pcp

Arutelud ja küsimused-vastused õhkrelvadest.
minajah
Postitusi: 6
Liitunud: T Veebr 26, 2008 7:24 pm

pcp

Postitus Postitas minajah »

selline küsimus kas keegi oskab öelda palju muutub alg kiirus näiteks 300bar-150bar vahel ma nagu inglise keelsest manuaalist lugesin v2lja et ei tohiks eriti muutuda aga pole kindel kas sain õigesti aru püss muidu Walther 1250 Dominator 25 J
sada
Postitusi: 334
Liitunud: N Juul 29, 2004 12:13 am

Re: pcp

Postitus Postitas sada »

minajah kirjutas:selline küsimus kas keegi oskab öelda palju muutub alg kiirus näiteks 300bar-150bar vahel ma nagu inglise keelsest manuaalist lugesin v2lja et ei tohiks eriti muutuda aga pole kindel kas sain õigesti aru püss muidu Walther 1250 Dominator 25 J

Reduktoriga püssil eriti kõikuda ei tohiks, aga parim viis oleks kiirusmõõtjaga üle mõõta.
Kasutaja avatar
Delta
Postitusi: 452
Liitunud: P Juun 10, 2007 2:42 pm

Postitus Postitas Delta »

Sul Dominator? Päris vahava asjakene, käisin ka seda kaemas. Kui viitsid tee ka pisike ülevaade. Nagu ikka, mugavus, täpsus, mis kuule kasutad jms...
minajah
Postitusi: 6
Liitunud: T Veebr 26, 2008 7:24 pm

Postitus Postitas minajah »

püss ise on väga täpne kuna näitkeks 8 kuuli j2rjest lasin kuul kuuli kinni umbes 10 meetri pealt ja lasta on sellega väga hea kuna püss nagu ei kisu üldse ära tavalised vedruga püssid kisuvad mingil määral ikka ära ja püss ise on väga mugav ja kasutan mingeid kõige raskemaid umrexi kuule
maped
Postitusi: 17
Liitunud: L Jaan 19, 2008 12:02 pm

Postitus Postitas maped »

kas õhuga täidad balloonist? 300bari läheks pumbaga vist raskeks?
minajah
Postitusi: 6
Liitunud: T Veebr 26, 2008 7:24 pm

Postitus Postitas minajah »

balloonist jah aga varsti plaanis pump kah osta kuna muidu peab ballooni liiga tihti täitmas käima et kui veits 300 puudu on et äkki jõuab pumbaga kah täis suruda aga kindel pole veel kuna pumbal suht krõbe hind ma lugesin kuskilt et 300br ballooni täis pumpamine pidi suht raske olema et kergemad vennikesed ei pidand hakkama saama aga ma ise arvan et ma äkki saaks isegi :D
maped
Postitusi: 17
Liitunud: L Jaan 19, 2008 12:02 pm

Postitus Postitas maped »

umbes mitu korda balloonist täita saad? ja kus kohas ballooni täitmas käid? hilli pump on krõbeda hinnaga jah eestis. fx-i saaks odavamalt aga sellel on minu teada max rõhk 220bari, mis sulle jääb pisut väheks.

ma arvan, et algkiirus sul siiski väheneb pisut rõhu langedes, kuid ei midagi hirmsat :D

aga nagu aru saan oled dominatoriga rahul?
Kasutaja avatar
Delta
Postitusi: 452
Liitunud: P Juun 10, 2007 2:42 pm

Postitus Postitas Delta »

Ma arvan, et nt täites 4,5kpsi asemel 3kpsi, siis kiirus oluliselt ei muutu, küll aga kasulike laskude arv. Ehk siis rõhk, kust alates kiirus oluliselt kukkuma hakkab on madalam.

Max rõhuga lubati muidu ~100 lasku.
sada
Postitusi: 334
Liitunud: N Juul 29, 2004 12:13 am

Re:

Postitus Postitas sada »

minajah kirjutas:balloonist jah aga varsti plaanis pump kah osta kuna muidu peab ballooni liiga tihti täitmas käima et kui veits 300 puudu on et äkki jõuab pumbaga kah täis suruda aga kindel pole veel kuna pumbal suht krõbe hind ma lugesin kuskilt et 300br ballooni täis pumpamine pidi suht raske olema et kergemad vennikesed ei pidand hakkama saama aga ma ise arvan et ma äkki saaks isegi :D

Mis pump annab 300bar. Axsor?Võimalik teha see ka väikesest tungrauast, et lõpus survet vähe tõsta nagu siintektud on.Külmiku kompressori võib sealt ära jätta , sest seal see mõeldud nullist pumpamiseks ja esimesed 30bar antakse ette sellega.
Aga lihtsam leppida ilmselt väiksemate laskude arvuga kahe tankimise vahel :) Jutud laskude arvust lähvad väga lahku, üks vend kirjutab et saab ainult 64 stabiilset lasku, teine aga 100 :M
Soovitav oleks ikkagi ise üle mõõta, kuigi kiirusmõõtja suht kallis 850-2300 eek.On olemas ka softipõhiseid võimalusi.
sada
Postitusi: 334
Liitunud: N Juul 29, 2004 12:13 am

Re: pcp

Postitus Postitas sada »

arv
Postitusi: 88
Liitunud: K Mai 05, 2004 9:18 am

Re: pcp

Postitus Postitas arv »

Tekkis selline küsimus, et kas tavalise kompressoriga ei saaks neid palloone täita. Käsipump on tõesti kirve hinnaka aga kas kompressorile mingit vahejuppi pole saada, kuna omal tavaline kompressor olemas.
minajah
Postitusi: 6
Liitunud: T Veebr 26, 2008 7:24 pm

Re: pcp

Postitus Postitas minajah »

tavalise kompressoriga sa ei tee midagi :D
arv
Postitusi: 88
Liitunud: K Mai 05, 2004 9:18 am

Re: pcp

Postitus Postitas arv »

Huvitav on see, et on müüakse käsipump millega saab 300 br täis pumbata aga et kompressoriga 300br sama süsteemiga nagu käsipumbal polegi siis välja mõeldud. :!:
minajah
Postitusi: 6
Liitunud: T Veebr 26, 2008 7:24 pm

Re: pcp

Postitus Postitas minajah »

need kompressorid millega saab seda laadida pidid väga palju maksma aga ma ostsin lisa ballooni millega laadida selline suurballoon ja seda käin päästeametis täitmas see on näiteks ainuke koht vist pärnus kus täita saab
sada
Postitusi: 334
Liitunud: N Juul 29, 2004 12:13 am

Re: pcp

Postitus Postitas sada »

arv kirjutas:Tekkis selline küsimus, et kas tavalise kompressoriga ei saaks neid palloone täita. Käsipump on tõesti kirve hinnaka aga kas kompressorile mingit vahejuppi pole saada, kuna omal tavaline kompressor olemas.

"Vahejupp" on täitsa olemas, seisab sellel pildil laua peal :D Pilt
Vasta