Jahimehed peavad jahti vajaduseks

Kui satud netis surfates huvitavatele lehekülgedele ,siis siia võiks neid teemade kaupa kirja panna.
Vasta
Kristi
Postitusi: 256
Liitunud: E Dets 29, 2003 11:51 am

Jahimehed peavad jahti vajaduseks

Postitus Postitas Kristi »

Joosep Käba
Postitusi: 1354
Liitunud: E Okt 18, 2004 9:57 am

Postitus Postitas Joosep Käba »

Lühike, konkreetne, asjalik. Kokkuvõttes väga hea.
Pauli
Postitusi: 1291
Liitunud: E Nov 29, 2004 4:03 pm

Postitus Postitas Pauli »

Muidu täitsa tore ja positiivne nupuke, aga tsiteerin: "Minult on küsitud, kuidas ma saan lasta nii ilusate silmadega looma nagu metskits. Ega ma talle silma vaata!" see lõik ei olnud hea. Seda silma vaatamise asja võib soovi korral väga mitmeti mõista ning selle kallal kõvasti tänitada (tänitajaid teadagi jätkub), aga mitmetimõistetavus jahinduse promomisel pole hea. Parem oleks olnud öelda, et hundil on ka ilusad silmad vms.
Kristi
Postitusi: 256
Liitunud: E Dets 29, 2003 11:51 am

Postitus Postitas Kristi »

Mnjaa, hiljuti juhtus nii... mulle üritati selgeks teha, et ma võiks jahil käimise asemel parem kaitseliidus püssi lasta jne. Mulle jällegi tundub see suts arusaamatu, mida ma ka väljendasin, et noored poisid pannakse relva alla ja inimest tapma. Kas see on siis õigustatum kui jahi pidamine? Seda, et see inimene on nn VAENLANE mind küll ei huvita, inimene on ikkagi inimene.
Kasutaja avatar
sammal.habe
Postitusi: 1180
Liitunud: P Jaan 04, 2004 7:43 pm

Postitus Postitas sammal.habe »

üks ei sega teist, võin omadest kogemustest kinnitada.
enamikul kaitseliitlastest pole vast juhust olnud inimese pihta pauku teha (ja loodame, et sihukest ei tulegi).
Vasta