Sea põrsad

2004. aasta teemad
Suletud
sokupoiss
Postitusi: 26
Liitunud: T Mai 11, 2004 6:51 pm

Sea põrsad

Postitus Postitas sokupoiss »

Kas keegi on tähele pannud kuidas selle aastane sigade juurdekasv ka on. Meie söödal käib 5 liikmeline kari ning nende peale ainult 1 põrsas, kuidagi vähe võitu. Huntide kaela ei saa ka asja ajada, meil lihtsalt pole neid.
aivar00
Postitusi: 3263
Liitunud: K Juun 16, 2004 2:09 pm

Postitus Postitas aivar00 »

Meil just vastupidi. Emiseid põrsastega mitu karja, kuid kesikud ära kadunud. Isegi söödapeal ei taha õieti käia. Eks veel veidi oodata, kui kartul suuremaks kasvab ja vili küpsemaks läheb. Muidu võib omalgi kesiku luba vett vedama minna.
ikka lõbusalt
noorsaarlane
Postitusi: 60
Liitunud: P Veebr 22, 2004 7:04 pm

Postitus Postitas noorsaarlane »

Ei tea, siga pole nagu viimasel ajal üldse sööda peal käinud, kartulisse pole ka sattunud ja rukis ka puutumatu veel, järelikult metsas neil niigi toitu veel....
Kahtluse korral jäta laskmata!
god17
Postitusi: 33
Liitunud: K Mär 31, 2004 8:22 am

Postitus Postitas god17 »

meil käivad juba viljas eile nägin kahte karja ühes põllus oli põrsaid ja ka kesikuid talinisu juba kõlbab mul plats põllu ääres käivad sealt kah iga õhtu läbi
Kasutaja avatar
pri:t
Postitusi: 388
Liitunud: E Dets 01, 2003 5:55 pm

Postitus Postitas pri:t »

Meil kah paistis põrsaid kudagi vähevõitu. Kesikuid igatahes rohkem. Ja samuti-hunte ja muid suuremaid kiskjaid pole. Pikale veninud talve lõpp :?:
Mine metsa!! ;)
jahe
Postitusi: 743
Liitunud: K Mär 24, 2004 10:03 am

Postitus Postitas jahe »

täna läksin ühe rapsi põllu äärde puki ehitama ,mis sai põtrade jaoks tehtud,seal mul soolak ka,päevane aeg läksin robinal soolaku poole endalegi ootamatult olin ühekorra metssea karja keskel,kes soolaku ümber askeldasid kaheksa põrsast oli vähemalt ja mitu suurt looma,mõtlesin et proovin ühe põrsa kinni püüda ,aga kus sa saad need juba praegu nii kiired ,see aasta üldse järelkasv hea,seitset emist olen korraga näinud kel kõigil olid ka põrsad järgi.
243win
Kasutaja avatar
serx
Postitusi: 203
Liitunud: N Jaan 08, 2004 1:36 pm

Postitus Postitas serx »

sai õhta kesikut kaemas kõidud ja ennäe 2 emist 8 põrsaga naksti kaeras.......no mis sa ikka teed vaatasin ja vaatasin ja läksin koju .....aga ilus oli...
Suletud