Raadiojaama sagedusala

Õnnestunud jaht on hea eeltöö tulemus , kuidas teha ettevalmistusi ja mida jahil abivahenditena kasutada.
Metsline
Postitusi: 55
Liitunud: K Mär 14, 2007 5:54 pm

Postitus Postitas Metsline »

Minu meelest on nii, et ise valid, maksad või istud
Kasutaja avatar
Mart
Lehe päälik
Postitusi: 2339
Liitunud: L Dets 07, 2002 8:59 pm

Postitus Postitas Mart »

Ei vali sa seal midagi, pead kohtus suutma tõestada, et kuidagi maksta ei suuda.
Kasutaja avatar
duma
Postitusi: 523
Liitunud: N Mär 15, 2007 12:10 pm

Postitus Postitas duma »

tekkis huvi kuidas nad kindlaks teevad kas sa kasutad seda v mitte? on neil mingid taadeldud mõõturid/skannerid olemas ka?
duo on parem
rajaleidja
Postitusi: 2633
Liitunud: R Okt 03, 2003 9:50 pm

Postitus Postitas rajaleidja »

Skännerid olemas, sõidavad autoga ringi ja otsivad, kus keelatud sagedusi kasutatakse
andrus
Postitusi: 2800
Liitunud: R Veebr 27, 2004 8:45 pm

Postitus Postitas andrus »

Ja keelatud sageduse kasutaja leitakse ikka väga väga kiiresti.Ja väga täpselt peilivad välja su asukoha.
Kasutaja avatar
sooviku
Postitusi: 2291
Liitunud: R Nov 19, 2004 7:22 pm

Postitus Postitas sooviku »

Ma saan aru,kui on üks-kaks,noh hea küll kümme keelatud sageduse kasutajat,et siis sõidad ringi ja teed trahvi.Praegu on selliseid aga tuhandeid.Kas ei oleks lihtsam see sagedus sulgeda või panna sinna mingiks ajaks segaja või midagi.Või äkki on need sageduste lubajad-keelajad avastanud sellise rahateenimise võimaluse :? .
Pikk
Postitusi: 375
Liitunud: K Mai 26, 2004 4:35 pm

Postitus Postitas Pikk »

sooviku kirjutas:Ma saan aru,kui on üks-kaks,noh hea küll kümme keelatud sageduse kasutajat,et siis sõidad ringi ja teed trahvi.Praegu on selliseid aga tuhandeid.Kas ei oleks lihtsam see sagedus sulgeda või panna sinna mingiks ajaks segaja või midagi.Või äkki on need sageduste lubajad-keelajad avastanud sellise rahateenimise võimaluse :? .



Sagedust ei saa vist sulgeda, ( kui saab siis oleks huvi et kuidas seda tehakse) ning segajad hakkaksid häirima neid kelle pärast on selle sageduse kasutamine jahimeestel keelatud.
Ma loodan et esialgu nende trahvidega ollakse mõistlikud, muidugi kui asjapulk saadetakse koheselt jutualguses pikalt ja korduvalt siis pole ime kui see maksimum trahv välja räägitakse. :D
Ka halb kogemus on kogemus!!!!!
Kasutaja avatar
sooviku
Postitusi: 2291
Liitunud: R Nov 19, 2004 7:22 pm

Postitus Postitas sooviku »

Nii,targad mehed,rääkige nüüd seda ka kas keegi teist on oma jaamad ümber ka häälestanud juba?Kus seda toimingut teostatakse ja mis see maksab?Milliseid jaamu saab,milliseid ei saa ümber häälestada?Ei ole mõtet vastata:Uuri ise tehnoturust järele! :D
Kasutaja avatar
Eraser
Postitusi: 400
Liitunud: E Veebr 05, 2007 4:34 pm

Postitus Postitas Eraser »

sooviku kirjutas:Nii,targad mehed,rääkige nüüd seda ka kas keegi teist on oma jaamad ümber ka häälestanud juba?Kus seda toimingut teostatakse ja mis see maksab?Milliseid jaamu saab,milliseid ei saa ümber häälestada?Ei ole mõtet vastata:Uuri ise tehnoturust järele! :D



Mul oli ostest Jaht3 juba peal! HYT jaam siis, enamus uutest peaks ikka programeeritavad olema!
baddmann
Postitusi: 2830
Liitunud: E Nov 15, 2004 11:27 am

Postitus Postitas baddmann »

Enamus uuematest (kui mitte kõik) on spets riist-ja tarkvara abil ümber seadistatavad. Tõenäoliselt on siiski (vabandan Sooviku ees) mõistlik uurida välja oma konkreetse jaama tootja, mudel ja tootmise aeg ja küsida Tehnoturust või Mobicomist järele, kas just seda eksemplari annab seadistada. Osal vanadest jaamadest on näiteks seadistamine küll võimalik, aga eeldab mõningast detailide vahetust, mis teeb toimingu tellijale piisavalt kulukaks, et kaaluda pigem uue jaama soetamist.

BM
Prohvet Maltsvet
Postitusi: 426
Liitunud: T Dets 11, 2007 5:26 am

Postitus Postitas Prohvet Maltsvet »

Tehnoturus veebruari lõpuni soodushind, 100 kr jaam
Ole kui leebe tuul...
kaalikas
Postitusi: 274
Liitunud: T Aug 24, 2004 10:45 am

Re: Raadiojaama sagedusala

Postitus Postitas kaalikas »

ma käisin eelmine nädal tehnoturus,jaamaks TC-700,ümberprogemine võttis aega 30 sekundit ja ei maksnud sentigi!
In fact You look like a shit!
Vasta