Detsember 2007

Väikesed arutelud ajakirja "Eesti Jahimees" artiklite teemadel.
baddmann
Postitusi: 2830
Liitunud: E Nov 15, 2004 11:27 am

Postitus Postitas baddmann »

See info on olemas küll, KIKi kodulehel. Enne 2006. aastat konkreetselt EJ väljaandmise toetamise projekti ei leidnud, vbla juba pea unine hetkel.

2006. aastal:

Ajakirja "Eesti Jahimees" 2006. a toetamine 2 293 400.-krooni MTÜ Eesti Jahimeeste Selts.

2007. aastal:

Jahindusajakirja „Eesti Jahimees“ 2007.a väljaandmise toetamine 2 298 144.- krooni MTÜ Eesti Jahimeeste Selts.

Kuna aga ajakirja EJ väljaandjaks on mitte EJS, vaid Osaühing Eesti Jahimees, siis EJS tõenäoliselt on vaid raha vahendaja ning tellib ajakirja väljaandmise OÜ-lt. 2006. aasta majandusaasta aruande kohaselt on - võtan siinkohal ainult ühe näitaja, mis kuigipalju võiks ettevõtja äritegevust iseloomustada - müügitulu 367 607.-krooni. Muud näitajad on sellega samas suurusjärgus, ehk isegi väiksemad, kuid igatahes mitte selle 2,2 miljoni krooni suurusjärgus. Rohkem ei kommenteeri, kuna minu jaoks on asi ebaselge.

BM
Prohvet Maltsvet
Postitusi: 426
Liitunud: T Dets 11, 2007 5:26 am

Postitus Postitas Prohvet Maltsvet »

Tunnen mitut jahimeest, kes EJS liikmed, aga ajakirja ei saa. Korduvalt on maakonna organisatsiooni (EJS liige) poole pöördutud, et asja uuritaks, aga midagi ikka muutunud pole. Kelle poole peale Moskva peaks veel pöörduma, et asja korda ja ajakirja käima saaks?
Ole kui leebe tuul...
Kasutaja avatar
Eraser
Postitusi: 400
Liitunud: E Veebr 05, 2007 4:34 pm

Postitus Postitas Eraser »

rajaleidja kirjutas:
baddmann kirjutas:
rajaleidja kirjutas:Riik doteerib ka bussisõitu, aga sõitja peab ka ise pileti eest maksma, et kulud kaetud saaks.


Eks muidugi ole arusaadav, et reklaamipaigana saavutas EJ arvestatavuse alles peale tiraaži KIKi rahadega suureks ajamist.

BM

Huvitav, kas kuskil on veel olemas andmed, palju EJ on saanud KIKi toetusi varasematel aastatel. Järgmisteks aastateks planeeritav summa oli minu mäletamist mööda uues arengukavas kirjas. Oleks ju huvitav vaadata, kas nüüd, kui reklaamirahad peaksid olema ikkagi päris arvestatavad, on toetus sama/väiksem/tunduvalt suurem



Ega niisuguse ajakirja trükkimine niisuguses mahus kah just odav lõbu pole. Küsin järele mis see ühe kuu ajakirja hinnaks teeb trükikojast, ilma reklmaamirahadeta nad kindlasti välja ei tule!
rajaleidja
Postitusi: 2633
Liitunud: R Okt 03, 2003 9:50 pm

Postitus Postitas rajaleidja »

Eraser kirjutas:Ega niisuguse ajakirja trükkimine niisuguses mahus kah just odav lõbu pole. Küsin järele mis see ühe kuu ajakirja hinnaks teeb trükikojast, ilma reklmaamirahadeta nad kindlasti välja ei tule!

Seda ma mõtlengi. Ega see ajakirja trükkimine odav lõbu ei ole ning ajakirja töötajad tahavad ka palka saada. Kõik see nõuab raha ja mitte vähe
Kasutaja avatar
Eraser
Postitusi: 400
Liitunud: E Veebr 05, 2007 4:34 pm

Postitus Postitas Eraser »

rajaleidja kirjutas:
Eraser kirjutas:Ega niisuguse ajakirja trükkimine niisuguses mahus kah just odav lõbu pole. Küsin järele mis see ühe kuu ajakirja hinnaks teeb trükikojast, ilma reklmaamirahadeta nad kindlasti välja ei tule!

Seda ma mõtlengi. Ega see ajakirja trükkimine odav lõbu ei ole ning ajakirja töötajad tahavad ka palka saada. Kõik see nõuab raha ja mitte vähe


Arvatavasti tulevadki enamvähem ots otsaga kokku, see trükitööstuse hinnakiri sureneb kah pidevalt ja juba ammusest ajast on see olnud üks väga kallis tööstus. Ilma reklaamita me seda ajakirja ei saakski, olge parem rahul sellega mis on, parem kui mitte midagi minuarust!
kakuke
Postitusi: 5754
Liitunud: E Sept 01, 2003 3:32 pm

Postitus Postitas kakuke »

Prohvet Maltsvet kirjutas:Tunnen mitut jahimeest, kes EJS liikmed, aga ajakirja ei saa. Korduvalt on maakonna organisatsiooni (EJS liige) poole pöördutud, et asja uuritaks, aga midagi ikka muutunud pole. Kelle poole peale Moskva peaks veel pöörduma, et asja korda ja ajakirja käima saaks?

Mul ka, kui vahel ei taha kuidagi ilmuda, helistan otse Kuristiku tänavale. Seal nad siis võrdlevad enda ja Eesti Postil olevat andmebaasi ja peale seda hakkab jälle käima. Ma ka kunagi ajasin kahe seltsi kaudu ajakirja, aga pärast sain selle ikka tänu sellele, et helistasin kilulinna ise.
Kahtluse korral jäta sõrm sirgeks !!!
tony
Postitusi: 1148
Liitunud: P Dets 26, 2004 1:41 pm

Postitus Postitas tony »

Kui mõned aastad tagasi jahimaade kasutustasu tõusis,siis põhjendati seda sellega,et saadud raha eest pannakse igale mehele EJ koju käima.Kokkuvõtteks maksame me ikkagi ise selle ajakirja ilmumise kinni. :roll:
SUPS
Postitusi: 132
Liitunud: T Nov 21, 2006 9:15 am

Postitus Postitas SUPS »

Tuleks korra alguse juurde tagasi , et ega keegi täpsemalt ,sellest Küti äri laienemisest Tartusse ei tea. Et kuna ja kuhu.
Siili
Postitusi: 416
Liitunud: E Aug 09, 2004 10:23 pm

Detsember 2007

Postitus Postitas Siili »

Ei saagi kõigile jätkuda-müügitulu 367607:34.90=~10500.Jahimehi ikka vist enam?
Kasutaja avatar
annaliisa
Postitusi: 407
Liitunud: P Okt 14, 2007 8:53 pm

Postitus Postitas annaliisa »

Aga kui kuhugi seltsi ei kuulu, kuid jahitunnistus on olemas, siis ka ju ei saa (tasuta Jahimeest)? 8)
Vegetarian is an old indian word for bad hunter.
kakuke
Postitusi: 5754
Liitunud: E Sept 01, 2003 3:32 pm

Postitus Postitas kakuke »

Pidi saama.
Kahtluse korral jäta sõrm sirgeks !!!
Kasutaja avatar
annaliisa
Postitusi: 407
Liitunud: P Okt 14, 2007 8:53 pm

Postitus Postitas annaliisa »

aga miks mina siis ei saa :cry: mitu kuud peaksin siis juba saama :shock:
sest seltsi pole mind veel vastu vöetud, koosolek alles märtsis, senikaua pean ootama... :(
Vegetarian is an old indian word for bad hunter.
Kasutaja avatar
Eraser
Postitusi: 400
Liitunud: E Veebr 05, 2007 4:34 pm

Postitus Postitas Eraser »

annaliisa kirjutas:aga miks mina siis ei saa :cry: mitu kuud peaksin siis juba saama :shock:
sest seltsi pole mind veel vastu vöetud, koosolek alles märtsis, senikaua pean ootama... :(



Sama siin. Relvaloa sain peale koosolekut ja liikmemaksu see aasta maksnud pole ja ka jahimeest mul ei käi.
Kasutaja avatar
annaliisa
Postitusi: 407
Liitunud: P Okt 14, 2007 8:53 pm

Postitus Postitas annaliisa »

ma mingi aeg isegi helistasin eesti posti et küsida, aga köik suunasid mind kuhugi edasi.. ja samas, nende teha see vast pole ka :cry:
Vegetarian is an old indian word for bad hunter.
Kasutaja avatar
z-type
Postitusi: 39
Liitunud: E Okt 09, 2006 1:10 pm

Postitus Postitas z-type »

Mul hakkas jahimees siis käima siis kui jahikursus hakkas läbi saama. Seal kursustel küsiti kes tahab saada eesti jahimehe ajakirja omale koju käima.Kes soovisid nende nimed pandi kirja.Ise siis veel kuskil jahisektsioonis liige ei olnud.
Vasta