Pointer GPS

Õnnestunud jaht on hea eeltöö tulemus , kuidas teha ettevalmistusi ja mida jahil abivahenditena kasutada.
Kasutaja avatar
Eraser
Postitusi: 400
Liitunud: E Veebr 05, 2007 4:34 pm

Postitus Postitas Eraser »

hendrik kirjutas:Jutt hakkab teemast mööda kiskuma, oleks hea kui mõni pointeri kasutaja äkki päris kogemusi jagaks.

1.On's keegi kasutanud nokia telefoni ja koeragpsi kooslust?
2.Kuidas toimib ja mis väärtusega on nokiale pakutavad kaardid?
3. Kui lihtsalt saab nt regio sarnaseid kaarte või nö maa-ameti põhikaarte nokiale sobivaks teha?
4. Milline nokia mudel sobib hästi või on mõistlik osta kohe komplekt benefoniga.



1. Pole küll päris minul kasutusel aga olen asjaga kursis. Sama kooslus kasutusel komplektis oleva telefoniga kuhu ühendatud 2 koera.

2. Kaart on minu teada tal maaametist endal võetud ja alla laaditud telefoni. Kui on N seeria Nokia sobivad ka need aga odavam tuleb koos antud teleofniga soetada.

3.Antud kaasasolevale oli üsna lihtne

4. N seeriad ja enamus millel on peal korralik GPS funktsioon.
Kasutaja avatar
hendrik
Postitusi: 890
Liitunud: R Veebr 04, 2005 10:33 am

Postitus Postitas hendrik »

Eraser kirjutas:
hendrik kirjutas:Jutt hakkab teemast mööda kiskuma, oleks hea kui mõni pointeri kasutaja äkki päris kogemusi jagaks.

1.On's keegi kasutanud nokia telefoni ja koeragpsi kooslust?
2.Kuidas toimib ja mis väärtusega on nokiale pakutavad kaardid?
3. Kui lihtsalt saab nt regio sarnaseid kaarte või nö maa-ameti põhikaarte nokiale sobivaks teha?
4. Milline nokia mudel sobib hästi või on mõistlik osta kohe komplekt benefoniga.



1. Pole küll päris minul kasutusel aga olen asjaga kursis. Sama kooslus kasutusel komplektis oleva telefoniga kuhu ühendatud 2 koera.

2. Kaart on minu teada tal maaametist endal võetud ja alla laaditud telefoni. Kui on N seeria Nokia sobivad ka need aga odavam tuleb koos antud teleofniga soetada.

3.Antud kaasasolevale oli üsna lihtne

4. N seeriad ja enamus millel on peal korralik GPS funktsioon.


Ok, seda on hea kuulda, et kaarte saab lihtviisil sobivaks. Äkki jagad, kuskohast soetatud ja mitu tugrikut välja käidi, äkki on häid vihjeid kuskohast küsima minna, peale deerhunteri siis.
Kasutaja avatar
Eraser
Postitusi: 400
Liitunud: E Veebr 05, 2007 4:34 pm

Postitus Postitas Eraser »

Antud eksmplar on soetatud väljaspoolt Eestit, hinnaks tuli 2 rihma koertele+ telefon 25k . Soomest oleks odavam tulnud. uuri sealt kaudu!
-Tauri-
Postitusi: 23
Liitunud: T Nov 06, 2007 6:45 pm

Postitus Postitas -Tauri- »

Aga kas keegi ütleks mida täpselt on vaja, et koerale telefon kaela panna ja et saaks teda positsioneerida.Ja kallis see umbes on?
Ja kas keegi on seda proovinud?
Kasutaja avatar
Eraser
Postitusi: 400
Liitunud: E Veebr 05, 2007 4:34 pm

Postitus Postitas Eraser »

-Tauri- kirjutas:Aga kas keegi ütleks mida täpselt on vaja, et koerale telefon kaela panna ja et saaks teda positsioneerida.Ja kallis see umbes on?
Ja kas keegi on seda proovinud?




Koeral pole mitte telefon kaelas vaid ikka signaali edastav rihm. Telefon on sinu käsutuses. Kaart telefoni lisatakse ja positsioeeritakse Maameti kaudu(tänu sellele lisandub ka sümboolne maks maaametile, et asi ametlik oleks) Täpsus on ca 5m ja tööraadius võrreldes raadiolainetel töötavate analoogidega on suur. Soomest ühele koerale telefoniga komplekt on hinna klassis 800-900 EURi . Edu!
-Tauri-
Postitusi: 23
Liitunud: T Nov 06, 2007 6:45 pm

Postitus Postitas -Tauri- »

ei ma ei mõtlend seda. Vaid kuskil rääkis sellest et mingi telefon koerale kaela panna ja siis saab teise telefoniga või siis arvutiga vaadata koera asukohta.Et kas keegi sellist asja katsetanud on:D
Mihkelsc
Postitusi: 30
Liitunud: E Apr 03, 2006 4:40 pm

Postitus Postitas Mihkelsc »

Mihkel Schasmin
Vasta