karu vs Jahimees

Kui satud netis surfates huvitavatele lehekülgedele ,siis siia võiks neid teemade kaupa kirja panna.
soul
Postitusi: 124
Liitunud: N Jaan 27, 2005 1:22 am

Postitus Postitas soul »

kakuke
Postitusi: 5754
Liitunud: E Sept 01, 2003 3:32 pm

Postitus Postitas kakuke »

"Kui turistid leitakse olevat süüdi ohustatud looma tapmises, võib neid oodata kuni kaks aastat vanglakaristust, teatas agentuur."

See viimane lõik selles loos tundus eriti jabur. Kohus hakkab kindlasti arutama, et kumb on kallim kas 6 inimelu või üks karu elu. :M
Kahtluse korral jäta sõrm sirgeks !!!
Kasutaja avatar
z-type
Postitusi: 39
Liitunud: E Okt 09, 2006 1:10 pm

Postitus Postitas z-type »

Jälle üks karu lugu juures aga õnneks mitte eestis.
http://www.reporter.ee/index.php/2007/1 ... rit-peast/
Kasutaja avatar
Elajas
Postitusi: 17
Liitunud: P Mai 28, 2006 3:37 pm

Postitus Postitas Elajas »

Mehel ei vedanud. Karu kaitses ainult enda poegi. Kuid see õpetab poegadele inimest mitte kartma ja nii tuleb kaks ohtliku karu juurde.
peeter

karu v jahimees

Postitus Postitas peeter »

Teder
Postitusi: 417
Liitunud: N Okt 07, 2004 3:17 pm

Postitus Postitas Teder »

Jorril on õigus, et teatud piirkondades öösel kondamine pole ohutu. Aga mäletan, et vene ajal oli karude arvukus veel suurem kui praegu ja ikkagi sai öösiti palju käidud, ka ilma relvata sealhulgas. Ise olen palju öösiti ja hämarikus liikunud. Enamasti karu piirdub hirmutamisega, st. möirgab su lähedal kui sa teda ei näe, taandu vaikselt ja kõik on lahenenud. Pässid on veel nõrgema närvisüsteemiga, jamaks läheb kohtumine vana isa või poegadega emakaruga kui liiga lähedale satud. Vana isa on minu arust ohtlikum. Kui emakaru poegadega tahab ikkagi poegi evakueerida ja ise kaugelt tüli norima ei tule, siis vana peremees ei pruugi su nägu üldse metsas sallida. Ajab lihtsalt minema ja tuleb tüli norima. Mul on nepijahi ajal hämarikus paugutamise peale mitu korda ligi tulnud, tuli taanduda, selg kange. Mõni karu on sitema iseloomuga kui enamik.
Aga mis teha, ega me pargis jahti ei pea. Hoiabki meele terava.
Kasutaja avatar
Kolevoll
Postitusi: 249
Liitunud: E Apr 05, 2004 2:16 pm

Postitus Postitas Kolevoll »

Viljandimaa karulaskmise lugu järgneb:
http://www.sakala.ajaleht.ee/231107/esileht/5030104.php
Vasta