Jahivastased Saksamaal

Üldfoorumis võib rääkida teemadel , mis teistes foorumites ei kajastu.
Vasta
pcspets
Postitusi: 62
Liitunud: N Apr 13, 2006 2:57 pm

Jahivastased Saksamaal

Postitus Postitas pcspets »

Mul nüüd järjekordselt Dortmundis jahimessil käidud ja sattusin seekord päeval ka kesklinna ning tahan öelda ühte, kallid kaasjahimehed. Kui delfi kommentaatorid välja arvata, siis meil on ikka väga mugav elu :)

Nimelt sattusin jahivastaste demonstratsiooni keskele ning hiljem asja natuke uurides leidsin, et see on organisatsioon kes igas võimalikus kohas jahivastast propagandat teeb:

http://www.anti-jagd-demo.de

Dortmundi reportaaž on siin:

http://www.anti-jagd-demo.de/bildergalerie/9208indortmundprotestgegenjagdmesse.html

Ja eriti naljakas on see, et ainus tõestus minu reisist on jahivastaste tehtud pilt minust ja minu naisest kuidas me mõnuga nende bukletti loeme :D :D

http://www.anti-jagd-demo.de/images/demodortmundfeb.08071.jpg
gunnar
Postitusi: 882
Liitunud: P Aug 22, 2004 4:18 pm

Postitus Postitas gunnar »

See on ikka kole küll kui inimestel on elu igav et muud enam teha pole kui protestida. Poleks see vaenlane jah, oleks midagi muud :)
tarmo
Postitusi: 143
Liitunud: N Dets 27, 2007 10:16 pm

Postitus Postitas tarmo »

arvan et mess sai sellest pigem kasu kui kahju,antireklaam see ju alati tõmbab tähelepanu asjale endale .
kraavik
Postitusi: 378
Liitunud: E Okt 03, 2005 4:06 pm

Postitus Postitas kraavik »

Räägi aga räägi, nagunii oled ise selle rühmituse aktiivne liige ja komissar Eestis. Nüüd sattus sinu pilt kogemata netti üles ja kardad paljastamist, mistõttu mõtlesid vabanduseks selle loo valmis. :lol:

Aga inimene hakkab ju ikka jaburdustega tegelema, kui tal oma ninaesise eest hoolitsemine niivõrd lihtsaks muutub, et aega palju üle jääb. Mitte kaua aega tagasi ründasid eesti rohelised ka kalamehi, et vihmaussi konksuotsa ajamine on tohutu loomapiinamine ja kalapüük tuleks ära keelata.

Muide - ma ei teadnudki, et ka Tarmo Leinatamm aktiivne jahivastane on ja sellesse rühmitusse kuulub (pildil: mees sinust vasakul, küljega, mossis näoga). Ise veel Võrno kui kirgiku jahimehega puntis :D

Mis messil ka uudist oli?
pcspets
Postitusi: 62
Liitunud: N Apr 13, 2006 2:57 pm

Postitus Postitas pcspets »

Justnimelt - ma tulen ise parem vabandusega kohe välja enne kui keegi süüdistama jõuab hakata :)

Mulle muidugi tegi see kõik nalja aga linnapeal oli suht palju jahimehi ka (sakslased käivad messil valdavalt pidulike jahiriietega - hea linna peal ära tunda) ja need vangutasid kõvasti pead ja tegid kurja nägu.

Aga mess oli nagu ikka. Üldiselt iga aasta samad asjad aga kuna see on nii suur, siis iga kord avastad midagi uut. Ostsin omale ühe uuemapoolse kokaraamatu "Die Neue Wild Küche" mis on päris kõva asi aga sellest juba retseptide rubriigis kunagi lähemalt.
kakuke
Postitusi: 5754
Liitunud: E Sept 01, 2003 3:32 pm

Postitus Postitas kakuke »

Las koerad hauguvad, karavan liigub ikka edasi. :)
Kahtluse korral jäta sõrm sirgeks !!!
Kaupo Kindsigo
Postitusi: 1059
Liitunud: E Nov 22, 2004 11:57 am

Postitus Postitas Kaupo Kindsigo »

Käi mõni hää retsept välja, sakslased peaksid metskite ja punahirve pääle meistrid olema! :oops: :lol:
Kasutaja avatar
Eik
Postitusi: 1237
Liitunud: L Jaan 25, 2003 12:18 am

Postitus Postitas Eik »

Miks nende hääl vaikis kui Saksamaa ainuke karu hiljuti hukati, kas äkki hirmujudin üle selja jooksis, et selline külmavereline inimesesööja seal ringi luusis :D Tlebki neid sama mõõgaga lüüa, kas tahate, et karu jälle tagasi tuleb, ning ilvese ja hundigi kaasa võtab.
:D
jorr
Postitusi: 3240
Liitunud: T Mär 01, 2005 9:52 pm

Postitus Postitas jorr »

Aga ehk annab korraldada,et mõni kiskja(karu,hunt,ilves) saksamaale kupatada.Nüüd üks ÖIRO-riik ta kõik ja milleks meie peame neid kiskjaid saksa loomasõpradele vaatamiseks hoidma,las hoolitsevad ise ka kiskjate eest,neil ju metsa ja kitsi on?Piirivalve aint,kuid ega piirivalvur metslooma tohi puutuda,siiski kolm tõsise jahikorraldusega riiki on vahel ja ega meie loomad saksani ulatu.Või kutsuks need suuremad loomakaitsjad Alutaguse laante mõmmikesi kaitsma?Kes meie meestest saksas oli ja neid loomakaitsjaid lähetalt nägi,oleks võinud juttu teha siis,et tulge appi kaitsma,mis te siin kesklinnas ikka kaitsete ja kaitsmisest lällate,lähme ja kaitseme kohapeal.
noorus on ilus aeg
pcspets
Postitusi: 62
Liitunud: N Apr 13, 2006 2:57 pm

Postitus Postitas pcspets »

Kaupo Kindsigo kirjutas:Käi mõni hää retsept välja, sakslased peaksid metskite ja punahirve pääle meistrid olema! :oops: :lol:


Ma pean tunnistama, et minu saksa keel on totaalne null ning praegu ma alles tõlgin seda kokaraamatut sõnaraamatu abil ja õpin ise ka :)

Aga Kaupo, sa tead millest räägid. Metskits ja punahirv on seal tõesti väga korralikult erindatud. Mis mulle veel meeldis, et jänes/metsküülik ja palju erinevaid jahilinde oli korralikult lahti seletatud. Ma üritan ehk mõne tõmmise pildina siia üle panna kunagi.
Vasta