16.-17.veebruar. Foorumlaste faasanijaht vol.3

Üldfoorumis võib rääkida teemadel , mis teistes foorumites ei kajastu.
Vasta
Kasutaja avatar
BA
Postitusi: 64
Liitunud: E Aug 29, 2005 3:20 pm

Postitus Postitas BA »

Tegin ka siin veidi kodutööd. Viljandi lähedal on selline koht, nagu Pinska. Seal on mingisugune külalistemaja. Pidulisi saaks võtta 50 inimese kanti, ööbima mahuks 20 ümber. Sees korralik saun ja muidu igati lahe kohakene. Usun, et ka kööki saaks kasutada. Ei küsinud ööbimise hinda, kuid õhtul olemine maksaks üsna sama, mis VJL majas. Sellel ajal oli ta veel vaba ka. Kui vaja, saaksin ka ööbimise hinna järele küsida.
rajaleidja
Postitusi: 2633
Liitunud: R Okt 03, 2003 9:50 pm

Postitus Postitas rajaleidja »

Küsi järgi muidugi.
Kasutaja avatar
Feen
Postitusi: 3079
Liitunud: T Veebr 03, 2004 4:58 pm

Postitus Postitas Feen »

Unn suhtles Viljandimaal Kivi turismitaluga. Pakkumine oli selline:

Kivi turismitalu kui otsingusse panna siis on jutt olemas seal.Momendil on reserveering kehtiv 16 ja17 veebruar.Panen Sulle veidi hindu ka.
ööbimine ja hommikusöök 250 EEK inimene
Saali üür 100EEK tund
Saun 1500 EEK
Praad kas looma,sea,kana,kala 70EEK.
Saab tellida ka veel külmad suupisted ja magusat ning kohvid ja teed ja nii edasi.

Ei tuleks Vanaõest palju odavam, öö 100 krooni inimese kohta... saalist võidaks 800 kamba peale ja muud ei midagi. Variant iseenesest, aga BA las uurib oma varianti. Hetkel VJL maja arvestatavam lugu.
Üks lask - liha. Kaks lasku - võib-olla. Kolm lasku...
mustlesk
Postitusi: 635
Liitunud: N Dets 02, 2004 1:48 pm

Postitus Postitas mustlesk »

Hetkel nimekirjas 8 meest, kes plaanivad kaasaga tulla. Kui VJL majas ainult 3 tuba, siis kuidas nad sinna kõik ära mahutada? Hotelli värk ei ole ikka päris see mis tahaks. Tahaks meestega istuda, juttu puhuda, saunamõnusid nautida, aga kui naine tahab ka klaasikese võtta, või mingil hetkel ära väsib, aga mina veel tegutsemislusti täis, siis hotell nagu ei sobi. Oleks tegemist jahiga kuhu naisi kaasa ei võta, poleks mul mingit probleemi põrandale magamiskotti kobida. Siis oleks VJL maja ideaalne koht.
Kasutaja avatar
Feen
Postitusi: 3079
Liitunud: T Veebr 03, 2004 4:58 pm

Postitus Postitas Feen »

Seega, Pinska.. kas seal on kaheseid tubasid ka? Või on 20 inimest ka mingi kilukarbimajutusena arvestatud? Seda oleks vaja teada.
Üks lask - liha. Kaks lasku - võib-olla. Kolm lasku...
rajaleidja
Postitusi: 2633
Liitunud: R Okt 03, 2003 9:50 pm

Postitus Postitas rajaleidja »

mustlesk kirjutas:Hetkel nimekirjas 8 meest, kes plaanivad kaasaga tulla. Kui VJL majas ainult 3 tuba, siis kuidas nad sinna kõik ära mahutada? Hotelli värk ei ole ikka päris see mis tahaks. Tahaks meestega istuda, juttu puhuda, saunamõnusid nautida, aga kui naine tahab ka klaasikese võtta, või mingil hetkel ära väsib, aga mina veel tegutsemislusti täis, siis hotell nagu ei sobi. Oleks tegemist jahiga kuhu naisi kaasa ei võta, poleks mul mingit probleemi põrandale magamiskotti kobida. Siis oleks VJL maja ideaalne koht.

1. Naise kaasa võtmine ei ole kohustuslik
2. Viljandi on piisavalt väikene linn, et takso tellida. ei pea ise sõitma. Takso eest maksad max 100 eeku, kindlasti veelgi vähem. Pole hindadega kursis.
3. VJL on rohkem kui 10 korda odavam. Võttes vanaõue, siis läheb repart päris suureks(eriti veel neile, kes kaugemalt tulevad ja peavad arvestama ka korraliku bena rahaga). Ja lõpuks on seis selline, et ööbima jääb plaanitust pooled ning need peavad siis selle lõbu kinni maksma.

nagu öeldud, siis üritus on suureks kasvanud ja kõigi soovide järgi ei saa kahjuks olla. Kes tahavad naist kaasa võtta, peavad paraku arvestama sellega, et VJL maja puhul nad täit privaatsust ei saa.

Ehk on siis Pinska variant parem. eks kuuleb
jahe
Postitusi: 743
Liitunud: K Mär 24, 2004 10:03 am

Postitus Postitas jahe »

Mida vanaõue 25kilo eest pakub?Kui see on ainult ööbimine,siis hind pisut jabur,kui selle eest kõiki hüvesid nautida saab,siis suht normaalne,vaatasin hetkel nimekirjas 24ööbijat,nii et väga hull hind ei tulegi ja egas koonerdamine kokkuhoid ole,pealegi kui saab heas seltskonnas peale jahti normaalselt kärakat panna.mis sa hing veel tahad,ise oleks vanaõue poolt.
243win
Kasutaja avatar
Feen
Postitusi: 3079
Liitunud: T Veebr 03, 2004 4:58 pm

Postitus Postitas Feen »

Vanaõuel kogu asi selle hinna sees. 24 k on vist kokku. Eks ma panen siia millalgi (ülehomme vist) muu informatsiooni ka.
Üks lask - liha. Kaks lasku - võib-olla. Kolm lasku...
UNN
Postitusi: 84
Liitunud: L Apr 15, 2006 5:08 pm

Postitus Postitas UNN »

Tühistan KIvi talu proneeringu.
uralets
Postitusi: 60
Liitunud: R Okt 13, 2006 10:49 pm

Postitus Postitas uralets »

Tere!Kõigepealt soovin kõigele foorumlastele head vana-aasta lõppu ja head uut algavat aastat!
Nüüd räägiks meie ühisest üritusest.Nimelt seda,et minu arust see Vanaõue variant võiks kujuneda traditsiooniks(kuniks jätkub faasaneid :D ).Meie arvates(mina ja proua) ei kujutaks ette,et näiteks Viljandis(mis on isenesest ilus aga ikkagi linn)peale meie ühist õhtusööki ja sauna me saavutame sellist sooja õhkkonda,mis tekkis meil selle aasta faasanijahil,võttes arvesse seda ,et kõik ei mahu mingisse suvalisse ööbimispaika ja seda enam,et meie läheksime eraldi hotellidesse.Palun mõelge Vanaõuele ja et kui repart kahele tuleb 2500-3000 EEKu(jahikulud kaasaarvatud),korvab koht ja loodus ja teenindus(meid lubati hommikuni koos istuda ja keegi ei tulnud meid laiali ajama...) ja,et see oleks kõige sobivam koht selleks ürituseks.
Veel kord mainin,et see on meie arvamus.IMHO.
sulgpall on parem kui keks
aivar00
Postitusi: 3263
Liitunud: K Juun 16, 2004 2:09 pm

Postitus Postitas aivar00 »

Selle nn. koosviibimise võlu kahjuks jah Vanaõue võimaldab kõige mugavamalt. Samas ise ei kujuta ka seda varianti ette, et ühes kohas saunatame, teises sööme jne. Ei ole selline nn. "rännumehe" elu küll ära tapnud, kuid ei ole ka kunagi meeldinud. Ainult lapsepõlves oli põrandal või telkis põnev magada.
Ja see naise kaasavõtt ei ole kohustuslik tõesti- eriti kui juhtub minema nagu mineval aastal-varahommikuni meeldiv koosviibimine ja peale seda lõhnadega rooli :M - minule ei sobi mitte üks raas. Sellepärast on naine vähemalt minul nn. reservvariant. Ja kokkuvõtttes ei ole ka see faasanijaht üldse kohustuslik...
Igatahes Head Aasta lõppu ja kindlat kätt kõigile uuel aastal.
ikka lõbusalt
Kasutaja avatar
BA
Postitusi: 64
Liitunud: E Aug 29, 2005 3:20 pm

Postitus Postitas BA »

Ma üritan siis tänase päeva jooksuk Pinska hinnad teada saaada. Kui targenaks saanud olen, siis annan kiirelt teada!
Kasutaja avatar
Kolevoll
Postitusi: 249
Liitunud: E Apr 05, 2004 2:16 pm

Postitus Postitas Kolevoll »

Et veebruar ei ole enam mägede taga, siis võiks jälle faasanijahi teema üles soojendada. Kas keegi on saanud mõistlikku infot ööbimisvõimaluste asjus?
uralets
Postitusi: 60
Liitunud: R Okt 13, 2006 10:49 pm

Postitus Postitas uralets »

Hei!Olen sama meelt,nagu Kolevoll.Kuidas siis selle üritusega jääb?
sulgpall on parem kui keks
Kasutaja avatar
Feen
Postitusi: 3079
Liitunud: T Veebr 03, 2004 4:58 pm

Postitus Postitas Feen »

Nonii, Vanaõuel meil seekord üritust ei tule. Seal terve maja bronniti ära j me löögile ei pääsenud.

Kohaks hoopis Pinska Külalistemaja http://www.pinska.eu. Kõik muidu hea, aga teemaks on endiselt ööbimine. Vaja oleks vähemalt 6te 2st tuba, kaheseid, nagu ma aru saan on 4, lisaks siis 4ne tuba ja 6ne tuba. Alati annab madratseid juurde panna. Boonus on see, et Viljandi on ligidal, saab kuidagi ikka ära sättida (ma arvan, et suudan isegi tekitada mingile rahvale ööbimiskoha Ene vanematekodus).

Meie käsutuses saun, köök, saal. Variant on selline, et 200 krooni on saal ja seal sees õhtusöök jms, kella 2ni (või siis on söök jms 200 eq, ja selle sees saal :D). Kui saali kauem kasutada tahame, tuleb lisaks maksta, kui õigesti aru sain, siis 500 eq tund. Saunarepart tuleb ka suure tõenäosusega lisaks, kuna 2st tunnist jääb väheks. Ööbimise osas katavad kulud ööbijad ise (nõuab ajurünnakut kuidas x2 ööbijate majutus korraldada). Hindade teemal vast valgustab BA nüüd täpsemalt.

Nüüd siis avaks registreerumise sel moel ka, et selle jaoks tuleb teha minu kontole ettemaks, mida loen registreeringuks, kohapeal lisandub mingi osa veel).

Summaks võtaks 300 krooni. (Tagastamisele see ei kuulu, vaid läheb üldisesse ürituse toetamise arvestusse, võimaluse korral saab selle eest ühe faasani, kui keegi tulemata jäänud inimese asukoha kanti liigub).

Summa kanda Hansapanka 1105451061, Gediminas Jürjo. Selgitusse foorumi nimi (vajadusel inimese nimi, kelle eest maksti), ja mille eest maksti.

Kulud kokku millega tasub arvestada (asi selles, et kuna see sõltub tulijate arvust ja lisakuludest, siis pole täpne summa kindel):

1. Faasanid - 10,000 krooni (maksama kambakesi, endale valmistame, mingid linnud jagame kaasa.
2.1 Õhtusöök ja saal - 200 krooni (see on kindel summa, mille eest on saal ja söök)
2.2 Saali eest võib lisanduda natukene, kui me rohkem kui kella 2ni istume (aga see on juba meie rida, kes me istuma jääme).
3.Saun - selle summa suurust ei tea. Arvatavasti mingi 1000 krooni kanti seltskonna peale.
4. ööbimine - 200-250 krooni voodikoht. Lisamadratsite juurde sättimise summat ei tea (vast BA täpsustab hindasid). Hommikusöök selle sees.
5. Köök - pidime saama kasutada, hinda ei tea. Arvatavasti tuleb mingi 25 krooni inimese kohta lisaks, selle sees siis faasanite valmistamine.
........
olekski vist kõik. Matemaatika tuleb selline 10000/osalejad + 200 + x - 300 (see tuleb lihtsalt enne ära maksta). (x on lisanduvad kulud mis võivad tekkida sauna ja köögi jms teemal). Ja kes ööbimiskoha saavad, siis + voodikoha hind. (hetkel võtaks vist nii, et esimesed 4 (võtsin ennast nimekirjast maha), kes algselt regasid x2 teemal, on eelisõiguses kaheste tubade jagamisel.
Üks lask - liha. Kaks lasku - võib-olla. Kolm lasku...
Vasta