alanud kõik metsa ja fotikad kaasa, äkki midagi ilusat saab pildile! Ma nädalavahetusel igaljuhul proovin fotokas on Sony DSC-F717.
Kasutaja avatar
sass
Postitusi: 81
Liitunud: P Sept 28, 2003 12:02 pm

Kaamera

Postitus Postitas sass »

Oman kolm aastat Sony TRV 330E-d. /praegu vist tootmisest maas/.
Sai ka kunagi valiku ees seistud ,mida osta ja valisin just selle mudeli.
tugev zoom 25x
erinevad võimalused öövõteteks
mälukaart ja pildistamise võimalus kuid kvaliteet :(
suhteliselt hästi tasakaalustatud ,kuid zoomimisel üle 10x peaks olema statiiv
menüü lihtne
kaasa oli IEE kaart+video töötlemise programmid
ja palju muid lällutisi mida ei kasuta.
kõik ok töötab hästi
Ainult hind oli soolane praegu saab samade omadustega kaamera poole odavamalt.
_miroke_

Digikaamera

Postitus Postitas _miroke_ »

Kahjuks langeb hämaruse saabumisega ka kvaliteet- just siis kui loomad hakkavad liikuma
Külaline

Postitus Postitas Külaline »

Sony Network Handycam DCR-TRV950E 25 000kr
Sony Network Handycam DCR-TRV80E 15 000kr
need on pakkuda tõsisele jahindushuvilisele, asjad on uued.
Vasta