jaht (tapatöö) Aafrika moodi

Kui satud netis surfates huvitavatele lehekülgedele ,siis siia võiks neid teemade kaupa kirja panna.
tony
Postitusi: 1148
Liitunud: P Dets 26, 2004 1:41 pm

jaht (tapatöö) Aafrika moodi

Postitus Postitas tony »

Kasutaja avatar
Eraser
Postitusi: 400
Liitunud: E Veebr 05, 2007 4:34 pm

Postitus Postitas Eraser »

Ei ütle muud kui: "Jube."
Kasutaja avatar
Olgerd
Postitusi: 787
Liitunud: P Apr 09, 2006 5:16 pm

Postitus Postitas Olgerd »

Autodega niimoodi tagaajade ja autodelt lasta on tõesti jube. Aga lõik, kus visati odadega ja ajati jalgsi taga, kas see polnud mitte nii, kuidas kunagi tehti? Neil pole raha, et toitu osta veel vähem, et endale relv soetada ja kuidagi peavad nad ju ära elama.
Kasutaja avatar
sammal.habe
Postitusi: 1180
Liitunud: P Jaan 04, 2004 7:43 pm

Postitus Postitas sammal.habe »

kui hoolikalt vaadata, siis tulistavad kohalikud ka filmijate helikopteri pihta...
Kasutaja avatar
Eraser
Postitusi: 400
Liitunud: E Veebr 05, 2007 4:34 pm

Postitus Postitas Eraser »

Olgerd kirjutas:Autodega niimoodi tagaajade ja autodelt lasta on tõesti jube. Aga lõik, kus visati odadega ja ajati jalgsi taga, kas see polnud mitte nii, kuidas kunagi tehti? Neil pole raha, et toitu osta veel vähem, et endale relv soetada ja kuidagi peavad nad ju ära elama.


Ma pigem mõtlesin seda köitega jamamist . Samas ütlen ausalt, et niisugune loomade piinamine nagu seda kohati seal ka odadega oli, pole kah siiski eriti tore vaadata.
Kasutaja avatar
annaliisa
Postitusi: 407
Liitunud: P Okt 14, 2007 8:53 pm

Postitus Postitas annaliisa »

täiesti jube:S elevandile odaga silma... ma arvasin et odadega jahist saan veel aru, sest kogu aeg nii jahti peetud, aga ei... nniimoodi looma piinlemas näha on jube:S kui jaht ainult selline oleks, ega siis ei tegeleks sellega küll:S jumal tänatud et tehnika nii palju arenenud on, et juba relvad olemas on...kahju, et seal mitte. ..v noh, nad ongi nii harjunud, see ongi nende jaoks jaht.
kui nii mötlen siis saan isegi neist aru,kes arvavavad et meie julmalt "mörvame", aga kui seda videot neile näidata, ehk siis relvadega jahimeeste pihta nii suurt viha ei tuleks:D
egas midagi, elu on karm :evil:
Vegetarian is an old indian word for bad hunter.
SUURKOER
Postitusi: 139
Liitunud: R Juun 22, 2007 6:37 pm

Postitus Postitas SUURKOER »

Rets värk.
Kasutaja avatar
Anti
Postitusi: 501
Liitunud: E Dets 05, 2005 2:13 pm

Postitus Postitas Anti »

Mnjaa, hirmsat midagi ei näinud, ainult, et see liha neil jube läbitorgitud seal pärast on. Eriti see jõehobu, kui too maha kukkus, noo kuis siis hakkasid tsuskama alles
http://beta.album.ee/antilaht
Kasutaja avatar
Metslane
Postitusi: 576
Liitunud: P Sept 25, 2005 1:42 pm

Kaks eestlast kolm arvamust.

Postitus Postitas Metslane »

Ah, et kole, kui odaga minnakse pühvli vastu. Mina ütleks suur julgus. Usun, et kohtades, kus näljahäda ja vaesus on ühiskonda kirjeldavad omadussõnad on jaht igati õigustatud.
Teine asi, kui mitmes riigis Aafrikas on veel jõehobu ja elevandi jaht lubatud?- arvan, et need riigid saab 1 käe sõrmedel ära lugeda. Tuleb veel sinisilmselt loota, et need loomad kütiti ikka liha pärast, mitte kihvade.
Aim small, miss small!
kakuke
Postitusi: 5754
Liitunud: E Sept 01, 2003 3:32 pm

Postitus Postitas kakuke »

Mina ütleks ka, et jaht odadega on aus mäng. Ole mees ja mine torka ise pühvel ära. Valge mees vaatab sellise eluka vastu kõige vihasema magnumi mis kapis ja siis ka võetakse jääger kaasa turvama. ;) Ega odatorkest saagi loom nii kiirelt ära surra, iseasi, kas see kõik sellisel kujul netis vaatamiseks peab just olema.
Kahtluse korral jäta sõrm sirgeks !!!
Kasutaja avatar
Metslane
Postitusi: 576
Liitunud: P Sept 25, 2005 1:42 pm

Postitus Postitas Metslane »

Nõus selle netis näitamise asjaga, kuid ka sellel 2 poolt. Kui seda ei näidataks ega see ei kaotaks seda ära- homod näiteks.

Samas ega ma ühtegi jahivideot vaadates mingit mõnu pole veel tundnud- asi on ju jahis, mitte looma tabamises. Piir seal vahel on vaieldav, kuid jahimehe seisukohalt olemas.
Aim small, miss small!
Kasutaja avatar
Eik
Postitusi: 1237
Liitunud: L Jaan 25, 2003 12:18 am

Postitus Postitas Eik »

Päris lõpus käis jaht juba inimestele vist, viimastes kaadrites inimeste laibad kuhjas, ei seal aafrikas säästeta kedagi.
tony
Postitusi: 1148
Liitunud: P Dets 26, 2004 1:41 pm

Postitus Postitas tony »

Kuna sealne jaht käib keelualal, siis loomulikult püssiga lasta ei saa.Selleks võetakse odad kasutusse.Eelnevalt lastakse suurele loomale üks uinutav nool (vastasel juhul oleks kohe rohkesti inimohvreid )ja siis läheb odadega andmiseks.Tulistavad nad helikopterit kartusest, sest vahele jäädes saavad nad tina mida ka lõpus näha on.
Kasutaja avatar
Feen
Postitusi: 3079
Liitunud: T Veebr 03, 2004 4:58 pm

Postitus Postitas Feen »

Ma ise mõtlen siin, et kui kogukonnal on valida, kas saada natukest liha "banaani" kõrvale ja kogukonna elu võib sellest sõltuda, siis nii see asi käibki. Hoopis jamam lugu on see, et need nõgid jahivad ilma valikuta kõike, kes liigub ja kellest oda üle käib (nool ka), ning loomad-lindude hulk väheneb jõudsasti. (mingi tark, aga arvatavasti subjektiivne, saade oli sel teemal). See, kas sa lähed ja lased mõne looma maha või teed temast enne siili, lõppkokkuvõttes pole suurt vahet, iga üks teab ise kuidas oma toitu rikub või mitte, surmaga lõpeb valu ka.

Jõehobu teemal, pidada teine maru ohtlik loom olema, vast sellepärast antigi talle igaks petteks usinasti odadega. Ega neku ka loll pole.
Üks lask - liha. Kaks lasku - võib-olla. Kolm lasku...
frukt
Postitusi: 164
Liitunud: N Jaan 11, 2007 9:34 pm

Postitus Postitas frukt »

ma ei tea ühtpidi veits brutaalne aga kui ko0hal olla siis vast adrenaliin möllaks küll aga ma usun et mul ei jaguks julgust elevantsi odaga togida ja mõeldes mis inimesed üksteisega teevad oli see video täitsa ok
Vasta